مهاجم اروگوئه ای در نشست خبری خداحافظی اش از بارسلونا، گفت: از باشگاه بارسلونا به خاطر این فرصت طلایی به من در طول 6 سال تشکر می کنم.

سوارز: دوستی ام با مسی قطع نمی شود

به گزارش خبرورزشی، لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه ای امروز در نشست خداحافظی اش در ورزشگاه نیوکمپ، گفت: در ابتدا از باشگاه بارسلونا تشکر می کنم به خاطر این فرصتی که من در این سال های گذشته تا رویاهام محقق شود. وقتی شما در بارسلونا هستید باید با تمام قوا بازی کنید. من در 6 سال گذشته برای بارسلونا با جان و دل بازی کردم.

وی افزود: من خاطرات زیادی با بارسلونا دارم. درست است چیزهای منفی نیز وجود دارد ولی قهرمانی برای اولین در اروپا به همراه بارسلونا واقعا خاطرات شیرینی بود. قبل از اینکه به بارسلونا بیاییم اصلا فکر آمدن به اینجا را نمی کردم و بارسلونا در ذهن مثل بازی پلی استیشن بود. باشگاه در زمان قرارداد با من به من اعتماد کرد. در آن زمان طولانی به دلیل محرومیت بازی نکرده بودم ولی باشگاه بارسلونا به من اعتماد کرد و از این اعتمادشان تشکر می کنم.

مهاجم اروگوئه ای با حالت گریان ادامه داد: باید به خاطر 6 سال عالی حضورم از بارسلونا راضی باشم. الان زمان رفتن رسیده و باید بروم و از بارسلونا به خاطر خلق تمام لحظات شیرین تشکر می کنم. سوارس هم یک انسان است و اینجا مدت زیادی زندگی کرده است. دلبستگی زیادی به اینجا دارم و واقعا برایم جدایی سخت است.

سوارز درباره رابطه اش با مسی، گفت: واقعا ماهی جنون آمیز را پشت سرگذاشتیم. همه می دانند ارتباط نزدیکی با مسی دارم. وقتی به بارسلونا آمدم همه گفتند مسی بهترین عملکرد را کنارش می خواهد اما واقعا رفتار او متفاوت بود. از بارسلونا جدا می شوم و سرم را بالا می گیرم.

مهاجم اروگوئه ای ادامه داد: از اینکه به عنوان سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا شناخته شدم، خیلی خوشحالم. همه می دانند بارسلونا مرا در لیست مازاد گذاشت و من مشتریان زیادی داشتم و در نهایت اتلتیکو مادرید را انتخاب کردم. وقتی به مسی گفتم به اتلتیکو می روم غافلگیر شد ولی با من تقابلمان در تیم ملی اروگوئه با آرژانتین روبه رو می شوم. اتلتیکو تیمی خوبی است و من تلاش می کنم به تیم کمک کنم. جدایی من از بارسلونا باعث نمی شود دوستی من با مسی تمام شود. امروز روز وداع است و باید از بارسلونا خداحافظی کنم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

شما کدام یک را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین