وکیل باشگاه تراکتور در پرونده رضا شکاری گفت: این بازیکن چهار فصل دیگر با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند در تمرینات گل گهر شرکت کرده و با این تیم مذاکره کند.

رضا شکاری تا ۵ سال دیگر با تراکتور قرارداد دارد

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ علی ثابت قدم درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت باشگاه تراکتور از رضا شکاری اظهار داشت: کمیته وضعیت مدتی قبل رسیدگی به جعل در قرارداد را در صلاحیت خود ندانست و این پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع داد. به تازگی هم جلسه‌ای برگزار شد. 

وی درباره ارسال نامه باشگاه تراکتور به سازمان لیگ و باشگاه گل گهر مبنی بر تبعات جذب احتمالی رضا شکاری توضیح داد: قرارداد شکاری تاکنون با تراکتور فسخ نشده که بخواهد در تمرینات گل‌گهر شرکت کرده و با این تیم قرارداد ببنند. ابتدا باید شرایط وی در تراکتور مشخص شود زیرا ۵ سال دیگر با ما قرارداد دارد که فقط یک فصل آن به اتمام رسیده است.

وکیل باشگاه تراکتور در پرونده رضا شکاری توضیح داد: از نظر تراکتور چهار فصل از اعتبار این قرارداد باقی مانده است و وی بازیکن این باشگاه محسوب می‌شود. به همین دلیل باید رضایت ما را جلب کند. اگر باشگاه گل‌گهر قصد جذب شکاری را دارد باید پیشنهاد خود را به تراکتور ارائه بدهد و این بازیکن حق ندارد تا آن زمان در تمرینات گل گهر حاضر شود.

ثابت قدم عنوان کرد: قرارداد شکاری فسخ نشده و به همین دلیل انتظار داریم گل گهر با رفتاری حرفه ای از بازیکنی که با تیم دیگری قرارداد دارد، در تمرین خود استفاده نکرده و با شکاری وارد مذاکره نشود.

وی اضافه کرد: هر زمان باشگاه گل گهر این کار را به شکل رسمی انجام بدهد، در صورت تشخیص مسئولان باشگاه مبنی بر نخواستن شکاری مذاکرات شروع می‌شود و بحث مبلغ رضایت‌نامه اش مطرح می‌شود. اما تاکنون هیچ یک از این اتفاق ها رخ نداده و شکاری بازیکن ما است. به همین دلیل وضعیت قراردادش با تراکتور را به باشگاه گل گهر و سازمان لیگ اطلاع داده‌ایم. 

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • شادوماد IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
    6 8
    با این رفتار این تیم تراکتور، دیگه بازیکنی جرات نمیکنه بره اونجا.اینجوری یواش یواش به جایگاه اصلیشون یعنی لیگ یک برمیگردن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار آلومینیوم اراک - پرسپولیس؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین