با وجود صدور حکم توقیف ساختمان باشگاه پرسپولیس توسط شرکت شستا در ارتباط با پرداخت طلب مارک ویلموتس، هیچ خطری سرخپوشان را تهدید نمی‌کند.

بدهی فدراسیون فوتبال گریبان پرسپولیس را گرفت؟

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ از زمان حکم توقیف اموال فدراسیون فوتبال، نگرانی‌هایی در ارتباط با ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم وجود داشت که طبق اسناد رسمی، تحت مالکیت فدراسیون فوتبال است. اکنون یک نماینده مجلس اعلام کرده که ساختمان پرسپولیس هم توقیف شده است.

طی روزهای گذشته شستا برای تهدید فدراسیون و رسیدن به طلب دو میلیون یورویی خود از این مجموعه، اقدام به صدور اطلاعیه برای حراج ساختمان این فدراسیون کردند تا طی مزایده، ساختمان به فروش برسد و این هلدینگ اقتصادی هم بعد از گذشت یک سال طلبش را دریافت کند. در ادامه با وساطت وزیر ورزش و وزیر تعاون، روند مزایده ساختمان این فدراسیون تا پایان سال متوقف شد و فدراسیون متعهد شده مابقی مطالبات شستا را در سه ماه آینده پرداخت کند.

با این وجود این شرکت برای ساختمان باشگاه پرسپولیس هم حکم توقیف اموال گرفته است؛ اتفاقی که پیش از این هم نگرانی‌هایی بابت آن وجود داشت چرا که طبق اسناد رسمی، ساختمان دو باشگاه بزرگ پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس تحت مالکیت فدراسیون فوتبال است.

البته هیچ گونه نگرانی از بابت ساختمان پرسپولیس وجود ندارد چرا که طبق قیمت‌گذاری‌ها، ارزش ساختمان فدراسیون فوتبال جوابگوی مطالبات شستا است و در صورتی که مدیران این فدراسیون هم به تعهد خود عمل نکنند، هیچ تهدیدی در انتظار سرخپوشان نیست.

اخیرا محمدی، مدیر روابط عمومی شرکت گفته بود در ارتباط با سایر املاک فدراسیون از جمله ساختمان باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و کمپ تیم‌های ملی اقدامی صورت نگرفته است.

خواسته کنونی شستا برای دریافت این دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال، به خاطر پرداخت دستمزد مارک ویلموتس در آبان سال گذشته است که از طریق یکی از شرکت‌های وابسته به شستا پرداخت شده بود.

بیشتر بخوانید: چرا شستا ساختمان استقلال را مثل پرسپولیس توقیف نکرد؟

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • کیسه مافیا ورزش IR ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  8 3
  قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس استقلالی هست وفقط دنبال حاشیه برای پرسپولیس هست .
  • مانی IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
   4 0
   در مورد ساختمان الاستقلال هیچ حکمی گرفته نشده و بهتره بگیم جرات گرفتن حکم توقیفو نداشتن وگرنه .... همین نشون میده این تیم منفور و حکمتی چقدر از رانت و حمایت و.... بهره میبره
  • مصطفی6+6 IR ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
   3 0
   نگران نباشید وزارت زحمت میکشه از پول پرسپولیس در AFC پرداخت میکنه ساختمان پرسپولیس هم برای همین گرو گرفتن
 • هادی IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳
  4 0
  این حرفها دروغ جای نگرانی نیست انگار با بچه حرف می زنند برای توقیف اموال در دادگاه به میزان بدهی مال توقیف می کنند اگر ارزش ساختمانی فدراسیون ۲ میلیون بورو بود چرا علاوه بر ساختمان فدراسیون ساختمان باشگاه پرسپولیس توقیف شد؟؟!!! دادگاه براساس میزان بدهی شرکت شستا ۲ میلیون یورو ارزش ساختمان فدراسیون و پرسپولیس ارزش گذاری کردند و توقیف شد و جای نگرانی هم هست اگر فدراسیون پول خود را پرداخت نکند علاوه بر ساختمان فدراسیون ساختمان پرسپولیس به مزایده می رود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین