دیدارهای شب نخست از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با صعود تیم‌های بارسلونا و یوونتوس و پیروزی تیم‌های منچستریونایتد، دورتموند و لاتزیو و حذف زنیت پیگیری شد.

صعود بارسلونا و یوونتوس و بهبود شرایط پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد و دورتموند

خبرورزشی/ لیگ قهرمانان اروپا؛ در ادامه بازی‌های شب نخست از دور برگشت دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه‌شنبه شب شش بازی در گروه F، ‌G و H برگزار شد که در این شب تیم‌های بارسلونا و یوونتوس هم صعودشان را مسجل کردند.


در گروه G تیم بارسلونا که بدون مسی و دی‌یونگ میهمان دیناموکیف بود این تیم را با نتیجه ۴ بر صفر شکست داد تا ۱۲ امتیازی شود و جشن صعود بگیرد. دِست در دقیقه ۵۲ گل نخست را زد و دو گل بعدی را برِیت‌ویت در دقایق ۵۷ و ۷۰ (پنالتی) به ثمر رساند. آخرین گل تیم اسپانیایی را هم گریزمن در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم زد.

شادی گل بازیکنان بارسلونا پس از گلزنی مقابل دیناموکیف

در بازی همزمان یوونتوس که در تورین به مصاف تیم فرنتس‌واروش رفته بود مهمان مجارستانی خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد تا همراه با بارسلونا به مرحله بعدی صعود کند. در این بازی یوونتوس گل نخست را دریافت کرد. این گل را اوزونی در دقیقه ۱۹ زد تا تیم میهمان پیش بیفتد. رونالدو در دقیقه ۳۵ گل تساوی را به ثمر رساند. موراتا هم در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم گل دوم بازی پیر را به ثمر رساند. یوونتوس با این پیروزی ۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول گروه G باقی ماند. تیم‌های دیناموکیف و فرنتس‌واروش هم هر دو با یک امتیاز به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم جدول این گروه ایستادند.

برد یوونتوس با چاشنی صعود


در گروه H تیم منچستریونایتد مهمان ترکیه‌ای‌اش تیم استانبول باشاک‌شهیر را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد و با ۹ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد. فرناندس دو بار دقایق ۷ و ۱۹، رشفورد در دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی و جیمز در دقیقه ۲+۹۰ گل‌های یونایتد به ثمر رساندند و توروج در دقیقه ۷۵ تنها گل تیم مهمان را زد. شیاطین‌سرخ در بازی رفت مقابل این حریف شکست خورده بودند.

برد قاطع منچستریونایتد برابر حریف ترکیه‌ای

در بازی همزمان هم پاری‌سن‌ژرمن با تک گل دقیقه ۱۱ نیمار از روی نقطه پنالتی مهمان آلمانی خود تیم لایپزیش را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا از خطر حذف زودهنگام دور شود. با نتایج این دو بازی منچستریونایتد با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و پاری‌سن‌ژرمن با ۶ امتیاز در رده دوم ایستاد. لایپزیش هم با ۶ امتیاز و با توجه به نتایج بازی‌های رودررو با پاریسی‌ها رده سوم را به خود اختصاص داده است. باشاک‌شهیر نیز با ۳ امتیاز تیم قعرنشین جدول گروه H است.

شادی گل نیمار بعد از گلزنی در دیدار پاری‌سن‌ژرمن و لایپزیش


و اما در گروه F، تیم دورتموند با نتیجه ۳ بر صفر مهمان خود تیم کلوب‌بروژ بلژیک را شکست داد تا با ۹ امتیاز صدر جدول رده‌بندی را حفظ کند. هولاند در دقایق ۱۸ و ۶۰ و سانچو در دقیقه ۴۵ گل‌های دورتموند را در این بازی به ثمر رساندند.

پیروزی دلچسب دورتموند برابر کلوب بروژ

در دیگر بازی این گروه نیز تیم لاتزیو در پایتخت ایتالیا مهمانش تیم زنیت سن‌پترزبورگ روسیه را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو برداشت. در این بازی که سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در دقیقه ۷۳ به جای ژیرکوف به میدان رفت،‌ ایموبیله دو بار دقایق ۳ و ۵۵ (پنالتی) و پارولو در دقیقه ۲۲ گل‌های این بازی را برای لاتزیو به ثمر رساندند. جیوبا هم در دقیقه ۲۵ تنها گل زنیت را زد.

با نتایجی که در این گروه رقم خورد، دورتموند با ۹ امتیاز صدرنشین ماند و لاتزیو با یک امتیاز کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت. در گروه F کلوب بروژ ۴ امتیازی سوم است و زنیت با یک امتیاز در قعر جدول باقی ماند تا حذف شده زودهنگام لیگ قهرمانان اروپا باشد.

برد لاتزیو

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =
Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __
Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار تراکتور - استقلال؟
پیش‌بینی شما از دیدار پرسپولیس - فولاد؟
Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __
Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:75, title:لیگ قهرمانان اروپا] - __ [] __

پربازدیدترین