۰ نفر
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس مدعی شد که در صورت عدم برخورد با موضوع حضور در دیدارها، بی نظمی بزرگی در آینده گریبان فوتبال را خواهد گرفت.

فوتبال ایران » لیگ برتربه گزارش خبرورزشی، محمود خوردبین، بازیکن سابق پرسپولیس که رکورد دار حضور روی نیمکت این تیم نیز به عنوان سرپرست شناخته می‌شد، به موضوع رای کمیته استیناف واکنش نشان داد و خواهان اعلام رای عادلانه در اینباره شد. محمود خوردبین درباره احتمالی گفت: این همه صحبت و بحث درباره بازی پرسپولیس و سپاهان را درک نمی‌کنم. من سال‌ها به عنوان سرپرست و مدیر تیم در لیگ و پرسپولیس فعالیت کردم. فکر نمی‌کنم کسی به اندازه من اتفاقات عجیب و غریب دیده باشد، اما آن چه آن روز اتفاق افتاد را تا به حال ندیده بودم. پیش آمده بود که در جریان بازی، یک تیم، زمین را ترک کند یا این که داور، بازی را نیمه تمام بگذارد، ولی این که یک تیم در ورزشگاه باشد و بدون هیچ دلیل در زمین حاضر نشود را ندیده بودم.

سرپرست سابق سرخپوشان در ادامه صحبت‌هایش گفت: در مورد اتفاقات آن روز همه چیز روشن است. مصاحبه‌های نیروی انتظامی، ناظر مسابقه و تیم داوری را همه شنیدند. حتما همان‌ها در گزارش آمده است. رسانه‌ها و تلویزیون هم همه چیز را به مردم نشان دادند. هیچ مشکلی برای انجام بازی وجود نداشت. کدام تیم به زمین آمد؟ کدام تیم به زمین نیامد؟ موضوع خیلی ساده است. تیم سپاهان شاید پیش خودش فکر کرد، این بازی را انجام نمی‌دهیم تا بعدا با حضور تماشاگران برگزار شود. آن‌ها تصمیم خودشان را گرفتند و کمیته استیناف هم باید تصمیم خودش را بر اساس قانون بگیرد.خوردبین با اشاره به اینکه برخی تیم‌ها مدعی شده‌اند در رای ابتدای عدالت نبوده گفت: کمیته استیناف که نمی‌تواند به خاطر دل این و آن رأی بدهد. در این صورت سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. این حرفی که زده‌اند اصلا صحیح نیست. نمی‌شود که هر تیمی هر وقت خواست بازی کند و هر وقت نخواست بازی نکند. فقط به این مساله فکر کنید که تیم‌ها بخواهند این کار را رویه کنند و با درست کردن بهانه، یک بازی را لغو کنند یا به تاخیر بیندازند. با توجه به متن قانون و گزارش ناظر و داور و دیگر مقام‌های رسمی که نمی‌تواند خارج از اظهارات رسانه‌ای آن‌ها باشد، این بازی باید سه بر صفر شود و جای تعجب دارد که بعضی آشکارا، خواهان عدم اجرای قانون می‌شوند.پیشکسوت سرخپوشان درباره آینده لیگ و برگزاری مسابقات در شرایط کنونی نیز گفت: در شرایط فعلی که کار درستی بود بازی‌ها تعطیل شد، ولی با توجه به این که فوتبال تا ابد تعطیل نشده است، هر زمان شروع شد، لیگ باید ادامه پیدا کند. با جابجایی در تقویم این امکان به وجود می‌آید و در هر حالت، لیگی که تا این جای کار برگزار شده نمی‌تواند بی نتیجه بماند. پس هر باشگاهی که فکر می‌کند می‌تواند جایگاه بهتری داشته باشد، باید به برگزاری آن کمک کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین