۱۰ نفر
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال گفت: برخی دوستان موضوع را رنگی کردند، اما وقتی بحث فدراسیون و تیم ملی مطرح باشد، هیچ رنگی برای ما معنا ندارد.

علی کریمی: دیگر علاقه‌ای به مربیگری ندارم!

خبرورزشی/ مدیریت فوتبال؛ علی کریمی در خصوص حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: اول از همه عذرخواهی می‌کنم از شما خبرنگاران که خیلی زیاد معطل شدید. کارهای اداری بود و خودتان می‌دانید به چه شکل است و کمی کار ما گیر کرده بود. کارمان انجام شد و اکنون در خدمت شما هستم. مشکل آقای مهدوی‌کیا برای ثبت نام به عنوان نایب رئیس اول من هم حل شد.

وی درباره اینکه حضورش می‌تواند به فوتبال کمک کند، اظهار داشت: بعد از مدت‌ها که شرایط برای امثال ما مهیا شد، تصمیم گرفتم شانس خودم را امتحان کنم. ثبت نام، اول راه ماست و خیلی راه تا انتخابات داریم که نزدیک به دو ماه است. امیدوارم اتفاقات خوب برای فوتبال ما رخ دهد. فوتبال ما خیلی مشکلات در شفاف‌سازی، برنامه‌ریزی و اقتصادی دارد. در حال برنامه‌ریزی هستیم و اگر توانستیم در کنار دوستان صندلی را کسب کنیم، کمک خواهیم کرد.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش‌رو عنوان کرد: من در کنار دوستانی که می‌دانم افراد سالمی هستند آمده‌ایم تا این فوتبال پاک شود و بتوانیم کارهایی اساسی انجام دهیم. این کار زمان‌بر است و برنامه‌ای نیست که با یک، دو یا سه ماه انجام شود. صحبت‌هایی که من انجام می‌دهم، کمی زود است و برای بعد از جریانی خواهد بود که انتخاب شویم و این کارها را انجام دهیم.

کریمی درباره اینکه بهنام ابوالقاسم‌پور هم به عنوان یک نامزد فوتبالی برای حضور در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرده کار برای تیم شما سخت است، گفت: طبیعتاً از کسانی که بتوانند کمک کنند، استفاده خواهیم کرد. یکسری مطالب هم شروع شد و دوستان موضوع را رنگی کرده بودند، اما وقتی بحث فدراسیون فوتبال و تیم ملی مطرح باشد، هیچ رنگی برای ما معنا ندارد. به این فکر هستیم که کارهای خوب انجام دهیم. همانطور که قبلاً گفتم، کسانی که بتوانند کمک کنند، در کنار ما هستند و امیدواریم اتفاقات خوب رخ دهد.

کاپیتان پیشین تیم ملی درباره این انتقاد که می‌گویند تجربه مدیریتی ندارد، تصریح کرد: ما به اساسنامه باز می‌گردیم. اساسنامه به من و امثال من اجازه را داده و حتماً اساسنامه طبق اصولی نوشته و تأیید شده است. حرف و حدیث وجود دارد و هرکسی آزاد است نظرات خود را بگوید. یکسری انتقاد می‌کند و جا دارد از اکثریت هم تشکر کنم که از ما حمایت کردند، اما همه نظرات محترم است. باید وارد گود شویم و صحبت از این مسائل زود است، ان‌شاالله به آن جایگاه برسیم تا بعد درباره آن صحبت کنیم.

کریمی درباره اینکه در انتخابات بحث لابی کردن بسیار حائز اهمیت است و آیا برای انتخاب شدن به عنوان رئیس فدراسیون لابی‌های خود را با اعضای مجمع انجام داده یا نه، گفت: از روز اولی که تصمیم گرفتم وارد انتخابات شوم، گفتم برنامه‌ها را اعلام کنیم و برنامه‌ها در حال تدوین است و در روزهای آینده اعلام می‌شود. در انتخابات حضور پیدا می‌کنیم و هرکسی دنبال فوتبال پاک و دنبال شفافیت بود، رأی می‌دهد. به هرکسی هم رأی بدهند، برای ما قابل احترام است و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم و آرزو می‌کنم در راهی که شروع می‌کنند، موفق شوند.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره اینکه وضعیت مالی فدراسیون خوب نیست و یکی از معضلات بدهی به شستا و قرارداد ویلموتس است، گفت: شما این سؤالات را الان از من می‌پرسید، اما اگر کمی به عقب برگردید، گفتم که فدراسیون مشکل اقتصادی و برنامه‌ریزی دارد. بحث داوری‌ها را هم داریم که شرایط خوبی را در بازی‌های لیگ دنبال نمی‌کنیم. هر وقت توانستم این جایگاه را به دست بیاورم، آن وقت درباره این مسائل صحبت می‌کنم. الان زود است و شاید حتی ثبت نام من رسمی نشود و اگر این اتفاق رخ نداد، درباره چه چیزی صحبت کنم؟ این مشکلات وجود دارد، همه می‌دانند و شما بیشتر از من می‌دانید، اما هر موقع زمان آن رسید درباره همه چیز صحبت می‌کنم.

سرمربی سابق تیم‌های نفت تهران و سپیدرود رشت و مربی سابق تیم ملی، درباره اینکه آیا ثبت نامش در انتخابات فدراسیون به منزله پایان دوره مربیگری است، گفت: بله، مدت‌هاست این تصمیم را گرفته‌ام و شروع این راه هم با ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال بود. برای کار من در مربیگری فاصله‌ای افتاد و به همین دلیل دیگر علاقه‌ای به این کار ندارم.

کریمی درباره اینکه به نظرش برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال تأیید می‌شود یا نه، گفت: خدا کند. دعا می‌کنیم که تأیید شویم.

وی درباره اینکه اگر در انتخابات فدراسیون فوتبال نتواند آرای مجمع را به دست بیاورد آیا احتمال حضورش در بدنه مدیریتی باشگاه پرسپولیس وجود دارد یا نه، اظهار داشت: پرسپولیس را نمی‌دانم، اما اگر شرایط کاری باشد، چرا که نه. اینها همه صبحت‌هایی است الان انجام می‌دهیم و در آینده معلوم نیست چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. می‌توانیم از تجربیاتی که در این چند سال داشتیم و کار با مدیران داخلی و خارجی، برای فوتبال استفاده کنیم، اما باید ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا لابی خاصی در انتخابات پیش‌رو وجود خواهد داشت یا نه، خاطرنشان کرد: به هر حال ما آمده‌ایم و ببینیم خودمان می‌توانیم رأی کسب کنیم یا نه. هر کسی بتواند لابی انجام می‌دهد و هر کسی توانسته انجام داده و الان هم یکسری کلیپ‌ها بیرون آمده که علناً می‌گویند به ما زنگ می‌زنند، توصیه می‌کنند. فکر می‌کنم مراجع و نهادهای نظارتی باید به این مسائل ورود کنند. این مسائل را می‌دانستیم و وارد انتخابات شدیم. تا روز انتخابات اگر زنده باشیم، می‌رویم و در مجمع می‌نشینیم تا ببینیم چه می‌شود.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه در صورت رئیس شدن به جز مهدی مهدوی‌کیا و سعید دقیقی از چه افراد دیگری که فوتبالی هستند در بدنه مدیریتی فدراسیون بهره خواهد برد، گفت: بله، افرادی حتماً حضور دارند. این کار کوچکی نیست که با دو سه نفر آن را جمع کنیم. افرادی هستند و در آینده به ما اضافه خواهند شد که اسامی آنها را خواهید شنید.

ویدیو| علی کریمی: وقتی بحث فدراسیون پیش می‌آید رنگ‌ها کنار می‌رود

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 36
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 6
 • Blue Love IR ۱۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  29 49
  چرا میگیم علی کریمی گزینه مناسبی نیست؟؟...1- ارتباط با افراد ناسالم (هدایتی)..... 2- داشتن تمایلات رنگی.... 3-نداشتن سواد و مدرک تحصیلی..... نداشتن قهرمانی لیگ ایران.... سابقه درخشان در دعوا.... عدم فن بیان.... ناتوانی از دانش زبان انگليسي....عدم سابقه در کارهای مدیریتی.... نتایج ضعیف در مربیگری با نفت تهران و سپیدرود و سقوط با آنها.... آیا کافی نیست؟؟؟
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   44 12
   لابد از نظر شماها بهاروند و رفقا و اون روحانی و سردار !!!!‌ فوتبال ما رو آباد می‌کنن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!! من نمی دونم شماها خودتون رو زدین به نفهمی یا واقعا این کامنت ها رو می‌گذارید تا علی کریمی رو عمدا تخریب کنید !!!! کادر مدیریتی اش همه و همه انسان های فوتبالی و باسوادن مهدوی کیا سالهاست در فوتبال آلمان کار کرده ، سعید دقیقی که هم تراکتوریه و کیسه هم بازی کرده !!!! چه قدر شماها بچه‌ اید علی کریمی نشه اون وقت آدم های سیاسی و دار و دسته تاج و سردار نظامی و.... بشن ؟!!!!!!!!!!!!!
  • ناشناس IR ۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   80 98
   طبق قانون و اساسنامه اگر کسی سابقه مدیریتی نداشته باشه باید رد صلاحیت بشه. پس خود به خود علی کریمی از همین الان رد صلاحیت شده مگه اینکه دست هایی پشت پرده وجود داشته باشه. در این صورت حتما به فیفا گزارش خواهیم داد که طبق قانون عمل نشده
  • نادی اللنگ الحکومتی IR ۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   12 14
   اولا ستارگان ادب و شخصیت خودتو رعایت کن و به هوادار مودب ما نگو نفهم... چون ما هم بلدیم جواب بدیم. درضمن کاملا درست میگه. میخاید مجتبی محرمی و ناصر محمد خانی و شیث و نصرتی و... هم بیان؟؟؟
  • کیسه MD ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   12 7
   شما الکی سر کاندیداتوری علی کریمی دعوا نکنید.نه دلخوش باشید و نه نگران.گروه حیدر بهاروند ( نواب رئیس: شهاب الدین عزیزی خادم - منصور قنبرزاده و شهره موسوی) و یا شهاب‌الدین عزیزی‌خادم ( نواب رئیس: منصور قنبرزاده - حیدر بهاروند و شهره موسوی) از ترکیبش مشخصه یک گروه با دو سر گروه ریاست را از اکنون در چنگ دارد مگر آنکه طلبه ستار عبدی پور با نواب مجهول در لابی از این گروه کارکشته جلو زده و کاری از پیش برد!
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   12 22
   در جواب ناشناس . فیفا مثل AFC نیست که شما گزارش دورغ و مفت و بی ارزش بدید و اون هم انجام بده . اساسنامه جدیدی که توسط خود فیفا برای ایران فرستاده شده نشان می دهد علی کریمی محدودیت ندارد و رد صلاحیت نمی نمی‌ شود . بسوز کیسه کش . علی کریمی به امید خدا رئیس فدراسیون فوتبال ایران می شود
  • زاگرس IR ۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   18 20
   وقتی کریمی در مورد فوتبال پاک وشفافیت صحبت کرد جماعت آل کیسه(اسدقلال)رنگشون پریده وبدجور افتادن تکاپو...بیا داش علی...
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   13 11
   وریا غفوری هم از علی کریمی حمایت کرده بسوزززززززززز
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   10 13
   آفرین ستارگان سرخ ما اصلا با کیسه کشا رفاقت نداریم . باید جواب توهین های دوچرخه سواران را داد. آفرین جناب ستارگان سرخ
  • نادی اللنگ الحکومتی IR ۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   15 9
   وریا اشتباه کرده حمایت کرده.....اون بیچاره نمیدونه چه اشتباهی کرده.. خخخ زرنگی میخوای بعد سلطانی فر هم قهرمان بشی کوچولو؟؟
  • حمید علوی CA ۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   15 24
   من استقلالی یه موی علی گریمی پرسپولیسی (اما درستکار و پاک دست و‌ دلسوز ) رو به صد تا اموال شوالیه ی دروغ، ساکت سه نقطه و... نمیدم.
  • کیسه صفرا US ۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   13 9
   ناشناس خان لایک و دیسلایکت منو کشته
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   5 4
   آقای نادی ..... من قصد توهین نداشتم ولی گزینه های دیگه ریاست دیگه بدتر از علی کریمی هستند . با این حال قصد توهین نداشتم اگه حرف بدی زدم عذر می خوام
  • ناشناس IR ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
   2 1
   پاسخ به آدم هایی که چیزی بارشون نیست. در انتخابات ریاست جمهوری هم همه می تونن ثبت نام کنن اما اونایی که صلاحیت های لازم رو برای رئیس جمهور شدن نداشته باشند رد صلاحیت میشن. فیفا هم گفته همه می تونن ثبت نام کنن اما باید بررسی بشه. وقتی علی کریمی سابقه و تجربه مدیریتی نداره پس باید رد صلاحیت بشه طبق اساسنامه و قانون فیفا. یکی از شرایط صلاحیت داشتن سایقه مدیریته. علی کریمی اول باید بره دانشگاه 4 سال مدیریت بخونه بعدا حداقل دو سالی در یک جایی مدیر باشه و تجربه کسب کنه اونوقت صلاحیت لازم برای رئیس قدراسیون شدن رو پیدا می کنه
 • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  12 29
  علی کریمی پیرمرد بدرد نمیخوره... من طرفدار لنگ و کیسه نیستم
  • کیسه MD ۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   13 9
   انتخاب تتلیتی و دوستان ستار عبدی پور است
 • هفت تیرکش معروف IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  18 30
  دوستان استقلالی.... نباید علی کریمی رئیس فدراسیون بشه... یه آدمی که تحصیلات نداره.و اصلا مدیریت بلد نیست..... تازه داریم از دست بابامسعود راحت میشیم میخان یکی بدترش رو بیارن که هرسال لنگ قهرمان ایران بشه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   16 7
   دوستان دوچرخه سوار چطور می خوان جلو علی کریمی را بگیرند . اصلا کی دوچرخه سواران را حساب می کند . بعد از اینکه علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شد . قیافه تو دیدنی دوچرخه سوار
  • کیسه مافیا ورزش IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   13 8
   دوستان دوچرخه سوار چطور می خوان جلو علی کریمی را بگیرند . اصلا کی دوچرخه سواران را حساب می کند . بعد از اینکه علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شد . قیافه تو دیدنی دوچرخه سوار
  • هفت تیرکش معروف IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   15 17
   زرشک... پنجعلی با سپیدرود پنج تایی شد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • شاهین DE ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  17 12
  رای نمی اوری . ریس انتخاب شده!! در ثانی بر فرض شما ریس پرسپولیس هم جام بیاورد. چه جوابی به استقلالی ها می دهید . بهانه دست اینها نده.
 • {...} IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  15 10
  انتخاب نشی بهتره ،گیسه ها فک کنم دربی ما ببریم بگن بخاطر نامزد شدن شماست خخخ
 • کاج دوچرخه سوار وطن فروش IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  29 8
  بحث رنگی کجا بود؟ وزیر و سازمان لیگ و کمیته داوران و کمیته انضباطی و بانک مرکزی و مجلس سازمان بازرسی همه در بست در اختیار کیسه حکومتی هستن چی میگید شما!!!
 • عماد IR ۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  6 9
  ریس فدراسیون گزینه وزرات ورزش کیومرث هاشمی هست علی کریمی نباید ثبت نام می کرد چون تا وقتی لابی های وزرات ورزش هست کریمی هیچ شانسی ندارد امثال دکتردادکان دایی و آذری می دانستند انتخابات فدراسیون سالم نیست و شایسته سالاری انتخاب نمی شود به همین دلیل کاندید نشدند کاش علی کریمی ثبت نام نمی کرد چون ریس فدراسیون از قبل انتخاب شدند
 • mehdiii IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  11 15
  تو مملکت ما همیشه برای فرار از دست یه عده ای مردم به آدمایی پناه می برن که در نهایت میبینیم اوضاع فرقی نکرده وحتی بدتر شده .در عالم سیاست این موضوع زیاد تکرار میشه. درسته علی کریمی فوتبالیه و تو سطح اون دیگه شاید سالها فوتبالیستی پیدا نشه ولی مدیریت اون هم تو جایگاه فدراسیون فوتبال آدم خودش رو می طلبه . این که ما فکر کنیم علی کریمی اسطوره به صرف فوتبالی بودن توان اداره این مسئولیت رو داره حتما احساسی به موضوع نگاه می کنیم. تو دنیا دوره مدیریتهای کیلویی و سفارشی خیلی وقته تموم شده. یه وقت هست شما مدیریت یک مجموعه محدود با گردش مالی بسیار پایین را به عهده دارید این بحثش جداست ولی فدراسیون درندشت فوتبال یه مدیر دیپلماتیک در حد وزیر امور خارجه می خواد که چالشهای بین المللی رو بشناسه از پس گرگ ها و کفتارها و دلالهای داخلی بر بیاد و تو بحث اقتصادی دارای برنامه نوین و به روز باشه. من که با دیدن لیست کاندیداها امیدی به بهبودی اوضاع ندارم.
 • کی روش IR ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  21 4
  آدم هیچی نگه بهتره
  • کیسه MD ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   12 4
   کی روش خان به وقت گفتن سکوت جایز نیست.همگی برای نفی لابی و فدراسیونی فاضل و ارجمند به ستار عبدی پور و نواب مجهول رای میدهیم.عبدی پور عبدی پور حمایتت میکنیم
  • کی روش IR ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   5 2
   کیسه جان،من اینو بخاطر توهین هایً کامنت های بالا گفتم،درمورد حضور علی کریمی قبلا نطظرمو گفتم کهً از همه بهتره وعلایق رنگی رو لحاظ نمیکنه درتصمیماتش،ولی متاسفانه دارودسته بهاروند نمیگذارند انتخاب شه
  • کی روش IR ۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   8 1
   برای خبر ورزشی متاسفم که نصف پیام بدون توهین منوسانسور میکنه
 • ققنوس IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  10 2
  ایشالا پیروزی.... دیگه ادمایی که به کاندید شدن علی اقا گیر میدن که مدیر نیس اطلاعی از نحوه ی انتخاب مدیر تو کشورمون ندارن....دقیقا تنها چیزی ک مهم نیس تحصیلات و کاردانیه... خوب همین فک و فامیلا ک اوردن رییس کردن اون موقع حالا شدن مدیر با سابقه و همه هم میدونیم تخصصشون تو چی هست.... جالب اینکه امروز دیدیم یک روحانی هم اومد ثبت نام کرد.... فک کنم همین کاندید مشخص کرد داستان این حوالی چه شکلیه..... حتما علی اقا شایسته ترین کاندیده
 • رضا IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  6 1
  اینها که دم از مدیریت در سطوح جهانی میزنند ووو بیام بمن حالی کنن امثال تاج و بهاروند و فتاحی ووووو این دورهای عالی مدیریت رو کجا طی کردن تو ناسا بود کجا بود که کریمی از اونها ضعیفتره .. تاج با چی شد رییس هشت سال کریمی و مهدوکیا اندازه اون نیستن ...
  • اس اس IR ۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
   4 1
   یعنی چون اونا ضعیف بودن که حتما هم هستن پس باید هر کس دیگری هر قدر هم که ضعیف باشه باید رئیس فدراسیون بشه ؟ این چه توجیه و تحلیلی که دارین البته فقط شما تنها اینجور فکر نمیکنی لنگیا تا دیدن کریمی کاندید شده سر از پا نشناختن انگارخونه خاله س
  • رضا BG ۰۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
   1 0
   حالت خوبه مگه باز کی کاندید شده مگه اجرلو .. عزیزی خادم .. بهاروند ..فتح الله زاده و این طایفه مگه کاندید نشدن همشون تو همون مایه تاج هستند شماها چرا قرمز ابی ش کردین بیست ساله دست اینهاس بزار چهارسال هم یه فوتبالی بیاد . کریمی حق این فوتبال رو میگیره چون ادم سیاسی نیست ادمی نیست باج بده
 • محمدطاها IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  10 4
  واقعا علی کریمی اگر رئیس فدراسیون شد دیگه باید علایق رنگی رو کنار بذاره و هیچ وقت رنگی عمل نکنه و عدالت را بین همه تیمها رعایت کنه..برای علی کریمی آرزوی موفقیت دارم دیگه وقتشه فوتبال رو از غیر فوتبالیا پس بگیریم..
 • سعید IR ۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
  12 0
  عزیزان،رنگ واسش معنی نداره مهدوی کیاخارج ازکشوره بایدحضوری ثبت نام کنه همه چی حل شد،خدایااگه بدرفت نبایدبدتربیاد،بایدبهتربیاد، باسواد،سابقه مدیریت،روابط بین المللی،زبان انگلیسی،من با قاطعیت میگم منظورایشون اینه هیچ رنگی روقبول نداره جز قرمز،اینو داشته باشیدتا اگه خدای نکرده رای آوردبه حرفم برسید،مانبایدتعصب الکی داشته باشیم،۱۰سال یارانه ملت رویه نفرب نام ویلموتس برد،آب ازآب تکون نخورد،خدایی شماچرابدون فکرنظرمیدید،به فکرعواقبش هم باشید
 • ! IR ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
  0 0
  پنجعلی کریمی دید نمیتونه مربی بشه گفت فدراسیون فوتبال هست این نه درس خونده نه سواد داره ملت ما فقط میخان چون محبوبه انتخاب بشه.یکم عقلتونو بکار بندازین بهترین گزینه سعید آذریه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین