مجتبی جباری می‌گوید عملکرد مدیرن فدراسیون فوتبال خوب نبوده و امیدوار است این بار یک نفر از دل جامعه فوتبال در انتخابات فدراسیون رای بیاورد.

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود

خبرورزشی/ مدیریت فوتبال؛ این روزها انتخابات فدراسیون تبدیل به سوژه روز فوتبال ایران شده است. اعلام کاندیداتوری علی کریمی نیز در حامعه فوتبال بحث‌های زیادی راه انداخته و جالب اینکه چند چهره استقلالی از جمله مجتبی جباری از این مسئله استقبال کرده‌اند. صحبت های جباری را در این زمینه می‌خوانید:

*به طور کلی فدراسیون فوتبال موفق نبوده و نتوانسته بستری خوب و موثر برای فوتبال محیا کند برای پیشرفت فوتبال، پیشرفت تیم‌های پایه و برگزاری بهتر مسابقات.  متاسفانه در این سال‌ها فوتبال پایه رشد خوبی نداشته و مشکلاتی بزرگی در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند ماجرای قرارداد ویلتموس که اتفاق ناگواری را برای فوتبال ایران رقم زد.

*مدیران فدراسیون چیزی به عنوان میراث و یادگار باقی نگذاشته‌اند. آنها گروهی بودند که از یکدیگر حمایت می‌کردند و پست ها و موقعیت ها بین این افراد جابجا می‌شد. متاسفانه در این سال‌ها بخش‌هایی از فوتبال رها شده بود. مثل فوتبال پایه و رده های فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند از پتانسیل ها به خوبی استفاده کنند، اگر مدیریت فوتبال این‌گونه است، همه می‌توانند در فدراسیون مدیر شوند.

*اگر مدیران فعلی باز هم انتخاب شوند نباید انتظار تغییر چندانی داشته باشیم. آنها نمی‌توانند پتانسیل ها را بشناسند و از کشورهای موفق در این حوزه الگو بگیرند. مسئولان قبلی وقتی اشتباه می‌کردند فضا را طوری آماده می‌کردند که کسی متوجه اشتباه‌شان نشود. الان فوتبال مشکل دارد و جذابیت‌هایش را از دست داده و فکر میکنم اگر از روسای قبلی کسی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود، وضعیت بدتر می‌شود.

*علی کریمی متفاوت تر از دیگران است. امیدوارم از ایشان حمایت شود و بتوانند انتخاب شوند. برای علی کریمی تجربه جدیدی است و تجربه آسانی هم نخواهد بود. امیدوارم با استفاده از مشاوره هایی که می‌گیرند و نفراتی که در کنارشان قرار خواهند داد بتوانند کم تجربیگی شان را در این عرصه را جبران کنند. به شخصه دوست دارم یک فرد فوتبالی انتخاب شود به شرطی که چیدمان نفرات درست باشد و از نظرات افراد با تجربه استفاده شود. امیدوارم علی کریمی رای بیاورد و  این شانس را داشته باشد که وارد فدراسیون شود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • شکارچی تاریکی IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  34 9
  درود بر مجتبی جباری مودب و خوش اخلاق.... مدت هاست میگم شما باید بیای دستیار فکری بشی.. ولی کو گوش شنوا؟؟ بدون شک در دهه هشتاد.. بعد از شاه فرهاد. دومین بازیکن محبوب استقلال بودی.. واقعا از وقتی رفته به غیر از علی کریمی(که اونم رفت قطر) دیگه هیچکس حتی شبیه ایشون هم نبود.. خوبی استاد جباری اینه که همه پیشکسوتان چه جدید و قدیم قبولش دارن....
  • شکارچی تاریکی IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   20 21
   البته منم با ریاست کریمی مخالفم... ولی خود جباری رو دوست دارم
  • حاجی تاجی IR ۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   0 0
   منم به عنوان یه تاجی موافق ریاست علی کریمی هستم . جون مادرتون بحث رنگهارو کنار بذارید و اجازه بدید یک نفر این فوتبال رو از لجنزار بکشه بیرون . شک نکنید واسه آبروی خودش هم که شده هیچ وقت نگاه رنگی نمیکنه
 • علی IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  12 17
  اقای علی کریمی بازیکن خوبی بوده ولی فکر نکنم مدیر خوبی باشد
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
   22 10
   الان آقای سلطانی فرو تاج و رفقا چه گلی به سرمون زدن ؟!!!!!
 • شمسعلی IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  21 8
  یادمون باشه رای آوردن بی تجربه همیشه موفق در یک زمینه مرتبط، خیلی بهتر از رای آوردن با تجربه همیشه ناموفق در همه ی زمینه هاست
 • ستارگان لنگ ایران و آسیا IR ۱۶:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
  2 5
  جباری حرف درستی زد ،درسته که بعد از انقلاب تمام رییس های فدراسیون قرمز بودن ولی انصافا دادکان خوب بود.امیدوارم یکی بیاد و فوتبال سر سامان بده و امثال پدر خوانده سلطانی فر جمع کنن بزن. لنگی ها امکاناتی که در زمان سلطانی فر دراختیارشون قرار داد باعث موفقیت شد و شرایط نابرابر شد زمین چمن عالی سالن بدنسازی استخر استادیوم کاملا VIP اگه استقلالی ها ناراحتن میگن وزیر لنگی بخاطر اینکه هر سال یجا اجاره میکنن و امکانات استقلال خجالت آوره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین