سرمربی تیم پیکان تهران گفت: اهداف پلید یکسری افراد باعث شد که شاهین، تیمی که لوگوی آن باید در لیگ برتر باشد، نابود شود.

ویسی: دنبال این بودند که کلک من را از شاهین بکنند!

به گزارش خبرورزشی، عبدالله ویسی در رابطه با بقای تیم پیکان در پایان نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر خلیج فارس گفت: بله خداراشکر. ما ۵-۶ ماه خیلی سخت و پرفشار را پشت سر گذاشتیم که برای آن تیم پایین جدولی خیلی سخت بود که بالاتر برود. خیلی‌ها دوست داشتند که انرژی منفی بدهند و بگویند که پیکان هزار نقص دارد.

او ادامه داد: بازی‌های پیکان پرگل بود و از نظر گل خورده و گل زده همیشه گل بالا داشت. خیلی این کار زحمت داشت که تلاش کردیم و مداوم برنامه‌ها را پیگیری کردیم تا ساختار دفاعی را نظم بدهیم و به نتیجه برسیم. رفته رفته به نباختن و در مقابل امتیاز گرفتن عادت کردیم. خیلی خیلی از این نتایج خوشحالیم.

ویسی درباره عدم اعتماد به بقای پیکان توسط او گفت: صد در صد همینطور است، اما پیکان صبر و تلاش کرد و نشان دادیم که من هنوز هستم و می‌توانم که تیمم را رو به جلو حمایت کنم. این یک اقدام همه جانبه از سمت مجموعه، باشگاه و بازیکنان بود که ثمره آن هم مناسب بود.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که برای آینده‌اش چه تصمیم گرفته است؟ گفت: در حال حاضر به تازگی مسابقات تمام شده است و در حال خوشحالی کردن هستیم. در حال حاضر صحبت نکردیم، اما اگر بحثی باشد مانع آن نمی‌شوم، چون خیلی زود دیر می‌شود و زمان کم است. ساختار پیکان را می‌شناسم و اولویتم پیکان است. مشکلی برای ادامه همکاری ندارم اگر نیازی به من نداشته باشند با آن‌ها خداحافظی می‌کنم و تشکر می‌کنم از تمامی مجموعه و عوامل آن.

ویسی درخصوص تساوی مقابل سپاهان و مانع از کسب سهمیه آسیایی با این نتیجه برای طلایی پوشان، گفت: خودم یک سپاهانی اصیل هستم و نه از این دسته افرادی که برای یکسری مسائل خاص سپاهانی می‌شوند. بهترین دوران زندگی‌ام را در سپاهان بودم و از این موضوع که سهمیه نگرفتند ناراحت بودم، اما این فوتبال حرفه‌ای است و به باشگاه سپاهان متعهد بودم. تمام دوستان فوتبالی من در اصفهان هستم و شرمنده شدم!

عبدالله ویسی در لیگ نوزدهم هدایت تیم شاهین شهرداری بوشهر را برعهده داشت و پس از مدت کوتاهی از هدایت آن کناره گیری کرد. ویسی درباره سقوط تیم شاهین به دسته اول گفت: من برای چهار هفته در شاهین بودم و به دلیل مسائل شخصی یک فرد با باعث شد که رویای یک شهر را نابود کنند؛ تمام مردم این را می‌دانند. در شاهین به دنبال این بودند که کلک من را بکنند که این کار را هم کردند. اهداف پلید یکسری افراد باعث شد که شاهین، تیمی که لوگوی آن باید در در لیگ برتر باشد، نابود شود. به طور راحت بگویم که بال‌های شاهین را قیچی کردند و تمام مردم هم آن را می‌شناسند، اما کاری نکردند و مردم را گول می‌زنند.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که از تیم دیگری پیشنهاد دارد یا خیر گفت: من در حال حاضر هیچ پیشنهادی ندارم، اما مطمئنا پیشنهاد خواهم داشت و شک ندارم.

ویسی درباره آقای گل نشدن شهریار مغانلو در رقابت با شیخ دیاباته گفت: آن‌ها مقابل شاهین بی انگیزه بازی کردند و ما با سپاهانی بازی داشتیم که سراسر انگیزه بود. بچه‌ها و همینطور خود شهریار خیلی تلاش کردند که او آقای گل شود؛ از تمام بچه‌ها ممنونم. به قول خود شهریار موفقیت تیم بیشتر از آقای گلی اهمیت داشت و همینطور به دیاباته هم تبریک می‌گویم که در هفته آخر فوتبال پاکی را دیدیم و به فوتبال ایران باید تبریک بگویم.

سرمربی پیکان همچنین درباره پیشنهاد پرسپولیس به مغانلو هم گفت: من سرمربی پیکان باشم نمی‌گذارم او به هیچ تیم ایرانی برود مگر اینکه نظر باشگاه متفاوت باشد. برای پیشنهاد خارجی، اما او را خیلی حمایت می‌کنم تا یک طارمی، جهانبخش یا سردار شود و افتخار ایران باشد.

ویسی همچنین درخصوص سقوط دیگر نماینده بوشهر، پارس جنوبی جم با هدایت سیروس پورموسوی گفت: من به سیروس زنگ زدم و او لیاقت داشت که تیمش در لیگ بماند. برای او ناراحت بودم و امیدوارم که موفق باشد.

فدراسیون فوتبال ایران باید غرامت ۶ میلیون یورویی به مارک ویلموتس بدهد. ویسی در این باره گفت: واقعا یکسری اتفاقات می‌افتد که عجیب و غریب است. نمی‌دانم که قرارداد چه بوده و چه اتفاقی افتاده، اما در این قرارداد به صورت کلی ایران ضرر کرد. می‌گفتند که قراردادش موشکافانه است اگر این طور بوده که به تنظیم کنندگان قرارداد خیلی تبریک می‌گویم و خسته نباشند!

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
بلیط هواپیما