قائم‌ مقام باشگاه نساجی مازندران گفت: تمام نگرانی ما این است که با توجه به اینکه ذوب‌آهن شرایط مشابهی با ما دارد، اتفاقات غیرفوتبالی در این بازی رخ دهد.

باشگاه نساجی: نگران اتفاقات غیرفوتبالی در بازی با ذوب‌آهن هستیم

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ ایزد سیف‌الله‌پور قائم‌مقام باشگاه نساجی درخصوص واکنش‌های باشگاه ذوب‌آهن اصفهان نسبت به داوری‌ها پیش از بازی با نساجی گفت: طبیعی است هر باشگاهی از حقوق خود دفاع کند. در فصل اخیر تیم ما هم براساس اشتباهات متعدد داوری متضرر شده که حتی دو مرتبه عذرخواهی کتبی کمیته داوران از نساجی را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن باشگاه قابل احترامی است، افزود: همان‌طور که در جدول می‌بینیم، بازی نساجی و ذوب‌آهن دیداری حساس و به‌قول فوتبالی‌ها 6 امتیازی است. به‌همین منظور سازمان لیگ و کمیته داوران نباید تحت تاثیر اعتراضات شدید باشگاه ذوب‌آهن قرار گیرد.

قائم‌مقام باشگاه نساجی مازندران با عنوان اینکه اگر قرار به بیانیه دادن باشد، ما از ابتدای فصل باید بارها بیانیه می‌دادیم اما به‌منظور احترام به داوران و حفظ آرامش آنها به‌جز یکی دو مورد، دیگر اعتراض نکردیم، خاطرنشان کرد: حرف ما این است که پیش از بازی به این مهمی، علی‌رغم اینکه اشاره کردیم که اعتراض حق باشگاه ذوب‌آهن است اما زمان مناسبی برای این امر نبود.

سیف‌الله‌پور با تاکید بر اینکه نساجی تا اندازه‌ای از اشتباهات داوری متضرر شد که حتی ما مجبور شدیم دست به تغییر کادر فنی بزنیم، تصریح کرد: درحال حاضر تمام نگرانی باشگاه نساجی این است، با توجه به اینکه ذوب‌آهن هم شرایط مشابهی با ما دارد، خدای ناکرده اتفاقات غیرفوتبالی برای ما بیفتد.

وی با اعلام اینکه هفته قبل هم از کمیته داوران خواستیم داورانی برای بازی‌های نساجی انتخاب کنند که بتوانند با پرواز مستقیم، خود را به مازندران برسانند، گفت: مسافت زیاد محل زندگی برخی داوران با مازندران گاهاً به بیش از هزار کیلومتر هم می‌رسد و داور باید چند مسیر هوایی یا زمینی را طی کند تا به مازندران برسد. این مسئله باعث خستگی داور می‌شود و بدون شک بر کیفیت داوری اثرگذار است. یا اینکه داوری برای ما از جنوب کشور قضاوت کرده که حتی برای رسیدن به مازندران، زمینی آمده و متاسفانه برایش بلیت پرواز نگرفتند.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمدطاها IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
    2 0
    خب ادعای عجیب دیگه چیه تیتر می زنید؟! نساجی بعد از بیست و چهار سال با صبوری هوادارانش لیگ برتری شد الانم شرایط خوبی تو جدول نداره خطر سقوط به لیگ یک در کمین تیم هست ، از لحاظ روحی روانی نساجی تو فشاره خب طبیعیه نگران داوری بازیها باشند..بعضی تیمها واقعا با بیانیه دادن تمرکز داور رو بر هم می زنند همه تیمها از داوری ضرر کردن فکر کنم نساجی هم تو بازی با سایپا و پیکان از داوری متضرر شد..

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین