یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکلات زیادی وجود دارد و امیدوارم با پیگیری‌های مدیریت جدید باشگاه برطرف شود. 

یحیی گل‌محمدی: مدیریت جدید کار سختی دارد

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ یحیی گل‌محمدی درباره وضعیت تیم پرسپولیس گفت: ما تمرینات سنگین و فشرده‌ای را پشت سر گذاشته و در تلاش هستیم تا با آمادگی خوب مسابقات را شروع کنیم. به رغم تمام حواشی و تنش‌هایی که وجود داشت سعی کردیم روی کارهای فنی خودمان تمرکز داشته باشیم اما خب کتمان نمی‌کنم که در برخی موارد حواشی به حدی تنش زا بود که برخی روزها تمرکز کافی وجود نداشت. باید بگویم که بازیکنان تیم هم درگیر مشکلاتی بودند اما سعی کردند تمرکزشان روی تمرینات باشد تا برای سربلندی پرسپولیس با آمادگی خوب لیگ را آغاز کنند.

گل‌محمدی در ادامه گفت: ما انگیزه‌های زیادی داریم. بازیکنان پرسپولیس خوشبختانه با کسب جام ها و موفقیت ها اشباع نمی‌شوند و این مسئله در کنار اتحاد و همدلی پرسپولیسی ها برگ برنده تیم در سال های اخیر بوده و هست. به این بازیکنان درود می فرستم؛ آنها هم در لیگ نوزدهم و هم در بازی های لیگ قهرمانان آسیا غیرتمندانه جنگیدند، سنگ تمام گذاشتند و اکنون نیز تلاش می کنند که پرسپولیس شروع قدرتمندانه ای در لیگ بیستم داشته باشد. این انگیزه ها را به خوبی در بازیکنان می‌بینم و آنها به رغم مشکلات با تمام وجود در حال تلاش و تمرین هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره مشکلاتی که در تیم وجود دارد گفت: پس از فینال آسیا به دلیل مشکلاتی که وجود داشت یک مقداری تیم به امان خود رها شده بود و عملا به آن رسیدگی نمی‌شد؛ متاسفانه با مشکلاتی مواجه شدیم اما اجازه ندادیم این کمبودها و مشکلات رسانه‌ای شود چرا که تیم پرسپولیس نیاز به آرامش داشت. به طور کلی ما و بسیاری از بازیکنان سعی کردیم در قبال تنش‌های آزاردهنده که ایجاد شده بود هم صبر پیشه کنیم و حرفی نزنیم تا آرامش تیم بیش از پیش تحت تاثیر اتفاقات بیرونی و حاشیه‌ای قرار نگیرد. هرچند این مسئله بسیار بسیار سخت بود اما سعی کردیم با خودمان کنار بیاییم و برای پرسپولیس و سربلندی هواداران هم که شده از طرح برخی مسائل صرف‌نظر کرده و کاری کنیم که در نهایت تیم بتواند با آرامش بیشتری تمرین کند. به هرحال مشکلاتی ایجاد شده و حرف‌هایی بیان شده و حتی بی احترامی هایی صورت گرفت؛ اکنون هم هیج تمایلی به صحبت درباره این حواشی ندارم و نمی‌خواهم درباره خودم هم صحبت کنم اما وظیفه خود می‌دانم درباره بازیکنان تیم مسائلی را بگویم و از آنها به نوبه خود تقدیر کنم.

گل‌محمدی در این باره تصریح کرد: بازیکنان فصل گذشته مطالباتی از قرارداد و آپشن‌ها دارند که به رغم قول هایی که داده شده بود تحقق نیافت و اکنون هم بابت فصل جدید ریالی دریافت نکرده اند. بازیکنان جدید هم به جز یکی، دو نفر مابقی هنوز هیچ دریافتی نداشته اند و تلاش آنها با تمام وجود در تمرینات بدون طرح موضوعی در رسانه ها واقعا قابل تحسین است. ما امیدواریم که مشکلات مالی تیم مرتفع شود البته می دانم که بخشی از درآمد باشگاه که از طریق کارگزار بوده پیش خور شده و مدیریت جدید کار سختی برای تامین منابع مالی در پیش دارد. این را هم می‌دانیم که هزینه های باشگاه خیلی بیشتر از درآمدهاست و باشگاه در این برهه سخت اقتصادی کار سختی دارد اما خب به هرحال بازیکنان هم حق و حقوقی دارند که به آنها پرداخت نشده و امیدوارم که مدیریت جدید باشگاه بتواند با تدابیری که می اندیشد بر این مشکلات غلبه کند و باشگاه در آستانه آغاز لیگ و قبل از فینال آسیا بتواند با تزریق بودجه به تیم بازیکنان را در شرایط ذهنی و روحی خوبی قرار دهد و ان‌شاءالله پس از آن با وصول درآمدهای اسیایی شرایط کمی تغییر می کند.

سرمربی پرسپولیس  درباره انتصاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: مدیرعامل باشگاه طبق ساختار آن با نظر وزارت ورزش، وزیر محترم و هیات مدیره انتخاب و منصوب می شود. ان یک مسئله کلان است که ما حق دخالت درباره آن را نداریم و تابع تصمیمات مسئولین هستیم. آقای سمیعی هم منتخب وزارت ورزش به عنوان ریاست مجمع و هیات مدیره بوده اند و کارشان را شروع کرده اند؛ بنده این سمت را به ایشان تبریک می‌گویم و برایشان آرزوی بهترین ها را دارم و  می‌دانم که قطعا با چالش های زیادی مواجه خواهند بود که اصلی ترین آن چالش مالی است و مسوولیت خطیری را پذیرفته‌اند. برای ایشان و مجموعه همکاران شان آرزوی توفیق دارم‌. براین باورم که موفقیت مدیریت باشگاه توام با موفقیت تیم پرسپولیس خواهد بود و امیدوارم که آقای سمیعی بتوانند به اهداف مدنظرشان دست یافته و در پرسپولیس موفق باشند. همچنین برای آقای شکوری که از پیشکسوتان پرسپولیس هستند و به مجموعه مدیریتی ملحق شده اند آرزوی موفقیت دارم و معتقدم که ایشان هم می توانند سرمنشا بسیاری از اتفاقات خوب و مثبت باشند. از پیگیری های دلسوزانه آقای علیپور که مدام با ما در ارتباط بوده اند و دو باری هم به محل تمرین آمدند صمیمانه سپاسگزارم. همچنین از آقای رغبتی که در هفته های گذشته پیگیر حل برخی مشکلات بودند.

سرمربی پرسپولیس درباره آخرین وضعیت بشار رسن گفت: بشار تمرینات خود را انجام می‌دهد و مسائل مربوط به قراردادش با پرسپولیس و پیشنهاداتی که دارند مربوط به باشگاه است و من هم پیش‌تر نظرم را دراین باره به باشگاه و بشار اعلام کرده ام و بشار رسن هم این روزها با تمرکز و پشتکار در خدمت تیم است. بنده یکی دو شب قبل از سفر بشار رسن به عراق به هتل محل اقامت شان در تهران رفتم و مفصل با او درباره پیشنهاد کلان تیم قطری و شرایط خاص پرسپولیس برای فینال آسیا و میزان علاقه مندی هواداران به او صحبت کردم. بشار یک بازیکن زحمتکش است که قدر محبت های هواداران را می‌داند. همان شب احساس کردم که او با خودش کنار آمده و در تیم خواهد ماند و به او مرخصی هفت روزه هم دادیم تا در سالگرد درگذشت مادرش کنار خانواده باشد و با خود خلوت کرده و تصمیمی خوب و منطقی و حرفه‌ای بگیرد و با تمرکزی خوب برای حضور در تمرینات به تهران بازگردد. بشار هم طبق قولی که داده بود در موعد مقرر آمد و با تمام وجود تلاش می‌کند.

گل‌محمدی درباره وضعیت دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: امیدوارم مشکل رادوشویچ هرچه زودتر مرتفع شود و او به تمرینات ملحق شود. رادو مطالباتی دارد و ان‌شاءالله مشکلاتش حل و فصل شود. چند روز قبل هم با او صحبت کردم. دلخوری‌ها و خواسته‌هایی براساس قرارداد داشت که ان‌شاءالله خیلی زود با پیگیری باشگاه حل شود و خدای ناکرده مشکلی ایجاد نشود.

گل‌محمدی درباره رضایتمندی خود از نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: به هرحال ما چند بازیکن که از ارکان موفقیت تیم در فصل گذشته بودند را از دست دادیم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. بازیکنانی جذب شدند و برخی را هم مدنظر داشتیم که امکان جذب آنها به دلایل متعدد فراهم نشد. در حال حاضر نقل و انتقالات ما هنوز به پایان نرسیده و احتمال دارد با توجه به جدایی دو بازیکن قبل از فینال اسیا و  کمبودهایی که در دو پست داریم اقدام به جذب بازیکن جدید کنیم. البته با محدودیت‌هایی مواجه هستیم؛ گزینه ها هم محدود هستند و سعی می کنیم دست به انتخاب های خوبی بزنیم و در این باره چند گزینه را مدنظر داریم و پس از تصمیم نهایی به باشگاه معرفی خواهیم کرد. خوشبختانه بازیکنانی که به تیم اضافه شدند همگی علاقمند به پرسپولیس بودند و به رغم اینکه دریافتی هم نداشتند با جان و دل در حال تلاش و تمرین هستند و خیلی خوب با سایر نفرات هماهنگ شده اند. احترام به بزرگترها در تیم حرف اول را می زند و همدلی خوبی در تیم وجود دارد و پرسپولیس برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ، قهرمانی در سوپرجام و  جام حذفی و البته فتح لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کند و در این مسیر نیاز به اتحاد، همدلی بین باشگاه، تیم، هواداران، پیشکسوتان و اهالی رسانه و حمایت همه جانبه خانواده بزرگ پرسپولیس از تیم داریم. 

سرمربی پرسپولیس در پایان اذعان داشت: از همراهی هواداران بی نهایت ممنون هستم؛ آنها هیچگاه ما را تنها نگذاشتند و همیشه و به خصوص در روزهای سختی که هفته های گذشته داشتیم این هواداران بودند که به ما دلگرمی دادند برای همین امیدواریم که بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم و از خجالت شان در بیاییم. ما تلاش می کنیم آنها روزهای پرالتهاب و ناراحت کننده ای که پس از فینال آسیا پشت سر گذاشتند را فراموش کنند و این میسر نمی‌شود جز با کسب نتایج خوب.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • 000 TW ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  18 5
  آقایحیی حرف ،حرف شماست وهوادرارپشت شما.ولی کاش یه خط هم توضیح میدادیدکه چراربیع خواه وانصاری راردشون می کنید؟فکرنمی کنیددراین شرایط بی بازیکنی .عدم امکان گرفتن بازیکن این دومیتونندکمک حال باشند؟
  • پیمان IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   2 16
   همه دیدن که در مراسم معارفه جعفر سمیعی آقای رسول پناه هم حضور داشت. اصل ماجرا به این صورت بود که پرسپولیس یک ماه تا پرداخت بدهی برانکو وقت داشت ولی در این یکماه به جای پرداخت پول برانکو مدیر عامل تیم با ماهنگی مسعود سلطانی فر به سرعت اقدام به جذب 7 بازیکن درجه یک کرد تا پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با تمام توان حضور پیدا کند. از آن طرق تیم استقلال را بدون سرمربی و بدون انگیزه و روحیه و بدون جذب بازیکن های با کیفیت و با تیمی آشفته راهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کردند که مهمترین رقیب پرسپولیس در منطقه غرب آسیا محصوب می شه مخصوصا اینکه در پنجم شهرور پرسپولیس را با 6 گل مغلوب کرده بود. بعد از فینالیست شدن پرسپولیس حالا نوبت رسید به مرحله دوم اجرای نقشه. پرسپولیس اگر پول برانکو را پرداخت نمی کرد با کسر 6 امتیاز و بعدا سقوط به دسته یک محکوم می شد. برای همین مهندسین لیگ به بهانه حضور در فینال آسیا تمامی سازمان های مربوطه را تحت فشار قرار دادند و هر طوری بود از پول بیت المال و جیب مردم 30 میلیارد برانکو را پرداخت کردند.
  • پیمان IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   2 17
   حالا نوبت به اینجا رسید که رسول پناه که تمامی اینکارها را با مسعود سلطانی فر انجام داده بود یک طوری باید از صحنه ناپدید می شد که بهترین کار ایجاد یک جنگ زرگری و فریب مردم بود. رسول پناه کار خودش رو انجام داد و حالا نوبت رسید به نفر بعدی که ادامه پروژه قهرمانی پرسپولیس در لیگ و لیگ قهرمانان آسیا را ادامه دهد. حالا یحیی گلمحمدی ادعای این را دارد که باید باز هم پول های بیشتری به این باشگاه تزریق شود و این هایی که پرداخت شده کم است.
  • مهیار IR ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   9 1
   به نظرم اینقدر توهم توطئه این دوستان دارند که میتونن یه سریال مثل پوآرو بسازند؟ از کجا معلوم بود پرسپولیس میرفت فینال خب هفت بازیکنی پرسپولیس گرفت کدوم اندازه ترابی بود خب اگر وزیر و رسول پناه نقشه این بود چرا ترابی و علیپور نگه نداشتن راچرا نادری که شش میلیارد از جیب برای رضایتنامه داده نگه نداشتن؟؟ از تیم شما چقدر گرفته اینقدر از جیب داده سرتون کردین تو برف فکر می‌کنید بقیه نمی بینند خب راستی نیمارتون تو آسیا بود متخصص آسیا هم بودید اونجا هم وزیر بود؟؟ ما عادت کردیم به خزعبلات الان 9 سال شده همین چیزا... تا دلتون میخواد اینجور فکر کنید اونیکه حقش خورده شده شما نیستید پارس جم و سپاهان و بقیه هستند که فدای شما کردن اما تراکتور بدجور شخمتون زد میگم العین 6 تا بهتون زد پروسه شما برگشت به سال 52
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   14 1
   توهم زدی پیمان شش گل ؟!!!!! خخخخخخخخ با احتساب ضربات پنالتی !!!!! طبق ادعای شما ماهم النصر رو شش تایی کردیم کی به کیه ؟!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخ ! خدایا ممنونم که هواداران کیسه را آفریدی تا موجبات خنده و شادی ما را فراهم کنند
  • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   9 0
   پیمان کاجی تو سرت رو به همون پیج النصر و afc گرم کن
 • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  19 1
  شما میتونید درخواست یه جلسه با وزیر و کیسه کشا داشته باشید تا اون ها به شما یادبدن که چطور میتونید میلیون دلاری خرج کنید و میلیارد تومانی قرارداد ببندید تا تیمت متلاشی نشه ( البته ما میدونیم جهت اطلاع خودتون میگم )
 • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  12 0
  آقایحیی ان شا الله با آرامش کارتون رو پی بگیرید و به حواشی توجه نکنید
 • گودرز(تاج-تیم اول ایران) IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  1 19
  جوک قرن خخخخ احترام به بزرگتر رو صادقیان و مسلمان قشنگ نمایش دادن خخخخ لنگ این فصلم هیچی نمیشه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   6 0
   فصل قبل که برانکو رفت گفتید پرسپولیس هیچی نمی شود اما پرسپولیس قهرمان لیگ شد و رفت فینال آسیا حالا کیسه چی آبروی ایران را با نتایجش برد قلیون کشیدن بازیکنان کیسه نماد دوپینگ در کشور هم که فرهاد دوپینگی هست احترام به بزرگتر هم دانشگر و حسینی و اسماعیلی به خوبی نشان دادند کتک زدن هواداران هم کاری از روزبه چشمی نماد دوپینگ کشور فرهاد دوپینگی
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
   6 0
   ۶۷ میلیون تاجی !!!! پرسپولیس این فصل (هم) هیچی نمیشه؟!
 • سعید جم IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  4 1
  من با حرف 000 مخالفم، انصاری که تا نیم فصل دوم نمیتونه بازی کنه، ربیع خواه هم هافبک دفاعی که ما تو اون پست نورالهی، کامیابی نیا، سرلک و حسین پور رو داریم و دیگه نیازی به ربیع خواه نداریم.
 • صن صن IR ۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
  15 0
  ممنون مرد بزرگ و حرفه ای و متعهد.....که الگو شدی برای خیلیا ازجمله کیسه کشا که الان فکرکردن فکری عین توخواهد شد و مرفاوی رو از الگوی افشین و سیریوسس رو تصور کریم خان باقری داشته و فکر میکنن سال دیگه جام ها رو دروخواهند کرد اما غافل ازاینکه نه هرکه سر تراشد قلندری داند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرسنجی

نتیجه بازی استقلال و ماشین‌سازی از نگاه شما؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین