گیورگی گولسیانی، مدافع میانی سپاهان گفت: در ایران اگر شما نزدیک حریف‌تان نفس بکشید، شاید داورها نقطه پنالتی را نشان دهند!

گیورگی گولسیانی: بازیکنان در ایران برای پنالتی گریه می‌کنند!

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ گیورگی گولسیانی، مدافع میانی سپاهان با بازوبند کاپیتانی زردپوشان در دومین فصل حضور در این تیم یکی از بحث‌برانگیزترین صحنه‌های بازی با پرسپولیس در نیمه دوم را رقم زد، جایی که با امید عالیشاه برخورد کرد. 

شما و سایر اعضای تیم از کسب تساوی در ورزشگاه آزادی رضایت دارید؟
نه، من از این نتیجه راضی نیستم. ما شایسته هر 3 امتیاز بازی بودیم‌؛ به خاطر اینکه ما موقعیت‌های بیشتری داشتیم و بازی تحت کنترل ما بود اما ما باید به تمام رقبایی که داریم، احترام بگذاریم. هیچ بازی آسانی در این لیگ وجود ندارد. ضمن اینکه این یک بازی خارج از خانه بود و مساوی برای ما تراژدی نیست. 

پرسپولیس در شرایطی برابر سپاهان قرار گرفت که شرایط خوبی در بخش هجومی نداشت. آنها حتی از احمد نوراللهی که یک هافبک دفاعی است در حمله استفاده کردند! 
چند سال پیش بارسلونا بدون اینکه مهاجم هدف داشته باشد، بازی می‌کرد اما آنها بهترین تیم بودند. تمام اینها مربوط به تاکتیک، استراتژی و برنامه بازی است. با جابه‌جایی بین پست‌ها پرسپولیس تلاش می‌کرد یکی از مدافعان میانی ما را از پست خودش خارج کند تا یک بازیکن دیگر بتواند از آن فضا استفاده کند و ضربه نهایی را بزند اما آنها هرگز نتوانستند این کار را انجام دهند، چون ما برای این برنامه کاملاً آماده بودیم. 

یکی از حواشی بازی برخورد شما با امید عالیشاه بود که از دید این بازیکن صد درصد پنالتی بود! 
در ایران اگر شما نزدیک حریف‌تان نفس بکشید، شاید داورها نقطه پنالتی را نشان دهند. به خاطر همین شبیه‌سازی‌های زیادی انجام می‌شود و بازیکنان فریبکار همیشه در محوطه جریمه جیغ می‌زنند و گریه می‌کنند! این سؤال را از من نپرسید. کارشناسان زیادی در فوتبال ایران وجود دارند و تمام صحنه‌ها را آنالیز می‌کنند. اگر عالیشاه می‌گوید این صحنه پنالتی بوده، از او درباره صحنه کی‌روش استنلی هم بپرسید که چه فکری می‌کند. شاید او فکر می‌کند هیچ برخوردی انجام نشد. 

سؤال بعدی در مورد برخوردهای شدیدی است که در بازی شاهدش بودیم. فکر می‌کنی دلیل این همه برخورد چه چیزی بود؟
معنی آن این است که ما فوتبال بازی می‌کنیم و این رقص باله نیست. به خاطر همین دوئل‌ها و مبارزه‌هاست که فوتبال مورد توجه قرار دارد. 

آیا سپاهان می‌تواند عنوان قهرمانی مسابقات را به دست بیاورد؟
بله ما می‌توانیم. من پیش‌بینی دوست ندارم. اجازه بدهید مسابقات را ادامه بدهیم تا ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شکارچی تاریکی IR ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  13 5
  کلا مربی های ایرانی هیچی بارشون نیست... فقط بزن زیرش بلدن.. همینه بازیکنا اینجوری میشن.. فوتبال رو باید اصولی بازی کرد نه علی اصغری و هرچی خدا خواست..
 • پنالتی خطاست؛ نه نفس کشیدن است نه قتل! AT ۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  11 4
  این یارو گورگی خان هم یاد گرفته که شرط ادامه عضویت در سپاهان یعنی توهین و فحاشی و افترا به پرسپولیس!!! آقای گورگی خان درکشور شما فقط موقعی که در محوطه جریمه قتل صورت بگیرد؛ دارور پنالتی اعلام می کند????!! گورگی خان!! خطای تو بر روی عالیشاه صد در صد پنالتی بود!! تو هم یاد گرفتی به جای جواب دادن درست؛ هوچیگری و فرافکنی بکنی و هذیان بگی!! گورگی خان تو اجازه نداری که به ایرانی ها توهین کنی! اگر فکر می کنی که اینجا به خاطر نفس کشیدن پنالتی می گیرند؛ برگرد برو کشورت اونجا فوتبال بازی کن! چون حتما تا کسی را در کشورت در محوطه جریمه نکشی پنالتی گرفته نمی شود!! لطفا چاپ کنید؛ چون حقیقت دارد و توهین به گرگی نیست!!
  • محمدم IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
   0 14
   پس همه این یاروها لنگیا که هی ننه من غریبم میکنن چی. یاروهای لنگی.خخخ
 • سعید IR ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  5 12
  چ توهینی کرده،انگارباهمه جنگ ودعوادارید،بروپیداش کن یه دست محکم کتکش بزن،پیرمرد۳۹ساله که به همه افترابست وبدوبیراه گفت خیلی بدترازاین ماجراست،گفتی۱۰۰درصدپنالتی بود،ازریاضی خیلی میدونی حواست باشه استعدادت هدرنره حیفه،۱۰۰درصد شما استاد دانشگاهی،خوشم اومدکه هواداری بااین کلاس وسوادنظرمیده،پس ۱۰۰ درصد داوررواز کمیته داوران خارج کنیدو۱۰۰درصدنتیجه رو۳برصفرکنیدمانندپارسال،۱۰۰درصدقبول
  • پنالتی خطاست؛ نه نفس AT ۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
   14 0
   سعید! لطفا یک بار دیگر کامنتت را بخوان ! اصلا خودت فهمیدی که چی نوشی! فکر نکنم؛ بی تردید خودت هم برای فهمیدنش به مترجم نیاز داری خخخ! در ضمن این آقا گرگی همه کل بازیکنان ایرانی را مورد خطاب قرار داده و جمع بسته است, این از توهین هم بدتر است! این گونه ادعا در مورد بازیکنان یک ملت حتی جرم دارد و مصداق بارز نژاد پرستی است؛ این آقا پول ایرانیان را می گیرد و بی شرمانه و وقیحانه در مورد همه بازیکنان ایرانی نظر می دهد! اصلا چگونه یک نفر به خودش اجازه می دهد! که در مورد کل بازیکنان یک ملت این گونه گستاخانه حرف بزند! خوب از قضاوت مسخره و بی معنی و لوس ات در مورد خودم فهمیدم که کلا توی باغ نیستی و خیلی از مساله پرتی!! در عالم هپروت سیر می کنی! و مطلقا معنای توهین را نمی فهمی چه برسد به توهین نژادی! این آقای گورگی اگر در آلمان و یا هر کشور دیگری بود؛ یا اصلا جرات نمی کرد که تا به این گستاخانه اراجیف ببافد و نظر بدهد! و یا اگر بر فرض هم می گفت که مثلا بازیکنان آلمان؛ و یا فرانسه و .. برای پنالتی گریه می کنند! علاوه بر اینکه جریمه سنگینی برایش در نظر می گرفتند! مستقیما اخراجش می کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین