۱ نفر
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

خروج شبانه مدافع استقلال از ایران در شرایطی اتفاق افتاد که این بازیکن به راحتی گذرنامه خود را از باشگاه دریافت کرد اما هیچکس در باشگاهی که به وی ۲ ماه حقوق نداده شک نکرد که چرا وی خواستار گذرنامه‌اش شده است.

پشت پرده خروج شبانه هروویه میلیچ از ایران

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ هرویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال بامداد سه شنبه و به صورت ناگهانی تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. این اقدام مدافع کروات استقلال باعث تعجب همه شد و کادر فنی این تیم هم از سفر این بازیکن به کشورش خبر نداشت تا اینکه حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال روز گذشته در جمع خبرنگاران اعلام کرد که این بازیکن قطعا برای خروج از ایران برنامه داشته و امکان ندارد یک بازیکن در عرض ۲ ساعت بعد از بازی بتواند بلیت تهیه کند از کشور خارج شود.

ظاهرا این بازیکن در هفته گذشته با مراجعه به باشگاه استقلال پاسپورت خود را از کاظم قیم دریافت کرده ( پاسپورت بازیکنان باید در اختیار معاون بین الملل باشگاه باشد) و ظاهرا به بهانه اینکه قصد دارد به سفارت کرواسی در تهران برود گذرنامه خود را به همین راحتی از یک مقام مسئول در باشگاه دریافت کرده و همان روز اقدام به تهیه بلیت برای سفر به کرواسی گرفته است.

از سوی دیگر سخنگوی باشگاه استقلال هم اعلام کرد که این بازیکن ۱۵ روز پیش به باشگاه نامه نوشته و خواستار دریافت حقوق خود شده و به این ترتیب مشخص بود که میلیچ به دلیل عدم دریافت طلب خود قصد دارد تهران را ترک کند و حتی این موضوع را به چند هم‌تیمی خود هم اعلام کرده بود اما اینکه چرا مسئولان استقلال راحت و بدون سوال و جواب از بازیکن تیمشان گذرنامه را تحویل وی دادند سوالی است که مسئولان این باشگاه و مدیر روابط بین‌الملل این باشگاه باید به آن پاسخ بدهند.

طبیعتا وقتی بازیکن ۲ ماه حقوق خود را دریافت نکرده و پیش از این در فصل قبل هم یک بار قراردادش را یکطرفه فسخ کرده و در این فصل هم نامه ای برای دریافت مطالباتش به باشگاه می‌زند بی هدف به دنبال گذرنامه خود به باشگاه نمی‌رود به خصوص وقتی که خانواده این بازیکن هم در تهران حضور داشته اند و دلیلی ندارد او به جز ترک ایران به دنبال گذرنامه خود برود اما در نهایت تعجب خیلی راحت پاسپورت و به وی ارائه شد تا بی تجربگی معاون بین‌الملل باشگاه استقلال کار دست این باشگاه بدهد.

از سوی دیگر این بازیکن کروات در جلسات با مددی خواهان تمدید قراردادش به مدت دو سال شده و مبلغی بین ۲۷۰ تا ۳۰۰ هزار یورو را خواسته بود. بعد از طرح پیشنهاد او در هیات مدیره، مقرر شد در نیم فصل با این بازیکن تمدید قرارداد شود. با گذشت زمان، اخطاری از جانب میلیچ به باشگاه استقلال جهت پرداخت دیرکرد در حقوقش و چند ماه طلب به دست مسئولان این باشگاه رسید که در این بین مدیرعامل استقلال در تماس با این بازیکن از اقدام او تعجب کرد اما مدافع کروات پیغام داد که قبلا هم از این اخطارها به باشگاه زیاد داده و آنها این موضوع را جدی نگیرند.

در ادامه میلیچ با سرمربی تیم، دچار اختلاف شد. او در جلسه‌ای که در حضور مدیران باشگاه برگزار شد عنوان کرد که تیم مشکل تاکتیکی دارد و او با خیلی از مربیان خارجی در تماس است و آنها مدعی هستند باید سیستم بازی استقلال و نفرات تیم تغییر کند ولی فکری این کار را  انجام نمی‌دهد و در صورت ادامه این روند از استقلال جدا می شود و دیگر بر نمی‌گردد.

میلیچ بعد از نشست کمیته انضباطی جلسه ای با فکری برگزار کرد و در ظاهر اختلافات حل شد اما بعد از دربی وی و خانواده‌اش تهران را ترک کردند تا مشخص شود او از قبل برای ترک ایران برنامه داشته است. ظاهرا مدافع کروات به دلیل مقاومت باشگاه برای تمدید قرارداد ۲ ساله در این مقطع و موکول کردن آن به پایان نیم فصل باعث شده تا وی قید بازی در استقلال را بزند هر چند به نظر می‌رسد باشگاه حداقل در این مورد به درستی تن به خواسته مدافع کروات نداده زیرا این بازیکن سابقه فسخ قرارداد و درخواست غرامت را در کارنامه خود در استقلال دارد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • Iman IR ۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  24 10
  فراری دادن مدافع موثر تیم به سبک بقیه خریدهای خارجی موفق تیم مثل تیام و استرا و پاتوسی. وقتی از مهندسی صحبت میشه منظور همچین جریاناتی هستش
 • بهمن IR ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  14 7
  این تنها گفتهای و بهانهای خلیل زادس منصف باشید و صحبت طرف مقابل رو هم بزارید
 • تتلیتی وحشتناک باهوش CH ۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  6 5
  ساده نباشید دوپینگ وسطه
 • سربازسرخ US ۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  2 4
  ساده بگم دوپینگ بعد فرار بلیط پروازم خود باشگاه گرفته براش که گندش درنیاد سرمردم کلاه نگذارید تابلوبود کارتون وگرنه چجوری پاسپورتش روگرفت؟!
 • ... IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  3 1
  مصاحبه فکری بعدازدربی‌:ازبچه تشکرمیکنم که فوتبال زیبایی رابه نمایش گزاشتندکمترین حق مادراین بازی بردبودچون نوددقیقه تیم حریف به توپ بسته بودیم بااوردن دیاباته هنرمربیگریم نشون دادم این بازی مبارک همه هواداران باشه به یحیی مومصنوعی نشون دادم بهترین مربی ایران کیه چون باهرتعویضی که کردم تقریباهردقیقه بازیکنای لنگ توموقیعت تک به تک قرارمیدادمثلادیاباته اوردم بااین که یک هیچ جلوبودم بلافاصله تیم حریف یه گل زدوچندتانزد!اوج هنرمربیگریم تعویض دومم بودکه تیم حریف کیش مات کردم ملیچ اماده وستاره فصل قبل وبهترین دفاع چپ ایران میخکوب کردم به نیمکت ودانشگرکه یه مدافع راست پابوداوردم توبازی تایه جورایی هم هنرم نشون بدم وهم یکی ازدوتیم کیش مات کرده باشم دیگه بعدش همتون دیدیدکه بلافاصله تیم حریف نزدیک بودازهمون منطقه یه اخراجی بیگیره ویه گل زدن وجندتانزدن!!
 • میرمحمد US ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  4 2
  واقعاخبرورزشی یک روزنامه به تمام معنی ابی و استقلالی هست ایاواقعاخبرنداریدخروج میلیچ ازایران بخاطردوپینگ بوده شماکه ازهمه زودترباخبرشدیدواینم میدونیدبازیهابایدسه برصفربشه پس معلوم وزیرو فدراسیون وداوروحتی بعضی ازجراید پشت کدوم تیم هستند تف بردوری وریا
 • آبی IR ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  1 0
  شبانه رفت که روزانه به تیم رقیب ملحق شود.
 • علی IR ۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  1 0
  جمع کنید این بساط رو این هیت مدیر تا استقلال رو نابود نکنه دست بردار نیست مدیرعامل که این وسط مترسک هستش ،فکری هم که شده الت دست اینا تو اگه استقلالی بودی وقتی دیدی اون بلا رو سر مجیدی آوردن نمیامدی استقلال بلکه باید از مجیدی با نیامدنت حمایت میکردی تا هیت مدیره خودش جمع کنه الان هم این هیت مدیره باید همشون برن بیرون از استقلال و توسط پیشکسوتان با مدیر عاملی فتح الله زاده به مدت ۱۰ اداره بشه
 • سعید IR ۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
  3 1
  فکری خجالت بکش برو بیرون از استقلال تا بیرونت نکردیم نمیخوایم با تو موفق شویم اگر هم قهرمان بشه استقلال دوست داشتنی و به درد نمی خوره آن هیت مدیره بی خود باید برن از استقلال تا هواداران باشگاه رو روی سرتون خراب نکردن برین بیرون تا پیشکسوتان بیان استقلالی های اصیل و قدیمی یه کاری باید بصورت عملی انجام بدن این تیم قهرمان بشه فایده ی نداره چون باید از ریشه درست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین