اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره استقلال پیش از دربی مثل یک هوادار دوآتشه جوگیر ‌شده بود و بدون اینکه منطق فوتبالی پشت حرف‌هایش باشد، ایده‌های رنگارنگ می‌داد.

سرمقاله| به جای وریا، رئیس هیئت ‌مدیره را به کمیته انضباطی بکشید

خبرورزشیفرهاد اشراقی؛ اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیئت‌مدیره باشگاه استقلال که در یک برنامه تلویزیونی علیه مدیرعامل قبلی باشگاه وویس رو کرده بود، قبل از دربی چنان جوگیر شد که با حرارت گفت ما ۳ جور پاداش برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم؛ هم خودم یک پاداش به بازیکنان می‌دهم هم آقای عبدیان پاداش می‌دهد و هم اسپانسر باشگاه! این مصاحبه غیرضروری پیش‌زمینه‌ای شد برای توفان وریا غفوری بعد از دربی که به صراحت گفت هیچ‌کدام از بازیکنان استقلال پاداش نمی‌خواهند، شما فقط لطف کنید و پول قرارداد بازیکنان را بدهید.

حالا که دربی مساوی شده و استقلال بازی چندان خوبی ارائه نکرده مسئولان باشگاه استقلال به جای اینکه رئیس هیئت ‌مدیره خودشان را جریمه کنند، وریا غفوری را به باشگاه احضار کردند تا مثلاً بگویند برای ما هیچ بازیکنی با بازیکن دیگر تفاوت ندارد و قصد مبارزه با بازیکن‌سالاری را داریم! در حالی که قبل از وریا باید یقه رئیس هیئت ‌مدیره استقلال را گرفت که مثل یک هوادار دوآتشه جوگیر می‌شود و بدون اینکه منطق فوتبالی پشت حرف‌هایش باشد، ایده‌های رنگارنگ می‌دهد. البته این فقط اسماعیل خلیل‌زاده نیست که سر از مسائل فوتبالی در نمی‌آورد. همین مشکل را رسول‌پناه هم در پرسپولیس داشت و یا احمد سعادتمند به خاطر عدم شناخت از استقلال و فوتبال، قراردادها را چندبرابر کرد تا حالا مسئولان باشگاه استقلال نتوانند حتی ۱۰ درصد پول بازیکنان را بدهند.

باشگاه استقلال وریا را احضار کرده اما مطمئن باشید تا این افراد در هیئت‌مدیره استقلال هستند و تا وزارت ورزش برای استقلال تصمیم می‌گیرد، هیچ اتفاق مثبتی در باشگاه نمی‌افتد! حالا چه وریا غفوری جریمه شود و چه جریمه نشود، این قضیه هم مثل حمله بازیکنان به پزشک تیم فرمالیته برگزار شود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مولر از برلین DE ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
  5 9
  سه نوع پاداش!!! اگه این برود. نان استقلال قطع می شود. قضیه پول بازیکنان هم یک مانور هست .تا سر کیسه بیشتر شل شود . وگرنه میلیاردها پول نمی دانم از کجا امسال سر ریز شده به کیسه!!!!!!
  • سرخابی IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
   0 0
   این جور کامنت ها را از آلمانی ها یاد گرفتی؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از دیدار پرسپولیس - فولاد؟
پیش‌بینی شما از دیدار تراکتور - استقلال؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین