۰ نفر
یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

کار تراکتور تمام نشده است! با وجود از دست دادن «دو» امتیاز مهم خانگی، هنوز تراکتور شانس گرفتن یک سهمیه برای حضور در لیگ آسیا را دارد.

تراکتور حواس همه را جمع کرد

تراکتور حواس همه را جمع کرد خبرورزشی/ اردشیر لارودی؛ بازی آسان نداریم! چند بار این واقعیت کاملاً آشکار را باید گفت؟ چندین مرتبه باید متذکر شد که حریفان همه حریفند؟ همه دندان‌گردند! همه در اغلب موارد، حداکثرطلبند و تمام بازی‌ها، از نخستین دیدار تا آخرین پیکار، بازی‌های بسیار نزدسک و به شدت سختی هستند!
بازی آسان نداریم! سرمشق همه روز‌ها و تمام شب‌های لیگ برتر، تکرار شبی ١٠٠ باره این درس مهم است: ... بازی‌ها، همگی دشوارند و امتیازگیری، کار هر تیمی نیست! داوری در این بازی‌ها، باید بدون غلط باشد و الا، ویسی اخراج و گل آفساید نفت مسجد سلیمان به زور و با اصرار نابجای کمک‌داور، وارد دروازه ذوب‌آهن می‌شود! ذوب‌آهنی که معلوم نیست لوکا بوناچیچ را برای چه استخدام کرده است؟ برای پوشیدن «ماسک تلقی» مصونیت از بیماری «کرونا؟»

تراکتور و حق نابجای اشتباه
تراکتور که معنای چهاردیواری و اختیاری را کج فهمیده است و برای فهم این واقعیت، به «دوزاری»‌های راست و درست‌تری نیاز دارد، یک اصل دیگر را هم در کمال تعجب کج فهمیده و به کار بسته! صلاح مملکت خویش، خسروان دانند، اما اینجا بحثی از حق مالکانه و اعمال این حق نیست! تراکتور تیمش را دست‌خورده‌تر از هفته‌های اخیر، روانه میدان کرد! دست‌خورده و فاقد جسارت بردن! تراکتور، البته باز هم به اندازه‌ای که برای بردن پیکان لازم است، نیروی دویدن، نیروی پرسینگ و نیروی حمله‌ور شدن از همه سو را داشت ولی تغییرات، بیشتر پیکان خواسته بود! شطرنج ساکت الهامی و عبدا... ویسی، برنده‌ای داشت: عبدا... ویسی! همو که از مسابقه اخراج شد! از بس که برای کمک به تیمش و مردان تیمش، وارد بازی شد و یار اول از تیم «١٢ نفره» شد!

غوغای دوم شدن و سوم شدن
کار تراکتور تمام نشده است! با وجود از دست دادن «دو» امتیاز مهم خانگی، هنوز تراکتور شانس گرفتن یک سهمیه برای حضور در لیگ آسیا را دارد! هنوز پیکار تراکتور و فولاد در پیش است و سپاهان- پیکان روبه‌رو نشد‌ه‌اند! هنوز باید نتیجه مسابقه شاهین بوشهر و استقلال را دانست! و سایر بازی‌های ٣ هفته آخر را!
استقلال هنوز گوشتش را زیر دندان پیکان می‌بیند! ‏بازی استقلال و شهر خودرو با استقلال یا سپاهان- نساجی را باید منتظر بود!
بازی‌های خیلی سخت، تازه آغاز شده‌اند! بازی‌های آسان نداریم!

شیرین‌کاری در ته جدول لیگ یک
تور ملوان به امید صید «دو» امتیاز بادآورده که نه، «آب‌آورده» به دریای متلاطم لیگ یک انداخته شد! اعتراضی روی بازی کردن دو بازیکن برای نیروی زمینی! اگر حق با ملوان باشد، باز هم ملوان باید در هر ٣ بازی اش شیرین بکارد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار آلومینیوم اراک - پرسپولیس؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین