کاپیتان پیشین پرسپولیس به خبرورزشی گفت: استقلالی‌ها به وزیر ورزش گیر دادند که پرسپولیسی است و عامل اصلی قهرمانی پرسپولیس به حساب می‌آید. می‌خواهم بپرسم موقعی که استقلال قهرمان می‌شد هم وزیر ورزش دخیل بود؟

به گزارش خبرورزشی، در ادامه لایو‌های اینستاگرامی خبرورزشی دوشنبه شب سپهر حیدری، کاپیتان سابق پرسپولیس مهمان ما بود. سپهر که سومین مهمان لایو اینستاگرامی خبرورزشی بود (اینجا ببینید) حرف‌های جالبی زد که مهمترین این صحبت‌ها را در ادامه می‌خوانید.

شجاع آچار فرانسه پرسپولیس است
در چند فصل اخیر شجاع خلیل‌زاده در پست‌های مختلف خط دفاعی به میدان رفته و همواره جزو خوب‌های پرسپولیس بود. در بازی مقابل ماشین‌سازی هم شجاع باتوجه به مصدومیت انصاری، نادری و ربیع‌خواه به اجبار در پست دفاع چپ به میدان رفت و انصافاً هم عملکرد مناسبی داشت. به نظرم شجاع آچارفرانسه پرسپولیس است.

هیچ‌وقت قهرمانی‌های استقلال را مسخره نکردیم‌
نمی‌دانم واقعاً چه بگویم. رفتار بعضی‌ها در قبال قهرمانی‌های پرسپولیس بسیار زشت و غیرحرفه‌ای است. آن سال‌هایی که استقلال یا سپاهان قهرمان می‌شدند، بازیکنان و هواداران پرسپولیس هیچ وقت آن قهرمانی‌ها را مسخره نکردند، ولی دلیل این رفتار‌ها را نمی‌دانم.

جدول لیگ نشان می‌دهد تیم سوم پایتخت کیست
برای هواداران استقلال و آرش برهانی که از دوستان صمیمی من است احترام زیادی قائلم، ولی جدول لیگ نشان می‌دهد تیم سوم پایتخت کیست. آرش بگوید اگر پرسپولیس تیم سوم پایتخت است چطور قبل از استقلالی شدن قصد داشت به پرسپولیس بیاید و با آن‌ها مذاکره کرد. ضمن اینکه برهانی بگوید چطور از تیم سوم پایتخت ۶ گل خوردند.

افتخار می‌کنیم که به دسته سه نرفتیم
افتخار می‌کنیم که پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم و یکی از افتخارات ما پرسپولیسی‌ها این است که هیچ وقت به دسته سه نرفتیم و همیشه در بالاترین سطح حضور داشتیم.

استقلالی‌ها خودشان با اسنپ جام می‌گیرند
آنقدری که استقلالی‌ها جام نگرفتند احتمالاً خودشان با اسنپ جام می‌گیرند. چون بچه‌های‌شان وقتی می‌بینند هر فصل پرسپولیسی‌ها با فرزندان‌شان جشن قهرمانی می‌گیرند و جام را بالای سر می‌برند به پدرهای‌شان می‌گویند ما هم جام می‌خواهیم و زنگ می‌زنند با پیک موتوری برای‌شان جام بیاورند. وگرنه بازیکنان پرسپولیس آنقدر جام گرفتند که نیازی به این کار‌ها ندارند.

استقلالی‌ها هرچه بیشتر از این حرف‌ها بزنند لذتش برای ما بیشتر می‌شود
آرش عزیز احتمالاً تحت فشار قرار گرفته که آن صحبت‌ها را مطرح کرده وگرنه خودش هم می‌داند این حرف اصلاً درست نیست. ضمن اینکه استقلالی‌ها هرچه بیشتر از این صحبت‌ها بکنند و حرف از جام اسنپی و مهندسی شدن قهرمانی بزنند لذت این قهرمانی برای ما بیشتر خواهد شد.

آخر فصل ۳ جام به استقلال می‌دهیم
استقلالی‌ها که نمی‌توانند قهرمان شوند، ولی آنقدر استاد مصاحبه، فضای مجازی و بهانه گرفتن هستند که می‌خواهیم در پایان فصل این ۳ جام را به استقلال بدهیم تا آن‌ها بدون جام نمانند.

بهانه استقلالی‌ها برای فصل آینده چیست؟
امسال که گذشت و استقلالی‌ها کلی بهانه آوردند و به کرونا گیر دادند تا لیگ را تعطیل کنند و جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند. ولی می‌خواهم بدانم برای فصل آینده که پرسپولیس بازهم مدعی اصلی قهرمانی است استقلالی‌ها چه بهانه‌ای می‌خواهند بیاورند.

پرسپولیس ثبات داشته باشد فصل بعد هم قهرمان است
مطمئن هستم پرسپولیس اگر ثبات داشته باشد فصل بعد هم قهرمان است. خیلی دوست ندارم در مورد مسائل فنی استقلال حرف بزنم، ولی واقعاً این تیم ابزار قهرمانی را ندارد و دست فرهاد مجیدی هم خالی است.

موقع قهرمانی استقلال هم وزیر ورزش دخیل بود؟
استقلالی‌ها به وزیر ورزش گیر دادند که پرسپولیسی است و عامل اصلی قهرمانی پرسپولیس به حساب می‌آید. می‌خواهم بپرسم موقعی که استقلال قهرمان می‌شد هم وزیر ورزش دخیل بود؟ آیا آن موقع پرسپولیسی‌ها چنین حرفی می‌زدند؟ وزیر چه کاری برای پرسپولیس انجام داد؟ ایستگاهی زد؟ پنالتی زد؟ اوورلب کرد؟ وقتی خودتان نمی‌توانید بازی‌های‌تان را ببرید به وزیر چه ربطی دارد. وقتی رفت و برگشت به ماشین‌سازی می‌بازید وزیر ورزش مقصر است؟

هوار نگذاشت در شهرآورد گل بزنم
۳ بار با ذوب‌آهن به استقلال گل زدم و در آستانه گلزنی در شهرآورد هم بودم، ولی متأسفانه هوار محمد ناگهان در تیر دو ظاهر شد و نگذاشت من گل بزنم.

کریم باقری از نزدیک کاشان به استقلال گل زد
در همان بازی که هوار نگذاشت گل بزنم و بعد از ۶ تساوی پی در پی کریم باقری از نزدیک کاشان به استقلال گل زد و استادیوم مثل بمب ترکید. آن بازی خیلی برایم دلچسب بود.

قهرمانی ما با قطبی بدترین عذاب برای بعضی‌ها بود
در تیمی که لیگ هفتم داشتیم بعضی‌ها بودند که دوست نداشتند پرسپولیس قهرمان شود. نمی‌خواهم بعد از سال‌ها اسم این افراد را بگویم، ولی قهرمانی ما با قطبی در آن سال بدترین عذاب برای آن نفرات بود.

بستن بازوبند کاپیتانی باعث جدایی‌ام از پرسپولیس شد
من واقعاً نقشی در کاپیتان شدنم در پرسپولیس نداشتم و طبق رأی‌گیری که توسط علی دایی انجام شد بچه‌ها مرا انتخاب کردند. همان موقع بعضی‌ها گفتند بازوبند را نبند، ولی من گوش نکردم، ولی بعد‌ها فهمیدم بستن بازوبند کاپیتانی باعث جدایی‌ام از پرسپولیس شد.

حقیقی مرا مصدوم کرد، ولی حتی یک زنگ به من نزد
در بازی مقابل مس کرمان در یک صحنه علیرضا حقیقی با زانو به دنده‌ام ضربه زد و چند دنده من شکست اگر کیوان امرایی نبود اتفاق بسیار بدی می‌افتاد. جالب اینجاست همین مصدومیت تیم ملی را از من گرفت، ولی او حتی یک زنگ به من نزد. این در حالی بود که امیر قلعه‌نویی که استقلالی است و عادل فردوسی‌پور بامعرفت به همراه همه اعضای پرسپولیس به من زنگ زدند، ولی حقیقی نه.

ویدیو| حیدری: فاصله پرسپولیس و استقلال از عوارضی قم تا میدان تجریش است!

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __