لژیونر فوتبال ایران گفت: امکان دارد باشگاه الدحیل از من ناراحت شود اما همه می‌دانند خون من قرمز است. من با قلبم پرسپولیس را دوست دارم و از چیزی نمی‌ترسم.

سکوت رامین رضاییان شکست: می‌دانم پرسپولیس من را می‌خواهد اما الدحیل مرا به رقیبش نمی‌دهد!

خبرورزشی/ لژیونرها؛ اتفاقات فینال لیگ قهرمانان آسیا و اشتباه فاحش مهدی شیری باعث شد هواداران این تیم بیش از قبل یاد و خاطره دوران رامین رضاییان در پست دفاع راست بیافتند و در کنار این اتفاق خبر جدایی احتمالی رامین از الدحیل این موضوع را تبدیل به یک مطالبه جدی از سوی هواداران این تیم کرد و از بازیکن سابق خود خواستند به جمع سرخپوشان برگردد. میزان پیام ها به قدری زیاد بود که رضاییان ترجیح داد در صفحه شخصی خودش به آنها پاسخ دهد.

رضاییان صحبت‌هایش را این چنین شروع کرد: در زمان مربی قبلی شرایط خیلی خوب بود تا روزی که این مربی جدید آمد. تفکرات او کاملا دفاعی بود و از مدافعان کناری میخواست تا دفاعی بازی  کنند که این به نظرم در فوتبال روز دنیا خوب نبود. این شرایط آرمانی من نبود، مدیران الدحیل با من جلسه گذشتند چون به من علاقه داشتند و من گفتم این شرایط خوب نیست. من گفتم اینجا فوتبالی خوشحال نیستم و گفتم اگر می‌شود جایی بروم که فوتبالی خوشحال باشم.

مدافع سابق پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس باوجود جدایی من خیلی به من لطف دارند. مطمئنا من دوست دارم لطف شما را جبران کنم و برای تیم بزرگ پرسپولیس بدرخشم. همه بازیکنان آرزو دارند در تیم بزرگ پرسپولیس بازی کنند. پرسپولیس با تمام نداشته هایش در فینال بوده و فکر نکنید من بی معرفتم. من دوست دارم شرایط طوری باشد که به پرسپولیس بیایم.

وی افزود: روزی که رفتم جلسه با الدحیل گفتند دو پیشنهاد برای زمستان داری، این‌ها می‌خواهند من را قرضی بفرستند. منتظر بودم تیم های دیگر هم بیایند با الدحیل صحبت کنند. اما من تحت قرارداد الدحیل هستم و نمی‌توانم خودم برای خودم تصمیم بگیرم. باید یک توافقی بین باشگاه خواهان من و الدحیل باشد.

رضاییان در مورد ابراز تمایل گل‌محمدی به جذب او گفت: من لازم دانستم این شرایط را توضیح بدهم. اگر کادرفنی من را لایق بازی در پرسپولیس بداند من افتخار می‌کنم. آقا یحیی به من لطف دارد و ما همیشه صحبت می‌کردیم. هر وقت بازیکنان به قطر می‌آمدند من می‌گفتم هر کمکی می‌خواهید روی من حساب کنید. حتی بازی با الدحیل هم من این کار را کردم تا بدانند یک پرسپولیسی با معرفت در قطر هست. بعضی ها برای خودشان یک چیزهایی می‌نویسند تا روزنامه شان بیشتر بفروشد اما من ثابت کرده‌ام که قلبی پرسپولیس را دوست دارم. هیچ وقت پولی نبوده که رابطه ما را خراب کند. شاید بگویید تو هم بی معرفتی مثل خیلی های دیگر اما واقعیت این نیست. فوتبال حرفه ای شده و من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم. به خاطر رابطه فنی من با مربی جدید، تصمیم گرفته‌اند من را قرضی بفرستند. من با ایستا بودن مدافعان کناری در تیم های بزرگ مخالفم.

ویدیو| توضیحات رامین رضاییان درباره جدایی‌ از الدحیل و احتمال پیوستنش به پرسپولیس

مدافع الدحیل ادامه داد: دو پیشنهاد آمده و من روی آن ها فکر می کنم. باشگاه الدحیل می‌خواهد شش ماه من را بفرستد جای دیگر و بعد هم دوباره باید برگردم. امکان دارد باشگاه الدحیل از من ناراحت شود اما همه می‌دانند خون من قرمز است. من با قلبم پرسپولیس را دوست دارم و از چیزی نمی‌ترسم. من زحمت کشیدم برای تیمی که در آن بودم اما حتی اگر پرسپولیس می‌آمد جلو و پیشنهاد می‌داد، چون می‌دانم من را هم می‌خواهند و این را ندید میگویم، در این صورت هم من را به پرسپولیسی نمی‌داد. چون پرسپولیس رقیب آسیایی الدحیل است و پرسپولیس همیشه یک پای فینال است. این را بدون پاچه خواری می‌گویم، روز فینال همه بازی را چک می‌کردند و بعد از باخت پرسپولیس هم من را اذیت می‌کردند چون می‌دانستند من چقدر پرسپولیس را دوست دارم.

وی افزود: من باید یک باشگاهی را به مدت شش ماه انتخاب کنم، من را به اجبار جایی نمی‌توانند بفرستند. من تصمیم گرفتم قرضی از باشگاه بزرگ الدحیل جدا شوم و جای دیگری بازی کنم. دوست داشتم این توضیحات را بدهم، شاید از من ناراحت شدید. اما من نمیتوانم برای خودم تصمیم بگیرم، من قلبی پرسپولیس را دوست دارم. روزی که بخواهم برگردم ایران با افتخار برای باشگاه بزرگ پرسپولیس بازی خواهم کرد.

رضاییان در پایان گفت: مربی پرسپولیس امروز گفت که لیستی نداده‌اند چون تیمشان کامل است. آرزو می کنم پرسپولیس با کادرفنی خوبش امسال قهرمان آسیا شود. من در صبا شاگرد آقا یحیی بودم، او تاکتیک های امروزی دارد. شرایط تا امروز طوری نبوده که من در باشگاه پرسپولیس بازی کنم. اما این روزها می‌گذرد و من مطمئنم اگر قابل بدانند در پرسپولیس بازی خواهم کرد. اگر امشب ناراحتتان کردم از تک تک شما معذرت می‌خواهم. دوست نداشتم ناراحت باشید یا از من دلگیر باشید چون رابطه ما همیشه دلی بوده. امیدوارم من را درک کنید، من مطمئنا الان بازیکن پرسپولیس نیستم که فسخ کنم و بروم. من تحت قرارداد تیم دیگری هستم. همیشه برای پرسپولیس دعا می‌کنم چون هواداران این تیم لایق بهترین ها هستند.

بیشتر بخوانید: عکس| علیرضا بیرانوند رامین رضاییان را به پرسپولیس نزدیک‌تر کرد!

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 15
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • پرسپولیسی IR ۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
  34 13
  میگه من دوست دارم بیام ولی الدحیل من رو به پرسپولیس نمیده اگر واقعا دوست داری بیایی و پول برات مهم نیست از اون بند چند میلیارد دلاری فسخ قراردادت بگذر و توافقی فسخ کن و برگرد. بگو نمیام ولی نمی خوام راه بازگشتم رو هم ببندم هر وقت دیگه هیچ مشتری نداشتم بر می گردم خلاص.
  • پرسپولیس IR ۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   14 5
   داداش گلم تو چقدر ساده ای. این خودشم پا نمیشه بیاد. اینو میگه که مثلا ۱روزی ک دیگه هیچجا نخواستنش راه برگشت داشته باشه. اگر این نبود ماجرا طارمی پیش نمیومد و دوسال پیش قهرمان اسیا بودیم. در ضمن بازیکنی ک تو قطر نیمکت نشینه یعنی بازیش دیگه مثل قبل نیست.
  • حمید علوی CA ۰۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   12 5
   رامین جون فعلن دلارای الدحیل رو بگیر و همینجوری هم به دلبری الکیت از هوادارای پرسپولیس ادامه بده و موقعیت برگشت به پرسپولیس رو تو آب نمک برا خودت نگه دار که وقتی اونور دیکه باهات قراداد نبستن و رفتی تو‌ سن بازنشستگی بتونی با پرسپولیس چرب ببندی. همون کاری که جوادی نکو با استقلال کرد.
  • سیدرضا IR ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   0 2
   جناب علوی بعداز ناصرخان و امیر و فرهاد نوبت کاپیتان نکو رسید ، بازیکنی که سالها لالیگا بازی کرد و مهره ی کلیدی تیم کیروش بود و به رئال گلزنی کرد خیلی راحت میتونست اونسال هم که تیم پنجاهوچهارم دنیا و قهرمان لیگ و غرب آسیا شدیم به ما کمک نکنه و نگه از بچگی عاشق استقلال بوده اونوقت میتونست تا ابد حمایت سرخابیها رو داشته باشه، من باورم نمیشه که یک استقلالی چطور میتونه به این راحتی استقلالیارو تخریب کنه ، البته بدون شک قرمز هم نیستین چون مرام هوادارهای تنها رقیب استقلال در ایران یعنی پرسپولیسیا این شامورتی بازیا جا نداره
 • غضنفر IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
  24 3
  الان باندازه ی اون روزی که تلفنت را خاموش کردی، یه بچه رو با خودت بردی ترکیه و هوایی ش کردی، دردسر واسه باشگاه درست کردی، بخاطر کیروش برانکو را پیچوندی ازت ناراحت نشدیم. راحت باش. دوری و دوستی
 • ناشناس GB ۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
  16 3
  اونموقع کیسه کش ها خواب دربی می بینن در حالی که اصلا تیم ناپاک رقیبم نمی دونیم
 • علیرضا سپاهانی IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
  7 23
  رضائیان باید تراکتورسازی رو انتخاب کنه یا الخطریات
  • کیسه مافیا ورزش IR ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   14 14
   به تو چه ربطی داره گفته داخل ایران فقط برای پرسپولیس بازی می کند الان رضاییان گفته من اگر بخوان در ایران بلزیکنم برای پرسپولیس بلزی می کنم حالا تو سوختی کیسه کش
  • تا ابد سرخ IR ۰۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   6 4
   كيسه كش شله زرد نما،،، الآن اين بايد رو از كجا اووردي!!???? والله مدير الدحيل هم با اين اعتماد به نفس،بعيد ميدونم،بايد اينجا يا اونجا بازي كنه بكه!!!!!!!!!
 • sohrab IR ۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
  22 4
  رامین برای ما زمانی ثابت شد که علیرغم قطع همکاریه نه‌چندان دوستانه‌ش با پرسپولیس ودر حالیکه بارها وبارها مسئولان وقت استقلال در رابطه با چراییه عدم انتقال رامین ب پرسپولیس اعلام کردند "مسئله استقلال با رامین رضاییان مالی نیست اما تمام تلاش‌شان را برای برطرف کردن موانع ابی‌پوش شدن رامین ب کار خواهند بست" رامین زمانی عشقش ب پرسپولیس وطرفداراش رو ثابت کرد که چشم برروی پیشنهاد اغوا کننده استقلال بست وفوتبالش رو در خارج از کشور دنبال کرد،رابطه دوطرفه‌ ومحبت امیز دوطرفه‌ای که به‌مو رسید اما پاره نشد پ‌ن:هرگز چیپ رامین ب فروزان از یادم نمیره هرجاهستی موفق باشی ستاره کم‌نظیر ارتش‌سرخ ❤❤❤❤❤ ❤
 • سیدرضا IR ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
  3 3
  همیشه برای این نوع بازیکن ارزش قائل هستم ، حتی اگر قرمز هم باشه همیشه برای من محترم و عزیزه ، بازیکنی که احساسات هوادارو بازیچه نکنه ، هیچوقت نتونستم بازیکنای قرمزی که اومدن استقلالو دوست داشته باشم . رامین باوجود مشکلش با برانکو براحتی میتونست با قرارداد چرب بیاد استقلال طی این مدت ، آفرین پسر
  • دختر پرسپولیسی IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
   2 0
   رامین با غرورش نشون داد که هنوزم دوست داره پرسپولیس بعدشم کسی که پرسپولیس رو دوست داره بدون پول هم بازی میکنه من یک زمانی موندم که پرسپولیس بشم یا استقلال اما با معرفتی که بازیکن های پرسپولیس نشون داد من قطعا پرسپولیسی شدم ما فقط بازیکن ها رو برای تمیرین میاریم اگرم موندن خوب کردن هنوزم میتونن بمونن
 • دختر پرسپولیسی IR ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
  2 0
  خودت انتخاب کن نه که شوتت کنن یا به ایران یا به کشور های خارج خودت انتخاب مرد باش پای انتخابت وایستا اگر بازم پرسپولیس رو انتخاب نکردی دوست داریم بیای اما خودت ببین پی میخای
 • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
  0 2
  بازیکنی که در لیگ قطر ذخیره است به نظر تمام شده میاد
 • عشقم پرسپولیس❤❤❤❤❤ IR ۱۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
  2 0
  اینو می دونیم ولی بدون پرسپولیسی ها خیلی دوست دارن البته این پیشبینی می شد چون تیم های قطری فقط پرسپولیس رو رقیب خودشون می دونن که حق دارن ولی واقعا چرا نمی گذارند به تیمی بروی که دوست داری همه پرسپولیسی ها هم می دونن تو پرسپولیس رو دوست داری و خودت گفتی آرزوت اینه به تیم پرسپولیس برگردی ولی بدون اگه بری دل پرسپولیسی هاااا بد جور میشکنه سعی کن که برگردی❤❤❤❤❤

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

پربازدیدترین