۰ نفر
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

مدیرعامل باشگاه نساجی اعلام کرد که این تیم دیگر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از حریفانش پذیرایی نمی کند و بازی های این تیم به احتمال زیاد به شهر ساری منتقل شود.

انتقال بازی های نساجی از قائمشهر به ساری

به گزارش خبرورزشی، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی در مورد مکان برگزاری دیدارهای نساجی در فصل آینده، گفت: بیش از 10 سال از عمر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی می گذرد که این چمن به هیچ وجه از کیفیت لازم برخوردار نیست. کارشناسان سازمان لیگ نیز برگزاری بازی در این استادیوم را رد کرده اند.

امیری ادامه داد: ما یک باشگاه خصوصی هستیم و بر روی بازیکنانمان سرمایه گذاری کرده ایم. سال قبل یکی از بازیکنان ما به نام ممشلی به دلیل شرایط چمن این استادیوم دچار پارگی رباط صلیبی شد.

وی گفت: ما برای جلوگیری از مصدومیت های بازیکنان خودمان و بازیکنان حریف، اعلام کرده ایم تا زمانی که چمن ورزشگاه شهید وطنی تغییر پیدا کند و با چمن طبیعی جایگزین شود، به هیچ وجه در این استادیوم بازی نخواهیم کرد.

او ادامه داد: دیدارهای نساجی را در یکی دیگر از شهرهای استان که چمن طبیعی آن مورد تأیید سازمان لیگ باشد، برگزار می کنیم. پس از اینکه ورزشگاه شهید وطنی به چمن طبیعی تجهیز شد، به این استادیوم برمیگردیم.

امیری اظهار داشت: ما در بیانیه ای که صادر کردیم، اعلام کرده ایم در ورزشگاهی که مورد تأیید سازمان لیگ است، بازی هایمان را برگزار می کنیم که به احتمال قطع به یقین بازی هایمان را در ورزشگاه شهر ساری برگزار خواهیم کرد. ولی چیزی که به طور قطع می توانم اعلام کنم این است که دیگر در ورزشگاه چمن مصنوعی شهید وطنی بازی ای را انجام نخواهیم داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

شما کدام یک را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین