عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: اگر در مجموعه‌ای اختلاف عقیده نباشد ایرادها دیده نمی‌شود اما این دلیل بر دشمنی اعضای آن برای رسیدن به هدف مشترک نیست. 

حجت نظری: با مددی دشمنی نداریم ولی نظرمان را می‌دهیم

خبرورزشیمحمدرضا مدنی؛ پس از تشکیل جلسه هیئت‌مدیره باشگاه استقلال و انتشار خبرش به بیرون اولین سؤالی که مطرح شد این بود که این اعضا چطور دور هم جمع شده‌اند؟ مدیرانی که پیش از این گفته می‌شد همگی با هم اختلاف دارند و یکی چشم دیدن دیگری را ندارد و آن یکی اصلاً فلان مدیر را، مدیر نمی‌داند. با این اوصاف این جلسه تشکیل شد و حجت نظری هم بیرون در ساختمان باشگاه درباره اهم جلسه با خبرنگاران حرف زد ولی اشاره‌ای به این مسائل نکرد... 

فارغ از همه مصوبات یا دستورجلسه هیئت‌مدیره استقلال، توضیحی درباره اوضاع برگزاری جلسه می‌دهید؟
جلسه به خوبی و خوشی برگزار شد! چه توضیحی مدنظرتان است؟

اینکه در همه این ایام می‌شنیدیم مدیران باشگاه استقلال با هم خوب نیستند و چشم دیدن یکدیگر را ندارند. اینکه هیچ‌کس موافق نشستن مددی روی صندلی مدیرعاملی نبوده و حتی اسماعیل خلیل‌زاده زیر مصوبه مدیریتی‌اش را امضا نمی‌زند. در این باره توضیح می‌دهید؟
بله! این مسائل را تأیید می‌کنم ولی نه به این شکلی که بیان شد. باید نگاه همه مخاطبان باشگاه به این مسائل را به شکلی که الان توضیح می‌دهم تغییر داد. 

چه توضیحی؟
این مسائل عیناً بین دو انسان پیش می‌آید. اینکه دو نفر با هم اختلاف نظر داشته باشند یا از عقاید هم ایراد بگیرند که کاملاً طبیعی است. بارها شده که دو نفر درباره یک موضوعی با هم اختلاف نظر دارند. پس اعضای هیئت‌مدیره باشگاه استقلال هم از این قاعده مستثنی نیستند. 

پس اختلاف سلیقه را تأیید می‌کنید؟
بله! اگر در مجموعه‌ای اختلاف عقیده نباشد ایرادها دیده نمی‌شود اما این دلیل بر دشمنی اعضای آن برای رسیدن به هدف مشترک نیست. 

بیشتر توضیح می‌دهید؟
بله! شاید ما در برخی موارد با هم اختلاف سلیقه یا اختلاف نظر داشته باشیم اما این به هیچ‌وجه به این معنی نیست که با هم مشکل داریم یا مخالف هم هستیم! اصلاً این موضوع نیست. 

اما گفته می‌شد این وضعیت بین هیئت‌مدیره و مدیرعامل جدید به شکل حاد است.
نه! قطعاً اختلاف نظرهایی بین مدیرعاملی و هیئت‌مدیره وجود دارد. اینکه مددی یک نظر داشته باشد و مدیران نظری دیگر طبیعی است ولی هیچ مخالفت جدی در کار با مددی وجود ندارد و ما در عین اینکه در برخی موارد با هم اختلاف نظر داریم در جوی بسیار دوستانه و با منطق نظر یکدیگر را به رأی گذاشته و آنها را رد یا تأیید می‌کنیم. مطمئن هم هستیم که این روش باعث حرکت رو به جلو می‌شود و در نهایت به موفقیت استقلال ختم می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار آلومینیوم اراک - پرسپولیس؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین