مراسم تجلیل از خانواده معزز ۲ شهید والامقام کشتی‌گیر و یک جانباز سرافراز کشتی‌گیر صبح امروز برگزار شد.

تجلیل از خانواده دو شهید کشتی‌گیر در هفته بسیج

خبرورزشیکشتی؛ به ‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسم تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار محمد آژند و سجاد عفتی، همچنین جانباز سرافراز کشتی‌گیر رضا سلمانی صبح امروز با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، سرهنگ مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، سید شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، فرمانده مرکز مقاومت‌بسیج وزارت ورزش و جوانان، سردار کاظم یزدانی رئیس تربیت‌بدنی سپاه محمد رسول‌الله (ص)، علیرضا دبیر رئیس فدارسیون کشتی و با تلاوت قرآن توسط عبدالحمید احمدی معاون‌وزیر ورزش و جوانان درسالن کنفرانس فدراسیون‌کشتی آغاز شد.

میرجلیلی رییس سازمان‌بسیج‌ورزشکاران درابتدای مراسم گفت: بیش‌از ۱۲۰۰ عنوان برنامه هفته بسیج در سراسرکشور برگزار می‌شود و یکی‌ازاین برنامه‌ها تجلیل از خانواده معظم شهداء می‌باشد. از فدراسیون‌کشتی به‌خاطر میزبانی از این برنامه معنوی و همچنین تلاش‌های آن درعرصه فرهنگ ایثار و شهادت قدردانی می‌کنم.
رئیس‌فدراسیون‌کشتی نیز گفت: امیدوارم دعای خانواده شهدا پشتیبان کشتی‌گیران تیم‌ملی در میادین مختلف باشد.

عبدالحمید احمدی نیز با تبریک هفته‌بسیج به بسیجیان و مروجین فرهنگ بسیج، گفت: از رئیس فدارسیون‌کشتی که همیشه در کارهای‌خیر پیش‌قدم است و در حوزه قهرمانی و مدیریتی هم موفق بوده تشکر می‌کنم. با این شیوه قطعا شاهد موفقیت کشتی ایران خواهیم بود. بازسازی خانه‌های‌کشتی از سوی فدراسیون یک کار جهادی و بزرگ بود که انجام شد.

احمدی همچنین گفت: بزرگترین بیمه نظام‌جمهوری‌اسلامی خون شهیدان است و اگر الان می‌بینیم جمهوری‌اسلامی باعزت درجهان حرف می‌زند و مقابل ابرقدرت جهان می‌ایستد، شاخ به شاخ می‌شود و آن‌ها جرات مقابله ندارند نتیجه ظرفیتی است که شهدا برای نظام ایجاد کرده‌اند. امیدوارم امانت‌داران خوبی برای شهدایمان باشیم. امیدوارم فقط شعار ندهیم و درعمل مروج فرهنگ بسیجی باشیم.

درپایان مراسم از پدران شهیدان محمد آژند و سجاد عفتی، همچنین جانباز کشتی‌گیر رضا سلمانی، تقدیر و تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه بازی نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس؟

آخرین عناوین

ویدیو

پربازدیدترین