حسن رنگرز مدیرکل ورزش‌وجوانان استان‌مازندران در نشست مدیران فدراسیون‌کشتی حضور پیدا کرد.

علیرضا دبیر: اولویت فدراسیون کسب طلای آزاد و فرنگی است

خبرورزشی/ کشتی؛ نشست مدیران فدراسیون‌کشتی، صبح امروز با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون‌کشتی و حسن رنگرز مدیرکل ورزش‌وجوانان استان‌مازندران به‌عنوان مهمان، برگزار شد. در ابتدای این نشست علیرضا دبیر با اشاره به اینکه حسن رنگرز یکی از مدیران کاربلد و بزرگان کشتی‌فرنگی ایران است و حقش کسب مدال طلا در المپیک بود گفت: رنگرز کارش را بلد است و تا زمانی که در فدراسیون‌کشتی، کنار ما بود مانند یک برادر به‌ما کمک کرد و آرزو می‌کنم با توانایی‌های زیادی که در رنگرز وجود دارد شاهد حضورش در مدیریت‌های کلان‌تر باشیم.

حسن رنگرز نیز در این نشست گفت: خودم را مکلف می‌دانم به کشتی خدمت کنم و از این‌که این امکان برایم فراهم شد، مدتی در خدمت کشتی باشم، خوشحالم. از نزدیک با این فدراسیون کار کردم و می‌دانم با چه ذهنیت و نیتی به‌دنبال تلاش و کار برای اعتلای کشتی کشور است.

قهرمان کشتی‌فرنگی جهان تصریح کرد: اکنون که از کشتی فاصله گرفته‌ام و در فضای دیگر مشغول به‌کار هستم می‌بینم فدراسیون، فضایی در کشتی ایجاد کرده که منحصر به فرد است. به‌دلیل شیوع کرونا حجم کارهای اجرایی پایین آمده، اما فدراسیون‌کشتی با تلاشی که انجام داده موفق شد رقابت‌های لیگ را با گردش مالی مناسب، رقابت‌های انتخابی را با کیفیت بالا و اردوهای تیم‌های ملی را برگزار کند، ضمن اینکه رئیس‌فدراسیون با حضور در شهرستان‌ها در شرایط شیوع کرونا خطر می‌کند و با جلسات بسیار فشرده، سعی در راه انداختن چرخ کشتی کشور دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تأکید کرد: قطعا به قطاری که درحال حرکت است، سنگ می‌زنند و از فدراسیون می‌خواهم بدون‌توجه به غرض ورزی‌ها همینطور پرتلاش و با برنامه به‌کار خود ادامه دهد.

علیرضا دبیر در ادامه در جلسه مدیران گفت: همه کمیته‌ها باید بدانند کاری که درفدراسیون انجام می‌شود کار یک شخص نیست بلکه کار همه اعضای فدراسیون است و ازاین به بعد هم لطف کنید هرکاری انجام می‌شود به‌نام فدراسیون‌کشتی جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی ادامه داد: در کشتی فرد نداریم و کار باید با خرد جمعی و همکاری گروهی پیش برود و از هیأت‌های کشتی هم می‌خواهم، همانطور که با رئیس اداره ورزش و جوانان جلسه می‌گذارند، باحضور در شهرستان‌ها با مسئولین ارشد شهری و استانی همچون استاندار، نمایندگان مجلس، فرماندار، شهردار و سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی جلسه بگذارند، کارهایشان خروجی داشته باشد و مدیر عملیاتی باشند.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به برنامه سند راهبردی فدراسیون کشتی تصریح کرد: باید یک کارگروه در فدراسیون تشکیل شود و در راستای برنامه راهبردی فدراسیون کشتی، برنامه‌های هر کمیته را به صورت مشخص تهیه و به آن‌ها ابلاغ کند.

وی ادامه داد: ضمن حفظ مسائل اخلاقی، اولویت  فدراسیون‌کشتی کسب مدال طلای المپیک در کشتی آزاد و فرنگی است و سایر موارد در اولویت‌های بعدی هستند.

دبیر با اشاره به اینکه دنیا به سمت دولت الکترونیک پیش می‌رود گفت: درکشتی فعالیت‌ها به‌صورت سنتی انجام می‌شود که این اصلا خوب نیست و باعث کند شدن کار می شود. قطعا باید فدراسیون تا چند ماه آینده IT محور شود و همه چیز به‌صورت شفاف و مشخص در معرض دید همگان قرار گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =
Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __
Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __
Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __
Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:79, title:کشتی] - __ [] __

پربازدیدترین