کاپیتان اسبق پرسپولیس به خبرورزشی گفت: با پوکر قهرمانی حال خیلی‌ها بد شد و واکنش‌ها نسبت به قهرمانی ما نشان می‌دهد یک عده چه آتشی گرفتند.

شیث: استقلالی‌ها سال بعد می‌گویند رئیس‌جمهور پرسپولیسی است

شیث: استقلالی‌ها سال بعد می‌گویند رئیس‌جمهور پرسپولیسی است به گزارش خبرورزشی، شیث رضایی همیشه رک و بی‌پرده حرف می‌زند. کاپیتان اسبق پرسپولیس که از قهرمانی تیمش حسابی خوشحال بود به خبرورزشی گفت: «بعد از قهرمانی پرسپولیس برای چهارمین فصل پیاپی خیلی‌ها آتش گرفتند و اگر جلوی راه پرسپولیس سنگ‌اندازی نکنند، شاگردان یحیی جام‌حذفی را هم به دست می‌آورند.» گفت‌وگوی کامل شیث را در ادامه می‌خوانید.

نظرت در خصوص چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر چیست؟
اول باید به همه کادر فنی و بازیکنان تبریک بگویم که با این قهرمانی حال‌مان را خوب کردند و از این قهرمانی کلی کیف کردیم. پرسپولیس نشان داد در چند سال اخیر بهترین تیم ایران بوده و نتایج این تیم هم این موضوع را ثابت می‌کند. پوکر قهرمانی مبارک همه هواداران باشد و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه پیدا کند.

ولی بعضی‌ها با وجود این قهرمانی‌ها؛ پرسپولیس را شایسته نمی‌دانند و معتقدند قهرمانی این تیم مهندسی شده است.
ما فقط به این حرف‌ها می‌خندیم. این عده واقعاً چطوری می‌توانند این حرف‌ها را بزنند؟! کافی است به جدول لیگ نگاه کنند؛ این اختلاف امتیاز نشان‌دهنده همه‌چیز است. آن‌ها از بردن تیم‌های ته‌جدولی عاجزند ولی قهرمانی ما را زیرسؤال می‌برند. حتماً خودشان شایسته گرفتن جام بودند. (با خنده) دوستان باید یاد بگیرند به تیم قهرمان احترام بگذارند و بدانند پرسپولیس شایسته قهرمانی بود.

در صفحه شخصی‌ات هم واکنش تندی به حرف‌های آن مجری جنجالی و چند پیشکسوت استقلال نشان دادی.
آن مجری گنده‌تر از دهانش حرف زد و من جوابش را دادم. در واقع هرکسی این کار را بکند واکنش تندی نشان می‌دهم. هیچ‌کس حق ندارد به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران میلیونی اش توهین کند. با پوکر قهرمانی حال خیلی‌ها بد شد و واکنش‌ها نسبت به قهرمانی ما نشان می‌دهد یک عده چه آتشی گرفتند. آاقایان می‌گویند وزیر پرسپولیسی است، می‌خواهم از آن‌ها بپرسم وقتی پرسپولیس با پنجره بسته و چند بازیکن ناشناس به فینال آسیا رفت لابی و حمایت‌های وزیر بود؟! این حرف‌ها واقعاً مسخره است و دوستان به جای این صحبت‌ها به فکر حل کردن مشکلات تیم‌شان باشند. احتمالاً بعد از قهرمانی سال آینده، استقلالی‌ها می‌گویند رئیس‌جمهور پرسپولیسی است و او باعث قهرمانی پرسپولیس شده است.

بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس چه کسی بود؟
اصلاً بهترین بازیکن نداریم. کل تیم و همه بازیکنان بهترین بودند. در تمام خطوط بچه‌ها عالی بودند و من از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. شما نگاه کنید اسم بازیکن را پشت پیراهن می‌زنند ولی لوگوی باشگاه را روی سینه و جلوی پیراهن. این نشان می‌دهد تیم بودن از همه چیز در فوتبال مهم‌تر است و منافع تیمی به منافع شخصی ارجحیت دارد.

عملکرد خط دفاعی را چطور دیدی؟
آمار به خوبی همه چیز را نشان می‌دهد. بنویسید همه عالی بودند.

به نظرت پرسپولیس می‌تواند در جام‌حذفی هم قهرمان شود؟
اگر جلوی پایش سنگ‌اندازی نکنند حتماً این اتفاق می‌افتد و مثل سال قبل پرسپولیس دبل خواهد کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین