شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال از رقابت با علی کریمی استقبال و حضور او در انتخابات این فدراسیون را تحسین کرد.

شهاب‌الدین عزیزی خادم: شجاعت علی کریمی تحسین برانگیز است

خبرورزشی/ مدیریت فوتبال؛ عزیزی‌خادم پس از ثبت نام برای انتخابات فدراسیون فوتبال و پس از خروج از این فدراسیون گفت: پیش از هر چیز باید بگویم، چه مجمع به من اعتماد کند و رای بدهد و چه اعتماد نکنند، شکرگزار خدا هستم، چون معتقدم که نتیجه همه کار با خداست. من حسب وظیفه و پس از محبتی که دوستان داشتند و درخواست کردند، در انتخابات ثبت نام کردم.
وی افزود: امیدوارم که بتوانیم آرامش را به فوتبال برگردانیم و با تیم همراه و همکاری که دارم، بتوانیم یا یک همگامی ملی بتوانیم در نبرد با بحران‌ها فائق شویم. جا دارد از فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و مجلس شورای اسلامی بابت پیشبرد اساسنامه جدید که انتخابات با این اساسنامه برگزار خواهد شد، تشکر کنم. این اساسنامه مشارکت حداکثری در انتخابات را تضمین می‌کند و باید پس از انتخابات نیز این روند را دنبال کنیم تا فوتبال به صورت عادلانه در کشور توزیع شود.
نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال در پست ریاست با اشاره به برنامه‌های مورد نیاز برای خروج فدراسیون فوتبال از بحران خاطرنشان کرد: باید برنامه‌ای راهبردی، مالی و اقتصادی برای برون رفت از این بحران داشت و امیدوارم آرامش به فوتبال برگردد. این اتفاق هم جز با همدلی واقع نمی‌شود و فوتبال ما اکنون به اجماع‌سازی، انسجام ملی و راهبرد نیاز دارد. تیم همراه بنده در حال نوشتن یک برنامه چند ضلعی و موازی است که حتماً از این برنامه رونمایی خواهیم کرد.
عزیزی‌خادم درباره حضور علی کریمی نیز در انتخابات و اعلام کاندیداتوری برای پست ریاست به تسنیم گفت: اتفاق بسیار خوبی است که مشارکت در انتخابات بالا برود و همه حضور داشته باشند. علی کریمی هم تصمیمی شجاعانه و خوبی گرفت که خودش را در معرض رای مجمع قرار دهد. فوتبال متعلق به همه ملت است و فدراسیون فوتبال هم به عنوان جایی که فوتبال ملی را رهبری می‌کند، شناخته می‌شود و به نظرم همه باید بیایند، برنامه‌ها و تیم همکار خود را معرفی کرده و خودشان را در یک مشارکت آگاهانه عرضه کنند.
وی اضافه کرد: انتخابات پیش‌روی فدراسیون فوتبال بسیار مهم است که سرنوشت چهار سال آینده فوتبال را تعیین می‌کند. فوتبال به هوایی تازه نیاز دارد و ایجاد این هوای تازه نیازمند رقابتی سالم است که در عین حال قواعد بازی رعایت شود. امیدوارم همه علاقه‌مندان بیایند و هر کسی که مدیریت فوتبال را در توان خود می‌بیند، پا پیش بگذارد. این باعث خوشحالی من است و اکنون نیز خوشحالم که علی کریمی جلو آمده و شجاعت او جای تقدیر دارد.
عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره آینده این فدراسیون با شرایط موجود گفت: همه از مشکلات آگاهی دارند و اکنون همه باید آماده ساختن و درست کردن شوند. باید برای بازگشت آرامش به فوتبال کمک کنیم و هر کسی بر اساس جایگاهی که دارد، باید برای رفع مشکلات کمک کند. نسبت به مشکلات و وضعیت اقتصادی کشور آگاهی داریم و می‌دانیم هیچ یک از مردم و اهالی وفتبال از شرایط فعلی فوتبال راضی نیستند و باید تلاش کرد تا رضایت‌مندی عمومی ایجاد شود.
عزیزی‌خادم یادآور شد: همزمان باید با یک بررسی آگاهانه و با برنامه، بتوانیم ساختار اصلاح گرایانه را پیش ببریم و اگر جایی کار پیش نمی‌رود، سیاست کاری را تغییر داد. این اتفاق هم در راستای یک انتخابات سالم و دموکرات پیش می‌آید و در کنار آن باید به مجمع نیز احترام گذاشت. همه باید بتوانیم در این فضا کنار هم باشیم و برنامه‌هایی که قابلیت اجرا داشته باشد را ارائه کنیم. مهم‌ترین مسئله نیز بهبود وضعیت مالی و مارکتینگ فوتبال است که برنامه‌ریزی راهبردی و دقیقی می‌خواهد. این مدیر جوان در پایان گفت: کار خیلی سخت شده اما محال نیست. باید با تلاش مضاعف، برنامه و نظم را جاری کنیم و وضعیت مالی فدراسیون را سامان دهیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین