نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟
پیروز قربانی: نباید حرف های من باعث ناراحتی استقلالی‌ها شود
۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: اینکه دیگران از صحبت‌های من درباره پرسپولیس برداشت دیگری می‌کنند، مهم نیست و نمی‌توانم دروغ بگویم.

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ پیروز قربانی درباره شرایط تیم فوتبال سایپا در آستانه دیدار با شهر خودروی مشهد در هفته دهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ما تیم جوانی هستیم و می‌خواهیم فوتبال زیبا با سبک خودمان را بازی کنیم. نمی‌گویم صد درصد خوب بوده‌ایم، اما تاکنون موفق کار کرده‌ایم. جدول آن چیزی نیست که شایستگی ما را نشان بدهد. با این حال نیاز به کار بیشتری داریم.

وی در مورد ناراحتی هواداران استقلال از صحبت‌هایش درباره فنی بودن تیم پرسپولیس گفت: من گفتم پرسپولیس یکی از فنی‌ترین تیم‌های لیگ است و هنوز هم این اعتقاد دارم. تیمی که چهار سال قهرمان لیگ شده و دو بار به فینال آسیا رفته است، تیم بدی نیست. اینکه برداشت یکسری از دوستان چه چیزی بوده است،کاری ندارم. اگر در فضای مجازی به من بد و بیراه می‌گویند، مهم نیست، چون اصلاً وقت ندارم کامنت بخوانم و وقتم را برای اظهارنظرهای سطحی هدر بدهم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال و مربی فعلی سایپا خاطرنشان کرد: صحبت من درباره مسائل فنی بود. اگر تبعیضی وجود دارد، تیم‌ها باید آنقدر قوی باشند که در زمین تبعیض‌ها را جبران کنند. برای من مهم نیست هر کسی چه برداشتی می‌کند و چیزی که به ذهنم بیاید، می‌گویم. اینکه آدمی مثل من در جامعه کم است، مشکل من نیست، مشکل جامعه است! فضای مجازی برای کسانی است که می‌خواهند با ناسزا گفتن خودشان را خالی کنند. من جوگیر نشدم که آن صحبت‌ها را انجام دادم. اینکه کسی ناراحت شده است، مشکل من نیست. من X و Y نیستم که با دروغ دنبال به دست آوردن دل کسی باشم.

قربانی ادامه داد: من چندین سال در استقلال بازی کردم و هم چیزم را از این تیم دارم. هواداران استقلال برای من محترم هستند، اما نمی‌توانم خودم را گول بزنم و جلوی خودم را بگیرم. نباید این جمله که پرسپولیس یک تیم فنی است، باعث ناراحتی استقلالی‌ها شود. تبعیض‌ها همیشه هست، اما اصل را رها کرده‌ و به فرع چسبیده‌ایم، چیزی که باعث شده است فوتبال ما پیشرفت نکند.

وی درباره نتایج تیم فوتبال استقلال گفت: به دلیل اینکه شاید درگیر تیم سایپا هستم، نتوانسته‌ام بازی‌های استقلال را ببینم، اما وقتی نتیجه می‌گیرد، خوشحال می‌شوم. این تیم نتیجه گرفته و در صدر جدول است، اما چون بازی‌هایش را ندیده‌ام، نمی‌توانم اظهارنظری داشته باشم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 11
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رفیق محمدم IR ۱۶:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  پرسپولیس فنی ترین تیم ایران کیسه با داوری فنی ترین تیم در سود و هدیه داوری و هدیه تبانی
  • {...} IR ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
   14 0
   شما کیسه ها در توهم زبان زد عام خاص هیتید حرف حق تلخه بازی قبلی هم با شانس و اشتباهات دروازبان حریف بردید ب جایگاه اصلیتون برگردید لطفا دسته ۳ خخخ
  • دامون ۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
   3 10
   آقای قربانی این خوبه که میدونی همه چیزتو از استقلال داری و اگر استقلال نبود شما هیچی نبودین و هیچ کسی شمارو نمیشناخت!! کسی هم از شما این انتظارو نداره که بخواین دروغ بگین ولی اینکه همه چیزتونو از استقلال دارین و برای لنگیا خوش رقصی میکنین این ناراحت کننده هستش!!! خوبه که یکم مرد باشین والا شما حتی اگر از لنگیا هم حمایت کنین برای طرفداران استقلال مهم نیستین!!!
 • حامد IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  آخه چطور فنی ترین تیم ایران 4 دوره پیاپی قهرمان میشه و توی سه سال میره فینال آسیا آقای قربانی؟؟؟ اگه وزیر براشون این کارارو نکرده پس کی کرده؟؟ مگه میشه فنی انقدر نتیجه گرفت؟؟ پس مافیای پشت پرده و پودر و لابی و بازیکن غیرقانونی خریدن و ضدمحرومیت بودن و میلیاردها تومن خرج بازیکن خارجی کردن و گرونترین تیم لیگ برترو بستن به چه دردی میخوره که ما انقدر دنبالشیم؟؟ (تفکرات یک الاستقلالی)
 • مظفر IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  "این که در جامعه مثل من کم است"!!! پیروز خان چقدر از خود مرسی تشریف دارید.
 • محمدطاها IR ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  پرسپولیس فنی ترین تیم ایران خخخ..باشه شما راست میگی آقای قربانی ولی اگه‌ نیمه دوم بازی ذوب و پرسپولیس رو ببینی نظرت عوض میشه به اشتباهت پی میبری..ذوب نیمه دوم واقعا قشنگ بازی کرد پرسپولیسو کرده بودن تو قوطی بشدت زیر پرس بودن بازیکنان تیم فینالیست آسیا.. ذوب تموم کننده نداشت و گرنه با حداقل سه گل اختلاف بازی رو میبرد..
  • سرخ ابدی IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
   2 11
   کیسه کش توقع داشته کیسه تیم ضعیف و بی تاکتیک فنی ترین تیم می گفت ؟؟؟؟ کیسه بازی با گل گهر ۷۰ دقیقه تو قوطی بود و در مقابل همین ذوب آهن نصف و نیمه کرونا زده با وجود کمک داوری یک فرصت گلزنی ایجاد نکرد در ضمن تو که از فوتبال چیزی نمی دانی حرف نزن منظور قربانی کلی بود و ۴ قهرمانی و دو فینالیست آسیا هست نه یک نیمه بازی ذوب آهن و عیار تیم در یک نیمه بازی مشخص نمیشه الان هم جنازه پرسپولیس از کل تیم های ایرانی فنی تر هست
  • سرخ ابدی IR ۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
   2 9
   کیسه کش توقع داشته کیسه تیم ضعیف و بی تاکتیک فنی ترین تیم می گفت ؟؟؟؟ کیسه بازی با گل گهر ۷۰ دقیقه تو قوطی بود و در مقابل همین ذوب آهن نصف و نیمه کرونا زده با وجود کمک داوری یک فرصت گلزنی ایجاد نکرد در ضمن تو که از فوتبال چیزی نمی دانی حرف نزن منظور قربانی کلی بود و ۴ قهرمانی و دو فینالیست آسیا هست نه یک نیمه بازی ذوب آهن و عیار تیم در یک نیمه بازی مشخص نمیشه الان هم جنازه پرسپولیس از کل تیم های ایرانی فنی تر هست
 • الدوچرخه چی IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  اقای قربانی با این حرف راست وحسینی که زدی یه اقلیت متوهم وهوچیگر رو بدسوزوندی اما درعوض یه اکثریت خاص صداقتت رو ستودند. درتاریخ افراد با صداقت ماندگارند و افرادکذاب و متوهم منفور ومطرود.اصل ورزش وجوانمردی همین صداقت وراستی است که متاسفانه ویا خوشبختانه کیسه تنان از ان با فاصله ی زیادی بدورند.همین راه صداقت را ادامه بده که مانند نامت پیروز باشی نه مثل کیسه کشان که درباتلاق ناکامی وباخت وحقارت دست وپا میزنند وراه فرجی جز نق وغر وتجمع در خیابان وکوچه وپشت در مجلس ندارند!
 • ممم IR ۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
  آقای قربانی .. حالا حرفهای شما راست .. ولی میشه بفرمایید چگونه ممکنه به قول شما یکی از فنی ترین تیمهای ایران از دقیقه 70 دروازه بانش کلا خودش رو بزنه زمین تا بازی تموم بشه ؟!!!
 • shahin IR ۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۶
  وای به حال فوتبالی که کل کشور برای فنی ترین تیمشون بسیج میشن از وزیر ووکیل و.....ابرو باد ومه وخورشید تا یه جام بگیره ولی فنی ترین تیمش نتونه 30 ثانیه از گلش دفاع کنه....تا پیروز بره رختکن...وای به حال فوتبالی که فنی ترین تیمش دوباره از همون سوراخ گزیده میشه.....ومدافعش بصورت خیلی فنی.......(هند بالی) اول نیمه دوم پنالتی میده.....اونوقت یه مربی (پیروز قربانی) که تیمش تو کوران مسابقات لیگه به جای تمرکز رو تیمش وارد این داستانها میشه....نمیدون چرا هردفعه صحنه پنالتی مهدی شیری رو میبینم به فکر فرو میرم که اشکال از چی بوده....فکر کرده بود اینجا هم ایرانه...که مصلحتی داوری کنن تازه با واون ذهنیت که نیمه اول با وی ای ار پنالتی گرفتن که کمتر از این پنالتی به نظر میرسید یا رقص شیری تو قهرمانی پرسپولیس تو فصل قبل که تورختکن کرد افتادم لابد انتظار شاباش دشت..اقای الدوچرخه چی تلخیه باخت تو دو تا فینال تو سه سال حال حالاها باهات هست....مراقب خودت باش...با توهین و این حرفا جام اسیایی گیرتون نمیا.......د

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی