۰ نفر
سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۴

تراکتور اگر چه فصل را خوب شروع نکرد و دو امتیاز حساس در بازی با نفت مسجد سلیمان از دست داد اما همیشه بازی اول آن هم برابر تیمی که دفاعی فوتبال می‌کند سخت است.

هوادار تراکتور فقط قهرمانی می‌خواهد

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ در نظرسنجی صورت گرفته در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، تراکتور به عنوان پرهوادارترین تیم انتخاب شده است. هر چند نمی‌شود کتمان کرد تیم‌های پرسپولیس و استقلال به عنوان دو قطب اصلی فوتبال ایران از دیرباز تاکنون هواداران پرشماری دارند که بدون شک در نظرسنجی شرکت نکرده‌اند، در غیر این صورت می‌توانست نتیجه نظرسنجی چیز دیگری باشد. 

هواداران پرشور تراکتور پیش از کرونا حتی در بازی با استقلال و پرسپولیس در تهران هم سکوهای آزادی را پر می‌کردند؛ منظور جایگاه تیم مهمان است‌؛ جنس دوست داشتن آنها عاشقانه است و همیشه و در سال‌های اخیر حامی تیم بوده‌اند. آنها برای قهرمانی تیم در لیگ برتر لحظه‌شماری می‌کنند و امیدوارند تا زمان قهرمانی تیم کرونا برای همیشه خداحافظی کند تا در سکوهای یادگار امام (ره) جولان بدهند. 

تراکتور اگر چه فصل را خوب شروع نکرد و دو امتیاز حساس در بازی با نفت مسجد سلیمان از دست داد اما همیشه بازی اول آن هم برابر تیمی که دفاعی فوتبال می‌کند سخت است و تراکتور با وجود ارائه بازی خوب نتوانست از این سختی عبور کند. دو امتیاز از دست رفته در بازی با نفت مسجد سلیمان فاجعه نیست اما همین دو امتیاز می‌تواند سرنوشت تیم در پایان بازی‌ها را تغییر دهد. تراکتور اگر خواهان قهرمانی در این فصل از بازی‌هاست باید امتیازدهی را برای خود بد بداند. توجیه امتیازات از دست رفته و همچنین اشاره به این نکته که امتیازات از دست رفته در بازی‌های بعدی قابل جبران است بدون شک منجر به از دست دادن پوئن‌های زیادی خواهد شد. تیمی که می‌خواهد در لیگ برتر قهرمان شود باید هر بازی را برای خود فینال بداند. اینکه تنها در صورت پیروزی در بازی پیش ‌رو شانس دارد که به جام نزدیک شود. استراتژی تراکتور در این فصل از بازی‌ها تنها باید قهرمانی تعریف شود. این بار راه آسان‌تر خواهد بود به این خاطر که تیم قهرمان جام ‌حذفی شده است و حالا با تجربه بیشتری گام به میدان می‌گذارد. سپاهان هم فصل گذشته به خاطر امتیازاتی که در بازی‌هایی چون سایپا- نساجی و تیم‌هایی از این دست از دست داد به جام نزدیک نشد. تیم به طور حتم در مصاف با یک تیم مدعی با همه توان و برای کسب سه امتیاز بازی خواهد کرد. تراکتور حتماً از یاد نبرده دو فصل پیش به خاطر شکست برابر سپیدرود با جام خداحافظی کرد. اتکا به این تجربه می‌تواند آینده خوبی را برای تیم علی‌منصور رقم بزند.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • قره باغ آذربایجان FI ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
  1 3
  رسانه های داخلی آمار تراکتور رو کاهش دادن تا هواداران تراکتور رو کم نشان بدهند اما در نظر سنجی ای اف سی کاری از دست شأن بر نمی آید
 • 000 SE ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
  5 0
  خوب محسن قهرمانی راجذب کنیدبراشان تاخواسته شون تامین بشه.چون فکرنکنم هیچ قهرمانی دیگری دست بده.
 • كيسه سوز IR ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۰
  4 0
  باشه بابا قبول،،،ترتر،،بعد از منجستر يرهوادارترين تيم آسياست!!!! راستي زنوزي،توي حال قشنكيياش،،، ييالم تبريك واسه اين جام كه اتفاقا فلزي هم نيس نفرستاده!!!!!!
 • ابرام US ۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۳
  0 0
  این که تراختور میخواد قربان ۵۰٪ قضیه است با قی اش رو می فرمودید آخه با انصاف !

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین