حجت نظری گفت: موضوع اسماعیلی دو جنبه دارد اول بحث دریافت قرارداد و دوم بحث بگو مگوی وی با مدیرعامل باشگاه استقلال است مطمئنا هر کدام از این مسائل در جای خودش بررسی می‌شود.

حجت نظری: اگر مقصر قرارداد بازیکنان مشخص شود، مجازات خواهد شد

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ حجت نظری با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت زنده‌یاد حجازی گفت: خوشحالیم که امسال توانستیم برای دومین بار مراسم ناصر حجازی را برگزار کنیم. این مراسم سال گذشته همزمان با سالروز میلاد مرحوم ناصر حجازی برگزار شد و علت اصلی برگزاری این مراسم هم تأکید روی جنبه‌های اجتماعی و دغدغه‌های مرحوم حجازی بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با انتخاب احمد مددی آیا شروطی که هیأت مدیره برای مدیرعامل جدید در نظر گرفته‌اند قانونی نیست یا خیر عنوان کرد: اتفاقا این موضوع پیش‌تر هم مطرح شد و حتی یکی از رسانه‌ها گزارشی را منتشر کرد که این مصوبه خلاف قانون است اما هیچ استنادی وجود ندارد که این مصوبه خلاف کدام قانون است. مصوبه‌ای که هیأت مدیره استقلال در نشست انتخاب مدیرعامل به تصویب رسانده هیچ مغایرتی با قانون ندارد.

وی تأکید کرد: مطمئن باشید اگر جایی مغایر قانون باشد مجمع باشگاه به ما تذکر خواهد داد و تا این لحظه تذکری در مورد بندهای آن مصوبه به دست ما نرسیده است. البته از طرف مجمع باشگاه یک دغدغه‌ مطرح شد که مربوط به عدم حضور مدیرعامل به عنوان عضو هیأت مدیره بود. مجمع در آنجا اعلام کرد این موضوع در اختیارات هیأت مدیره نیست اما بقیه بندها در اختیارات هیأت مدیره باشگاه استقلال بوده است.

سخنگوی باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا تنشی بین اعضای هیأت مدیره به خاطر این شروط ایجاد نمی‌شود عنوان کرد: من تنشی بین اعضای هیأت مدیره نمی‌بینم ما هم امروز صبح جلسه هیأت مدیره داشتیم و جلسه بسیار صمیمانه برگزار شد. در عین این موضوع که ممکن است اختلاف نظر در هر جایی وجود داشته باشد مطالب بسیار همدلانه و توأم با همراهی مثبت بود مطمئن هستم فضایی که الان وجود دارد حتی در مورد انتصاب‌ها اگر نیاز به همفکری باشد منتج به تنش نخواهد شد چون هدف همه ما یک چیز است و آن موفقیت استقلال خواهد بود.

نظری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه فرشید اسماعیلی بازیکن این باشگاه محسوب می‌شود و حدود سه بازی است در ترکیب آبی‌پوشان و تمرینات این تیم به میدان نرفته است و با این شرایط چه زمانی قرار است این بازیکن به تمرینات آبی‌پوشان اضافه شود خاطرنشان کرد: موضوع اسماعیلی دو جنبه دارد اول بحث دریافت قرارداد و دوم بحث بگو مگوی وی با مدیرعامل باشگاه استقلال است مطمئنا هر کدام از این مسائل در جای خودش بررسی می‌شود. در مورد قرارداد این بازیکن فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد چون مستنداتی که وجود دارد همه چیز را هموار و شفاف می‌کند اما هم من و بقیه اعضای هیأت مدیره معتقدیم اسماعیلی باید هر چه سریع‌تر در تمرینات حضور پیدا کند. مطمئنا موضوع بگو مگوی این بازیکن و مدیرعامل باشگاه در جای خودش بررسی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چطور اصلاح قرارداد بازیکنان صورت گرفته که حالا بعد از چند هفته اسماعیلی به این موضوع معترض شده است گفت: همان زمانی که قراردادها منعقد می‌شد کاملا پیش‌بینی می‌شد مشکلات امروز پیش خواهد آمد. ما مطمئن بودیم نهادهای نظارتی به قراردادها ورود می‌کنند و در همین جا باید بگویم تمامی اعضای هیأت مدیره باشگاه توسط سازمان بازرسی کل کشور خطاب قرار گرفتیم. آنها یک نامه‌نگاری با ما برای قراردادها کرده و از ما پاسخ خواستند. در این نامه عنوان شده توضیحاتی در مورد قرارداد با برخی از بازیکنان فعلی ارائه کنیم چون آن قراردادها در فوتبال ما معقول نبوده است. این مشکل برای باشگاه در حال حاضر وجود دارد و ما هم باید پاسخگوی این مسأله باشیم.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد نهادهای نظارتی به این مسائل ورود کنند ما این دغدغه را در باشگاه دنبال می‌کنیم و تلاش می‌کنیم مشکلی نه برای بازیکنان و نه مدیران باشگاه به وجود بیاید. مطمئنا اگر مشخص شود کسی در انعقاد قرارداد بازیکنان مقصر است طبق قانون مجازات خواهد شد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • {...} IR ۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۱
  6 2
  خجالت بکش کیو مخواین مجازات کنین هرسال همینه کمترین قرارداد بازیکنتون ۱۰ میلیارده
 • ابد IR ۰۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
  0 0
  آقا مگر نه اینکه ایشون از مردم تهران رای گرفته که در شورای شهر به همه مردم تهران خدمت کنه؟چطور با آوردن برج سازهائی مثل نامداری و خلیلزاده و عبدیان و موسوی فقط داره به یک تیم خاص کمک می کنه!آخر سرم هر هفته به گواه کارشناسای تی وی به لطف داور یک امتیاز از تیم هائی مثل صنعت نفت و ذوب آهن میگیرن.خوب اون پول خرج هر کاری بکنن ده برابر برگردون داره ضمن اینکه وزیر و وکیل و مربی حریفم آخر سر زیر بارهزار جور فحاشی نمیرن.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین