سرمربی جدید تیم تراکتور گفت: 30 میلیون هوادار آذری زبان کشور نگران این تیم هستند و باید بهترین‌ها به تراکتور بیایند.

منصوریان: 30 میلیون هوادار، نگران تراکتور هستند

به گزارش خبرورزشی، علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت تراکتور می‌گوید؛ روز گذشته جلسه‌ای نزدیک به چهار ساعت با مسعود شجاعی، کاپیتان تیم داشتم و درباره تمام مسائل تراکتور از او سوال کردم زیرا در دوران فوتبالم به عنوان مربی  فقط ۴۸ ساعت به تبریز رفته و آمده‌ام و به عنوان بازیکن هم به این شهر رفت و آمد کرده‌ام. بخش‌هایی از مصاحبه منصوریان را در زیر می‌خوانید.

* از مسعود درباره تک تک بازیکنان نقاط ضعف و قوت بچه ها در فضای اخلاقی، روحی و روانی سوال کردم. از وضعیت داخل رختکن، نحوه برخورد بچه ها با مربیان مختلف و پذیرش کارهای تاکتیکی سوال پرسیدم. درباره روش تاکتیکی با شجاعی صحبت کرده و گفتم باید آرام آرام بچه ها را باهوش کنید که تیم ما با ۲ مهاجم بازی می‌کند و دیگر با تک فوروارد بازی نمی‌کند زیرا سال گذشته تراکتور تمام بازی‌هایش را با یک مهاجم بازی کرد.
* سوپر جام برای ما خیلی مهم است. به همین دلیل وضعیت تیم و زمان شروع تمرینات را به کاپیتان تیم اعلام کردم. خبرهای خوبی از داخل رختکن شنیدم و می‌دانم تیم تراکتور یکدست، منسجم و داخل رختکن کاملا کنترل شده است که خیلی برای من جذاب بود.
*دو روزی را از مجموعه آقای زنوزی اجازه گرفته ایم تا در فضای دفتر کاری وی در تهران با سهرابی (مدیرعامل) الیاسی (رئیس هیئت مدیره) و‌ دوستانی را که زنوزی مامور کرده به ما کمک کنند، به جمع بندی کلی برسیم. کادرفنی من از فردا رسما در این دفتر مستقر شده و شروع به ارسال درخواست به باشگاه می‌کنیم.
* به هواداران عزیز تراکتور می‌گویم با توجه به این که در سال‌های گذشته در نفت تهران، استقلال و ذوب‌آهن سعی کردیم بهترین خرید‌ها را با حوصله انجام بدهیم و تحت هیچ شرایطی در جو احساسی قرار نگیریم، قول می‌دهم 7 خرید اصلی‌مان را که می‌توانیم از سهمیه لیگ برتری استفاده کنیم بهترین‌ها باشند.
* با توجه به تعداد زیاد علاقمندان به فوتبال در تبریز و این که تراکتور در همه جای کشور طرفدار دارد باید بهترین نفرات انتخاب شوند که کمک‌حال 12-11 نفری باشند که از شاکله تیم مانده‌اند. بازیکنی باید به تراکتور بیاید که لیاقت پوشیدن پیراهن تراکتور را داشته باشد. 30 میلیون هوادار آذری زبان کشور نگران این تیم هستند.
* به هواداران تراکتور می‌گویم به هیچ عنوان نگران نباشند زیرا باید امسال تیم قرص و بسیار محکمی را راهی مسابقات کنیم که باید در 4 جام باید بجنگد.
* چه در داخل و چه خارج از کشور بعضی مواقع خط و خطوطی به هوادار داده می‌شود که ذهن هوادار میلیونی تراکتور را خراب می‌کند، امسال فقط یک هدف خواهیم داشت. همه باید پشت سر هم جمع شویم و دست به دست هم بدهیم و با گفتن یک یاعلی برای تراکتور تیم خیلی خوبی تشکیل بدهیم که قرار است امسال از مرحله گروهی وارد لیگ قهرمانان شود. خواهش می‌کنم هواداران اگر می‌بینند افرادی به تیم انرژی منفی وارد می‌کنند و جایی به بهانه نشان دادن تعصب به تراکتور قصد لطمه زدن به این تیم را دارند، خودشان با این افراد برخورد کنند. همه دست به دست هم بدهیم تا از فضای مجازی وارد فضای واقعی شویم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین