سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: کسب نتیجه تساوی خارج از خانه مقابل نفت مسجد سیلمان برای ما خوب است.

ابراهیم صادقی: فوتبال می‌تواند الگوی سایر رشته ها باشد

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ ابراهیم صادقی پس از تساوی یک بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته دوم لیگ برتر، در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: نیمه اول تیم ما خوب کار نکرد و حریف بهتر از ما بود و توانست به گل هم برسد. در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم. فکر می‌کنم امروز در نیمه دوم می توانستیم برنده باشیم، اما در ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

وی ادامه داد: با وجود اینکه مجتبی حسینی کارش را با نفت دیر شروع کرد و بازیکنان جوانی در این تیم هستند، اما تیم خیلی خوبی دارند. آنها هفته گذشته تیم پرمهره تراکتور را در تبریز متوقف کردند. بازی مقابل این تیم سخت بود اما انتظار ما این بود که عملکرد بهتری داشته باشیم. در مجموع انتظار ما از خودمان بالاتر است چون  اهداف بزرگتری داریم و می خواستیم امروز برنده باشیم. مساوی خارج از خانه هم برای ما بد نیست اما امیدوارم در هفته های آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درمورد عملکرد تیم داوری در این مسابقه خاطرنشان کرد: داوری مشکلی نداشت. کمی اعتراض از سوی هر دو نیمکت هم کمی طبیعی است. داوری امروز خوب و مقتدرانه بود. 

صادقی درخصوص برگزاری مسابقات در شرایط کرونایی، تصریح کرد: اگر قرار باشد لیگ تعطیل شود، تیم ها ضربه خواهند خورد. تعطیلی دو هفته و بازگشت به این شرایط سخت خواهد بود. همه تیم ها باید پروتکل ها را رعایت کنند تا بتوانیم لیگ را ادامه دهیم؛ البته از وقتی کرونا آمد در فوتبال پروتکل ها خیلی خوب رعایت شد. در مجموع در این زمینه فوتبال خوب کار کرد و می تواند الگوی خوبی برای سایر رشته ها باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

به یاد دیگو مارادونا

نظرسنجی

شما کدام یک را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می‌دانید؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین