۰ نفر
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹

باشگاه استقلال هر روز با خبری شوکه‌کننده درخصوص پرونده‌های بین‌المللی خود روبه‌رو می‌شود، اتفاقی که از اواسط اسفند ۹۸ آغاز شد و حالا قرار است روز‌های بهاری پراسترسی را برای طرفداران این باشگاه به جا بگذارد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کد مطلب: ۲۵۶۶۶۲
تاریخ انتشار: يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
آب پاکی وکیل سوئیسی روی دست استقلال
استراماچونی قرارداد نمی‌بندد تا غرامت ۱/۱ میلیونی بگیرد باشگاه استقلال هر روز با خبری شوکه‌کننده درخصوص پرونده‌های بین‌المللی خود روبه‌رو می‌شود، اتفاقی که از اواسط اسفند ۹۸ آغاز شد و حالا قرار است روز‌های بهاری پراسترسی را برای طرفداران این باشگاه به جا بگذارد.
فوتبال ایران » لیگ برتربه گزارش خبرورزشی، در شرایطی که باشگاه برای حل و فصل پرونده‌های حقوقی سنگین شاکیان در فیفا و همین‌طور تسویه‌حساب با سایر ستاره‌های خارجی خود نیاز مبرمی به تأمین منابع ارزی در حدود یک میلیون دلار دارد، در جدیدترین اتفاق پرونده حقوقی سنگین آندره‌آ استراماچونی و دستیارانش را پیش‌رو دارد، پرونده‌ای که خرداد وحشتناکی را برای باشگاه و مدیرانش ترسیم خواهد کرد.

هفته گذشته نقل قول‌هایی از احمد سعادتمند درخصوص پرونده حقوقی استراماچونی منتشر شد. حال با نزدیک شدن به روز‌هایی که قرار است کمیته انضباطی فیفا درخصوص شکایت استراماچونی و دستیاران ایتالیایی رأی صادر کند، اخبار ناامیدکننده زیادی پیرامون این پرونده به گوش می‌رسد از جمله پیغامی که وکیل سوئیسی طرف قرارداد استقلال برای دفاع از باشگاه برای مدیران ارسال کرده است. این وکیل سوئیسی که طی یک ماه گذشته و با روی کار آمدن احمد سعادتمند با جدیت خاصی در حال تنظیم دفاعیات برای فرار از تبعات سنگین پرونده‌های حقوقی پیش‌روی استقلال بود در آخرین تماسی که با باشگاه داشت، مدعی شد به اطلاعات جدیدی درخصوص کادر فنی سابق آبی‌ها رسیده که زیاد نمی‌تواند امیدوار‌کننده باشد.

بنا به ادعای این وکیل حقوقی باشگاه در مقر فیفا، استراماچونی و دستیارانش طی یکی، دو ماه گذشته چندین پیشنهاد از باشگاه‌های ایتالیایی و خارجی دریافت کرده‌اند و در شرایطی که مدیر برنامه استراماچونی با این باشگاه‌ها به توافق رسیده بود استراماچونی و دستیارانش به خاطر دستمزد پایین پیشنهادی، زیر بار امضای قرارداد نرفتند، چون اگر به کار برمی‌گشتند، عملاً دیگر نمی‌توانستند از باشگاه استقلال به خاطر فسخ قرارداد و قطع همکاری غرامت سنگین دریافت کنند. از همین‌رو این‌گونه برداشت می‌شود که استراماچونی سخت درصدد گرفتن غرامت قرارداد دوساله خود از استقلال باشد، اتفاقی که می‌تواند شوک بالغ بر ۱/۱ میلیون یورویی برای باشگاه ایرانی در پی داشته باشد. شاید به همین خاطر هم بود که از یکی، دو هفته گذشته زمزمه‌ها و شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه مدیران جدید استقلال در نظر دارند استراماچونی را برای بازگشت به تهران و هدایت تیم قانع کنند، چون اول و آخر در این پرونده برحسب مفاد درج شده شکست می‌خورند و باید این پول سنگین را بپردازند.مکث

از جمله پیشنهاداتی که در این ماه‌ها به استراماچونی برای مربیگری ارائه شد، از اودینزه، اسپال و برشیا در سری A ایتالیا بود ضمن اینکه دو، سه باشگاه سوئیسی و اتریشی نیز او را می‌خواستند، اما دستمزد دریافتی از این باشگاه زیر ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار یورو بود که در قیاس با غرامت میلیون یورویی از استقلال اصلاً قابل پذیرش نبود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین