نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیر روابط عمومی سابق پرسپولیس پاسخ مصاحبه جنجالی رئیس هیأت مدیره باشگاه را داد.

به گزارش خبرورزشی، عصر چهارشنبه رسول‌پناه سرپرست و رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مصاحبه‌ای با اخبار ورزشی انجام داد و اتهامات تندی علیه انصاری فرد مطرح کرد.

حسین قدوسی در این باره گفت: آقای رسول‌پناه؛ محور و دستور جلسه آخرین نشست هیئت مدیره با انصاری‌فرد‌چه بود؟ برکناری بنده و شکایت از برانکو. شما حال به جای آن‌که پاسخ ادعای انصاری‌فرد درباره اظهارات وزیر مبنی شکایت از برانکو و پشت پرده عدم شکایت را بدهید با توجه به اخبار منتشره و واکنش‌های مردم می‌گویید هیئت مدیره مصوبه‌ای مبنی بر شکایت از برانکو نداشته.

شما چگونه می‌گویید موضوع مورد بحث وزیر با آقای انصاری‌فرد مبنی بر شکایت از برانکو مربوط به چهارماه قبل بوده. فکر نمی‌کنید مستنداتی در این باره وجود دارد و شما نیز یک روز پس از پیام وزیر ورزش به انصاری‌فرد مبنی بر شکایت از برانکو و عدم همکاری برخی مدیران باشگاه (بنده) با اسپانسر، موضوع شکایت از برانکو و عزل بنده را در جلسه هیئت مدیره قویا و مصرانه پیگیری کردید _در این باره نیز مستنداتی موجود است_ در حالی که در دو جلسه به شما‌ها اثبات شد بنده نهایت همکاری را با آتیه داده پرداز و بخش رسانه‌ای آن داشته و حتی به خاطر بحث درامدزایی باشگاه و بهانه دست این شرکت ندادن در قبال بی‌احترامی‌ها و عدم رویت عمده محتوا‌های تولیدی آن‌ها در اینستاگرام و اپلیکیشن خویشتن‌داری کرده و از جایگاه روابط عمومی باشگاه هم گذشت کردم و به رغم شرایط عجیب کاری که از سوی مدیران آتیه و بخش رسانه‌ای آن به روابط عمومی باشگاه تحمیل شده بود در حال همکاری بودم. آیا این حقایق را به وزیر گزارش کردید تا ایشان قضاوت درستی داشته باشد؟

آقای رسول‌پناه، آیا اگر باشگاه سه روز مانده به اتمام نقل و انتقالات موفق به جذب گل‌محمدی نمی‌شد و فاصله سه امتیازی با صدر به ۱۰ امتیاز نمی‌رسید می‌شد پاسخگوی هواداران در قبال این همه صبر و تلاش هیئت مدیره و انصاری‌فرد برای بازگشت کالدرون به رغم توهین‌هایش به باشگاه بود؟

آیا جز این است که هیئت مدیره و مدیرعامل برای بازگشت کالدرون تا چهار روز مانده به اتمام نقل و انتقالات منتظر ماند، ۳۰۰هزار دلار به قراردادش اضافه کرد، ۱۲۵هزار دلار به او پرداخت کرد و بسیاری از شروط عجیب کالدرون را پذیرفت، اما او بازنگشت؟

آقای رسول‌پناه، آیا حاضرید قسم بخورید یا مستندی دارید که انصاری‌فرد گفته مربی تیم باید منتخب من باشد نه عرب؟ این ادعای شما هم شبیه همان ادعاهای‌تان درباره ماجرای شکایت از برانکو است که انصاری‌فرد مستند بیان کرده و شما آن را به شکل عجیبی منکر شدید و به ۴ماه قبل ربط می‌دهید.

آقای رسول‌پناه، می‌گویید مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنید. پس بسم الله. منتظر می‌مانیم بیینیم کی پرداخت می‌کنید تا این همه غرامت و سود دیرکرد در پرداخت مطالبات و هزینه دادرسی به باشگاه تحمیل نشود.

آقای رسول‌پناه، به باور بنده برانکو نیازی به تقدیر این هیئت مدیره ندارد. این هیئت مدیره با ماه‌ها تاخیر در پرداخت حق و حقوق برانکو کاری کرد او عطای ماندن را به لقایش ببخشد و این حرف‌های‌تان نمی‌تواند اذهان را نسبت به انصاری‌فرد تخریب کند.

آقای رسول‌پناه، بنده می‌دانم با بیان این مسائل به رغم خدمات چندین میلیاردی (مستنداتش را منتشر می‌کنم) که به باشگاه داشته‌ام حق و حقوق شش، هفت ماهه‌ام را به رغم از دست دادن شغل قبلی وصول نخواهم کرد، اما در قبال زور و دروغ‌تان سکوت نخواهم کرد و آگاه هم هستم که شما همین روز‌ها در اندیشه شکایت از بنده بوده‌اید و آن را از مسوولان باشگاه خواسته بودید.

آیا می‌خواهید بگویم برای تخریب انصاری‌فرد چه دروغ‌هایی به پیشکسوتان و برخی افراد گفته شده و چگونه در روز روشن وقتی بر شما اثبات شد روابط عمومی به رغم اجحاف، نهایت همکاری را داشته بنده را متهم به ممانعت از درامدزایی‌کردید و دیواری کوتاه‌تر از بنده نیافتید.

از جفا به بنده نمی‌ترسید حداقل دست از این اکاذیب برداشته و بنده را متهم به اخلال در درامدزایی پرسپولیس که عمری با هوادارانش زندگی کرده‌ام نکنید که در قبال چنین اتهامی نمی‌توانم هرگز سکوت کنم چرا که مثل هیئت مدیره‌ای که ماه‌ها است با نارضایتی آشکار مردم مواجه است نمی‌توانم چشم بر تخریب خود نزد هواداران‌ببندم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی