مربی تیم فوتبال پیکان گفت: در بازی فردا مقابل شهرخودرو محکوم به برد هستیم تا نتیجه دلخواه مدیران ایران خودرو را کسب کنیم.

حسین پاشایی: دوست داریم پیکان مثل سال‌های گذشته نباشد

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ حسین پاشایی که به جای مهدی تارتار در نشست خبری بازی پیکان و شهرخودرو حضور پیدا کرده در خصوص دیدار فردا اظهار داشت: همانطور که می‌دانید مدت کوتاهی است که مسئولیت هدایت پیکان را بر عهده گرفتیم. هفته گذشته بازی را با وجود اینکه حقمان باخت نبود واگذار کردیم. کم و کاستی‌هایی در تیم ما وجود دارد ولی امیدوارم پیکان را به عنوان یک تیم بالای جدولی معرفی کنیم. در بازی فردا محکوم به برد هستیم تا نتیجه دلخواه مدیران ایران خودرو و همچنین کادر فنی را کسب کنیم.

مربی پیکان با اشاره به دیدار هفته گذشته تیمش گفت: همه دیدند تیم ما مستحق باخت نبود ولی تیمی که می‌بازد حتما اشکالاتی دارد. ما زمان کافی نداشتیم و فقط ۷-۸ جلسه تمرین کردیم. ضمن احترام به کادر فنی قبلی پیاده کردن افکار تارتار زمان می‌برد. فوتبال ماشین نیست که قطعاتش را کنار هم قرار بدهیم. ما در این ۷-۸ روز یا فقط در حال ریکاوری یا در حال بازی بودیم. اگر لیگ تعطیل شود این فرصت به دست می‌آید که افکار و راه و روش تارتار را به تیم تزریق کنیم.

پاشایی تاکید کرد: شاید تا یک ماه دیگر بتوانیم بگوییم این تیم تحت نظر ما بوده است. ما  حتی دو سه بازیکن تیم را نمی شناختیم و تازه چند روز است با آنها آشنا شدیم چون این نفرات با سلیقه کادر فنی قبلی جذب شده‌اند. برای ساختن پیکان حداقل یک ماه زمان نیاز داریم. دوست داریم پیکان مثل سالهای گذشته نباشد که تا روز آخر برای ماندن می‌جنگید.

مربی پیکان در خصوص انتقال روستایی از پرسپولیس به پیکان و اینکه قرار بود به جای این مهاجم یک مدافع راهی سرخپوضان شود عنوان کرد: ما نمی‌توانیم تیم خودمان را ضعیف کنیم چون در ۲-۳ پست دچار مشکل هستیم. ضمن احترام به پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد ما مسئولیت فنی باشگاه پیکان را بر عهده داریم و فقط به دنبال این هستیم که پیکان نتیجه بگیرد. برای مدیر باشگاه تا تدارکات پیکان اعتلای نام این باشگاه مهم است. شاید برای هواداران پرسپولیس دلخوری به وجود آمده ولی ما مسئول هستیم و نباید تیم خودمان را ضعیف کنیم. تارتار هر جایی بوده برای موفقیت تیمش تلاش کرده و در پیکان هم هدفی جز این ندارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

به یاد دیگو مارادونا

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین