مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فکری که با من ادعای رفاقت دارد در تلویزیون یکطرفه علیه من صحبت کرده و فکر می‌کند یورگن کلوپ شده است.

به گزارش خبرورزشی، مهدی هاشمی نسب یکی از جنجالی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران وقتی می بیند بازیکنی جوان ادای او را در می آورد و حتی نزدیکش می شود و چند متلک هم می پراند از خودش سوال می کند در فوتبال ایران چه اتفاقی رخ داده است؟ 
هاشمی‌نسب در خصوص شکست تیم فوتبال فولاد مقابل نساجی در دقایق پایانی مسابقه شب گذشته، می گوید؛ «‌ما بازی را باختیم و من به عنوان مربی تیم فولاد بعد از پایان مسابقه به کادر فنی نساجی، سیروس دین‌محمدی، حنیف عمران‌زاده و صمد مرفاوی تبریک گفتم اما متأسفانه اتفاقاتی رخ داد و صحبت‌هایی در تلویزیون توسط سرمربی نساجی مطرح شد که جای تأسف دارد. در جریان بازی در چند نوبت بازیکنان تیم‌مان را تشویق و تهییج کردم که آنها با انگیزه بیشتر به مسابقه ادامه بدهند اما متأسفانه دیدم دروازه‌بان تیم حریف با کنایه از داخل دروازه ادای من را در می‌آورد و او هم با کنایه می‌گوید آقای مهدی ماشاالله.»
هاشمی‌نسب ماجرا را به طور دقیق تعریف می کند؛ «با اینکه این اتفاق زشت بود من چیزی نگفتم و حرفی هم نزدم تا مسابقه تمام شد. یکی از بازیکنان ما به نام امیرحسین باقرپور خیلی ناراحت بود و دیدم بعد از بازی شرایط روحی خوبی ندارد. از او ناراحت شدم و گفتم به جای اینکه الان ناراحتی کنی باید در زمین بیشتر تلاش می کردی اما اشکالی ندارد عرضه داشته باش و در بازی بعد طوری بازی کن که حریفت را بکشی اما به یکباره دیدم دروازه‌بان حریف دوباره متلک‌پراکنی کرد و از پشت سر گفت مؤدب باش وقتی من این جمله را شنیدم یک نگاه به او کردم و گفتم پسر جان خجالت بکش کاری نکن رفتاری که در زندگیت ندیدی را نشان بدهم. این بحث‌ها تمام شد و رفت اما آقای محمود فکری سرمربی نساجی بعد از پایان بازی در تلویزیون صحبت‌هایی کرد که برای او متأسفم.»
ظاهرا بیشترین گلایه هاشمی نسب از سرمربی نساجی است؛ «محمود فکری که این روزها کت و شلوار به تن می‌کند در تلویزیون مدعی شده دوست قدیمی‌اش یعنی من از الفاظ رکیک استفاده کرده است اما من به او می‌گویم آقای فکری شما اگر رفیق من بودی در تلویزیون یک طرفه صحبت نمی‌کردی و در حالی که اصلا از ماجرا خبر نداشتی اینگونه موضع نمی‌گرفتی .مربی که نمی‌داند بازیکنش در زمین چه رفتاری کرده در رسانه ملی علیه من موضع گرفته است فکری با من همبازی بوده و در دوران بازی کردنش حتماً هم از من  سطح بازی‌اش بالاتر بوده! و فرق ما الان این است که او سرمربی شده و کت و شلوار می‌پوشد و فکر می‌کند یورگن‌کلوپ شده است من هم یک مربی درب و داغان هستم که او نگاهش به من اینگونه است.»
ذکر یک خاطره در اتاق مدد، آخرین بخش از مصاحبه هاشمی نسب است؛ «آقای فکری من در فوتبال برد و باخت زیاد دیده‌ام اما سن بالای شما باعث شده احترام بگذارم فقط این را بگویم امیدوارم دچار سوء تفاهم نشده باشی بد نیست یک فلش بک به عقب بزنیم و به قدیم،‌دوست دارم او یادش بیاید که بعد از بازی استقلال و نفتچی باکو که بازی را یک بر صفر با گل من بردیم چه دورهمی در اتاق آقامدد شکل گرفت و دوست دارم سرمربی کنونی نساجی یاد آن روز بیفتد. اتفاقاً آقای سیروس دین‌محمدی در آن جلسه و دورهمی حضور داشت و اگر دوست داشتید می‌توانید از او در این مورد سوال کنید.»

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __