پنج‌شنبه نیمکت ذوب‌آهن سروصدای فراوانی راه انداخته و اواخر دیدار با پرسپولیس شنیدیم ابراهیم تقی‌پور، دستیار رحمان رضایی با صدای بلند فریاد کشید: «اینها تیم خاص هستند!» که این جمله با واکنش یحیی مواجه شد.

متلک مربی ذوب‌آهن: اینها «تیم خاص» هستند؟

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و ذوب‌آهن اصفهان درحالی با تساوی یک - یک به پایان رسید که این بازی آبستن حوادث خاصی بود. در دقایق پایانی این بازی تنش زیادی بین طرفین شکل گرفت. ماجرا از برخورد عبدالله حسینی با حامد لک استارت خورد و سعید آقایی که مدعی است این بازیکن به اعضای تیمش فحاشی کرده با او درگیر شد که بیژن حیدری هر دو بازیکن را اخراج کرد. در ادامه هم نیمکت ذوب‌آهن به صحنه‌ای معترض بودند که واکنش یحیی گل‌محمدی را در پی داشت. 

اما ماجرا چه بود؟
خاطرتان باشد چندی روز پیش قاسم حدادی‌فر، کاپیتان ذوب‌آهن اصفهان در خصوص تعویق یک‌روزه بازی با پرسپولیس گفت: «به هرحال تصمیمی است که گرفته‌اند اما به قول رسول کربکندی صحبت‌هایی که مطرح می‌شود واقعاً جای تعجب دارد. مردم هم می‌گویند از یک تیم خاص جانبداری می‌شود! وقتی این صحبت‌ها را می‌شنویم شک می‌کنیم. با این حال طوری نیست. واقعاً آماده این بازی هستیم. پنج‌شنبه بازی می‌کنیم و ان‌شاءا...  نتیجه در زمین مشخص می‌شود.»

پنج‌شنبه گذشته هم نیمکت ذوب‌آهن سروصدای فراوانی راه انداخته و اواخر دیدار با پرسپولیس شنیدیم ابراهیم تقی‌پور، دستیار رحمان رضایی با صدای بلند فریاد کشیده بود: «اینها تیم خاص هستند و... »

همین صحبت‌های ابراهیم تقی‌پور واکنش یحیی گل‌محمدی را به دنبال داشت. سرمربی پرسپولیس که معمولاً آدم آرامی است در جواب مربی تیم ذوب‌آهن داد زد: «بنشین سر جایت!»

البته این درگیری لفظی خیلی زود به اتمام رسید اما مربیان پرسپولیس و به ویژه یحیی گل‌محمدی به شدت از این اتفاق و رفتارهای نیمکت تیم ذوب‌آهن که همبازیان سرمربی سرخپوشان در تیم ملی بودند گلایه‌هایی داشتند. البته یحیی گل‌محمدی در مصاحبه تلویزیونی پس از پایان این دیدار حرفی بر زبان نیاورد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 14
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 16
 • 44444444444 IR ۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  28 35
  بایرن مونیخ تو یه سال 4تا جام اورد نگفتن به خودشون خاص
  • مجهول الهویه IR ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
   38 27
   والله پرسپولیس هم به خودش نگفت تیم خاص. شما و متحداتون گفتید تیم خاص. جه زودتون رفت؟!
  • آنالیزور DE ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
   20 18
   مقصر باباشونه که نسنجیده و بخاطر تعصبش چند تا جایزه برا بچه ش خرید و با اسنپ فرستاد براشون ، که حالا وهم ورشون داره و خودشون رو باور کنن که خبریه !
  • نظری DE ۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
   12 10
   در جواب مجهول الهویه: این رو دلیلشو تو اعمال فدراسیون و وزارت ورزش و حمایت های یک طرفه و تضعیف تیم های دیگه و تبعیض علنی و از بین بردن شرایط رقابت برابر و کمک و یاری ویژه از طرف کمیته های داوری و انظباطی فدراسیون به پرسپولیس ببینید. این باعث اتحاد فوتبال ایران بر علیه تیم خاص وزارت ورزش شده
 • Retired IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  35 19
  نه اقاى تقى پور شما تيم خاص هستيد . با يه مساوى در روزى كه پرسپوليس خوب نبود انگار ذوب اهن جام جهانى رو برده .
 • 6 IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  25 18
  نه تو خاصي كه با يه سال با وا دادن رفتي تو كيسه! ما كه خبر داريم
 • ابرام US ۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  5 2
  والله جناب تقی پور از پرسپولیس خا ص تر حضرتعالی بودید که آنقد ر خا ص و ویژه تشریف داشتید که جناب « قندلی» علیهما و علیه در موارد تنگنا شما را به مشاوره دعوت و از مداخله بجا و بهنگام وجود مبارک در زمان حضور در شوشک و موش وگربه گرداندن کذا و کذا تقاضا می فرمود ند و اجابت استدعای شان هم به تشریف فرمایی قدوم مبارکتان به زور خانه شریفه و به سال آتی موکول میشد و کما هو حقه بقول و عهد و وفای خویش هم عمل می فرمودند که الحق و الا نصاف مرد عمل بو دند و خداوند را عاجزانه خواستاریم که از گزند همه اشرار جمیع دوست داران خویش مصون بدارد بحول و قوه با ریتعالی .
 • تاج دوستاره IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  12 19
  ایناخاص نیستن سفارشی هستن
 • نادی الکیسه العابی IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  18 6
  سفارش میکنیم تو و اون کیسه رو ازدسته 3 بیارن بالا خخخخخ
 • امید IR ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  9 3
  آقای نقی پور باز با استقلال قبل از اینکه به استقلال بری یادته
 • سعید IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  5 12
  مطهری دررسانه ملی گفت ماخاص هستیم میگن بچه...پرروهستن بیراه نمیگن،کم کم گندش درمیاد،وقتی یحیی گل محمدی به لطف خداچن مساوی وباخت بده همه چی رو میشه،رومیشه که چه جامهایی گرفتن، چوب خداول کن نیست،بادستی شروع وبازبان خاتمه پیدانخواهد کرد، نسلهای بعدمتوجه میشن بدون بازی هم جام میدن،بدون زحمت هم جام میدن،مزدآن گرفت جان برادرکه کارنکرد
 • پرسپولیس کبیر IR ۰۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
  9 4
  بازپرسپولیس یکی دوبازی مساوی کرد وزبان بعضی ها باز شد.فراموش نکنیدپارسال هم کالدرون دوسه بازی مهم اول فصل رو واگذار کرد ولی درآخرقهرمان شد.پس خیلی ذوق نکنید
 • مهدی IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
  6 1
  البته باید گفت بچه ننرخاص بابا مسعودشون.خخخخخ
 • النگ دولنگ IR ۱۶:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۴
  2 0
  این دوستان لنگی هر موقع میبازند مشکل رو از بازیکنان استقلالیشون میدونند بروید از شاهرخ بیانی یاد بگیرید که اگر یک فصل با لنگ بود باز هم برای لنگیا با تعصب بازی کرد این مکتب استقلال بزرگه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین