داور فوتبال کشورمان پس از حضور در فدراسیون فوتبال گفت، سرپرست فدراسیون فوتبال اعلام کرده او دخل و تصرفی در تعیین داور دربی نداشته است.

به گزارش خبرورزشی، رضا کرمانشاهی داور فوتبال کشورمان پس از حضور در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اتفاقات دیروز آقای بهاروند ابراز تاسف کرد و از من خواست که به فدراسیون بیایم و ببینیم قضیه چیست. جلسه‌ خوبی با سرپرست فدراسیون فوتبال داشتیم. ایشان یکسری نکات را به بنده اشاره کرد و گفت که چون اسم من از یک هفته پیش در محافل ورزشی تکرار می‌شد، سوءتفاهماتی به وجود آمده و این ذهنیت پیش آمده بود که  مطبوعات می‌خواهند این موضوع را به فدراسیون تحمیل کنند تا من داور دربی باشم و یا اینکه من به مطبوعات خط داده‌ام تا فشار بیاورند که داور دربی شوم.  

وی ادامه داد: آقای بهاروند به من گفت که ما صلاح دانستیم که داور دربی نباشید. ایشان معتقد بود که من بازی‌های سنگین و باارزشی را بدون اشتباه قضاوت کرده‌ام و قدردانی هم کرد. بهاروند اعلام کرد که او دخل و تصرفی در تعیین داور دربی نداشته است و کمیته‌ای در فدراسیون تشکیل شده و داور دربی را انتخاب کرده است. نماینده پاکدشت در مجلس را هم توجیه کرد که قصد جسارت و توهین نبوده است و در کل جلسه خوبی بود.

داور فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که چرا با نماینده پاکدشت در فدراسیون حاضر شده است، تصریح کرد: او خودش این موضوع را مطالبه کرد و گفت که باید این قضیه را پیگیری کنم. ایشان به دلیل اینکه درباره پرونده ویلموتس در جریان امور فدراسیون بوده است به من گفت که با هم به فدراسیون برویم. 

کرمانشاهی در مورد اینکه تغییر نام داوران دربی مشکلی بین داوران ایجاد نمی‌کند، گفت: ما برخلاف مربیان و بازیکنان فوتبال یک رابطه صمیمی با هم داریم. من درباره اتفاقی که برای زاهدی‌فر افتاد خیلی ناراحت هستم. فکر نکنید که ما دغدغه‌مان قضاوت بازی نیست و من هم به خاطر اینکه احساس کردم در این قضیه لطمه خوردم، پیگیری کردم.

وی درباره اینکه پس از این اتفاقات کار قضاوت دربی سخت شده است، خاطرنشان کرد: این موضوع در حوزه اختیارات من نیست و کمیته داوران تصمیم‌گیری می‌کند. 

داور فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که قول قضاوت فینال جام حذفی را به او داده‌اند، خاطرنشان کرد: نه چنین چیزی مطرح نیست و اگر هم بخواهند من قضاوت نمی‌کنم.

کرمانشاهی در مورد بیانیه کمیته صیانت فدراسیون فوتبال اظهار کرد: آقای علیپور دیروز صحبت کرد. من احترام خاصی برای او قائلم. یک جوی علیه فدراسیون ایجاد شده و فکر می‌کنم ایشان به این دلیل مصاحبه کردند. 

وی در پایان گفت: بحث ما در جلسه امروز این بود که از من پرسیدند که کاری کرده‌ام تا در محافل ورزشی نامم برای داوری دربی مطرح شود، که من هم گفتم نه این نظر کمیته داوران و مطبوعات بوده است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین