نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
دیدار امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی با رئیس سازمان بسیج ورزشکاران
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران با سعید میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کل کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

خبرورزشی/ سایر ورزش‌ها؛ به مناسبت گرامیداشت ۵ آذر و هفته بسیج امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در محل سازمان بسیج ورزشکاران کشور این رویداد بزرگ تاریخی کشور را به سعید میرجلیلی و کارکنان این سازمان تبریک گفت.

امیر فولادی در این دیدار انتصاب سعید میرجلیلی به سمت ریاست سازمان بسیج ورزشکاران کشور که به تازگی انجام شده است را تبریگ گفت و برای ایشان آروزی موفقیت در شغل جدید کرد. رئیس سازمان تربیت بدنی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران سعید میرجلیلی را یکی از مدیران بسیجی و شایسته کشور دانست و گفت: «برادر میرجلیلی همواره در مسئولیت های خود بسیار مثبت و تاثیرگذار بوده است و نقش مهمی در توسعه ورزش در بسیج و کشور داشته است که ایشان سالها در تربیت بدنی بسیج مستضعفین فعالیت‌های چشمگیری انجام داده است.»

امیر فولادی در این دیدار دو لوح به رئیس سازمان بسیج ورزشکاران اهداء نمود، اولی به جهت انتصاب ایشان و دومی به جهت تبریک هفته بسیج و همچنین مقرر شد در جلسات بعدی تفاهم نامه ی همکاری میان سازمان تربیت بدنی ارتش و سازمان بسیج ورزشکاران کشور منعقد گردد.

پیش از این امیر فولادی با سرهنگ ابوالفضل خداقلی‌پور رئیس سازمان ورزش بسیج مستضعفیین دیدار داشته است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی