نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۴۸ ساعت سرنوشت‌ساز در انتظار مهرداد میناوند
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پزشکان در مورد مهرداد میناوند می‌گویند اگر این وضعیت دو روز اخیر او طی ۴۸ ساعت آینده ادامه داشته باشد شرایط خیلی بهتر خواهد شد. آن‌طور که مشخص است ۴۸ ساعت سرنوشت‌ساز در پیش خواهد بود تا مهرداد بتواند تا حدودی از این وضعیت بیرون بیاید.

خبرورزشی/ چهره‌ها؛ همان‌طور که در جریان قرار دارید مهرداد میناوند ستاره سال‌های نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی به دلیل درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان بستری است. در این گزارش آخرین وضعیت مهرداد را به اطلاع شما می‌رسانیم. 

امیدواری دکتر هاشمیان 
دکتر هاشمیان پزشک معالج میناوند که زحمات زیادی در این چند روز کشیده روزی چند بار به مهرداد سر می‌زند و شرایط او را دقیق بررسی می‌کند. دکتر هاشمیان در خصوص وضعیت مهرداد گفت: وضعیت بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران نسبت به چند روز گذشته بهتر شده است و مهرداد از لحاظ سطح هوشیاری مشکلی ندارد اما همچنان ترجیح می‌دهیم او در خواب مصنوعی باشد. در روزهای آینده نسبت به تغییر شرایط او تصمیم خواهیم گرفت. البته جداسازی دستگاه‌های تنفسی از وی زمانبر است و نمی‌شود مدت زمان خاصی برای آن تعیین کرد. 

۴۸ ساعت سرنوشت‌ساز 
پزشکان در مورد مهرداد می‌گویند اگر این وضعیت دو روز اخیر او طی ۴۸ ساعت آینده ادامه داشته باشد شرایط خیلی بهتر خواهد شد. آن‌طور که مشخص است ۴۸ ساعت سرنوشت‌ساز در پیش خواهد بود تا مهرداد بتواند تا حدودی از این وضعیت بیرون بیاید. مهم‌ترین نکته در خصوص وضعیت میناوند این است که شرایط او طی روزهای آینده پایدار بماند و بدتر نشود. اگر به امید خدا اوضاع برای مهرداد ثابت باشد پزشکان می‌توانند اقدامات بعدی را راحت‌تر انجام دهند. 

همسر مهرداد قدردان محبت مردم 
وقتی برای جویا شدن از حال مهرداد با خانم کمانگر همسر مهرداد تماس گرفتیم او به شدت از پیگیری مردم، رسانه‌ها و اهالی فوتبال قدردانی کرد و از آنها خواست برای سلامتی مهرداد همچنان دعا کنند تا پیشکسوت فوتبال ایران از این وضعیت خطرناک بیرون بیاید. 

اکسیژن خون مهرداد فعلاً مطلوب است 
یکی از مهم‌ترین مسائل در خصوص بیماری کرونا که مستقیماً با ریه و مجاری تنفسی مرتبط است، میزان اکسیژن خون بیمار است. طی روزهای اخیر اکسیژن خون مهرداد به حد مطلوب ۸۵ الی ٩٠ درصد رسیده بود که مورد قبول پزشکان است. صبح دیروز اما مقداری این اکسیژن خون دچار نوسان شد و پایین آمد که خوشبختانه بعد از ساعاتی و با اقدامات پزشکی دوباره به حد مطلوبی رسید که بسیار امیدوارکننده بود. 

فوتبالی‌ها پیگیر وضعیت میناوند 
دوستان فوتبالی میناوند و همبازیان او در پرسپولیس و تیم ملی و همچنین سایر اهالی فوتبال هر روز پیگیر حال میناوند هستند. بعضی از آنها به صورت حضوری و عده‌ای هم از طریق تلفن به همسر و خانواده مهرداد جویای وضعیت او می شوند. مدیران باشگاه پرسپولیس هم که طی روزهای قبل با حضور در بیمارستان از مهرداد عیادت کردند به طور مداوم از طریق تیم پزشکی و خانواده مهرداد جویای احوال او می‌شوند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۲
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • پرسپولیس بی نهایت IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶
    باتمام وجووووووووووووووودمون برای سلامتیت دعامی کنیم .اللهم اشف کل مریض
  • عماد IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۶
    مهرداد عزیز ۴۸ ساعت دیگه مقاومت کن انشالله دوباره سلامتی بدست میاری به کانون گرم خانوادت برمیگردی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی