۰ نفر
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

بازیکن ایرانی شاغل در لیگ مالزی می‌گوید دست‌های زیادی در فوتبال ایران هستند و رابطه حرف اول را می‌زند و ترجیح می‌دهم اگر از مالزی یا بیرون از ایران پیشنهاد داشته باشم به آن‌ها فکر کنم و بیرون از ایران فوتبالم را ادامه دهم.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کد مطلب: ۲۵۵۱۸۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
زنیدپور: در مالزی از فوتبال لذت می‌برم
رابطه حرف اول را در فوتبال ایران می‌زند بازیکن ایرانی شاغل در لیگ مالزی می‌گوید دست‌های زیادی در فوتبال ایران هستند و رابطه حرف اول را می‌زند و ترجیح می‌دهم اگر از مالزی یا بیرون از ایران پیشنهاد داشته باشم به آن‌ها فکر کنم و بیرون از ایران فوتبالم را ادامه دهم.
فوتبال ایران » لژیونرهابه گزارش خبرورزشی، میلاد زنیدپور درباره آخرین وضعیتش اظهار کرد: مالزی هستم و در حال حاضر می‌توانم بگویم که شرایط خوبی نداریم و یک ماه و پانزده روز است که در قرنطینه به سر می‌بریم. چهار بازی از لیگ مالزی شروع شده بود که این بحران اتفاق افتاد. این ویروس همه جای دنیا را درگیر کرده و باید بگویم درصد مبتلایان در این کشور نسبت به دیگر کشور‌های اروپایی و آمریکایی پایین است، اما به هرحال این ویروس این‌جا هست و خیلی از مردم هم مریض شده‌اند، ولی باید بگویم مسوولان این کشور خیلی خوب مدیریت و مردم هم رعایت می‌کنند. حدود دو ماه مردم باید در قرنطینه باشند و اکنون یک ماه و نیم از این زمان گذشته است.

او درباره حضورش در لیگ مالزی گفت: من سال پیش هم در مالزی بودم و یک سال خوب را از لحاظ فوتبالی سپری کردم و امسال هم تصمیم گرفتم در مالزی بمانم و اکنون هم در تیم ساراوا یونایتد مالزی هستم. چهار بازی انجام دادیم و یک برد و سه شکست داشتیم. من در اولین بازی هم یک گل و دو پاس گل دادم، اما در کل فکر می‌کنم خوب شروع نکردیم. البته داستان کرونا یک جورایی به نفع ما شد چرا که تیم ما هم از لحاظ انتخاب سرمربی و بازیکنان در آخرین لحظه بسته شد و دور از آمادگی بدنی بودیم، ولی به هر حال باید ببینیم در ادامه لیگ چطور می‌توانیم ادامه دهیم و در چه رتبه‌ای باشیم.

لژیونر ایرانی شاغل در لیگ مالزی با بیان این‌که قبل از این‌که به لیگ مالزی بیایم دو پیشنهاد خیلی خوب داشتم که از تیم‌هایی شهرستانی بود، عنوان کرد: یکی از این پیشنهاد‌ها حقیقتا پیشنهاد خیلی خوبی بود، ولی به دلیل مشکلات زیادی که در این چند سال اخیر چه لحاظ مالی و چه از لحاظ ساختاری گریبان‌گیر فوتبال ایران شده است است، ترجیح دادم که در ایران قراردادی امضا نکنم و مالزی را برای ادامه فوتبالم انتخاب کردم و خیلی از حضور در این کشور راضی هستم. تجربه سه چهار سال بازی در آسیای شرقی را دارم و احساس کردم که این‌جا آرامش دارم و از فوتبال لذت می‌برم.

او درباره سطح فوتبال در آسیای شرقی گفت: واقعا این‌جا همه چیز عوض شده است و یک لیگ و فوتبال رو به جلویی را دارند پیش می‌گیرند. تیم‌هایی مثل تایلند، مالزی، اندونزی، فیلیپین و سنگاپور دیگر مثل قدیم لیگ و بازیکنان ضعیفی ندارند و از لحاظ فنی، مربی‌گری و فوتبالی در سطح خیلی خوبی فوتبال‌شان را برگزار می‌کنند و از لحاظ سخت افزاری بسیار عالی شده‌اند و باید بگویم که از ما ایرانی‌ها خیلی جلو افتاده‌اند. این‌جا محیط آرامی را برای فوتبال بازی کردن فراهم کردند. سطح لیگ‌های شرق آسیایی آنقدر پیشرفت کرده که ورود به تیم‌های‌شان خیلی سخت شده است چرا که این‌جا بیش‌تر بازیکنان با رزومه و با کیفیت و ملی‌پوش را می‌پذیرند تا به فوتبال آن کشور کمک کند. ضمن این‌که بازیکن‌های بزرگی به کشور‌های مالزی و تایلند آمدند چرا که از نظر مالی خیلی قوی هستند.

زنیدپور در پاسخ به این سوال که قصد دارید برای فصل آینده هم در مالزی بازی کنید؟ گفت: ما تازه در ابتدای فصل هستیم و یک فصل در مالزی یازده تا دوارده ماه طول بکشد. از حضور در این لیگ راضی هستم چرا که آرامش دارم و کارم را به خوبی دارم انجام می‌دهم. اکنون نمی‌توانم برای فصل آینده تصمیم بگیرم و تمام تلاشم این است که در این یک سال بهترین عملکردم را در این تیم داشته باشم و بعدش ببینم سال بعد چه اتفاقی خواهد افتاد. فعلا ترجیح می‌دهم اگر قرار باشد از ایران پیشنهاد داشته باشم در همین مالزی بمانم چرا که چیزی که همه ما در فوتبال ایران می‌بینیم شرایط خوبی نیست. از فدراسیون فوتبال تا تمام باشگاه مشکلات زیادی دارند و فوتبال ایران درگیر مشکلات مدیریتی سخت افزاری و مالی است.

او ادامه داد: دست‌های زیادی در فوتبال ایران هستند و رابطه حرف اول را می‌زند و به نظر من روز به روز کیفیت بازیکنان‌مان کاهش می‌یابد و ترجیح می‌دهم اگر از مالزی یا بیرون از ایران پیشنهاد داشته باشم به آن‌ها فکر کنم و بیرون از ایران فوتبالم را ادامه دهم، اما به هر حال آینده مشخص نیست. خیلی‌ها از من انتقاد کردند که چرا به لیگ مالزی رفتید و می‌پرسیدند مگر مالزی هم لیگ دارد. مردم باید دیدشان را به فوتبال درآسیای شرقی عوض کنند چرا که همه تیم‌ها امکانات بالا دارد، زمین تمرین خیلی خوب دارند و شرایط مالی‌شان نرمال است و بدهی‌ها خیلی پایین است. فکر می‌کنم جای بدی نیامدم و مهم این است که از فوتبال در این کشور لذت می‌برم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین