سرمربی فولاد خوزستان از عملکرد تیمش مقابل ماشین‌سازی ابراز رضایت کرد و گفت در این بازی شانس زدن گل‌های دوم و سوم را داشته‌اند.

جواد نکونام: لیاقت کسب ۳ امتیاز را داشتیم/ باید گل‌های بیشتری به ماشین سازی می‌زدیم

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ جواد نکونام پس از برتری یک بر صفر فولاد خوزستان مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: در مورد بازی باید بگویم که می‌دانستیم بازی سخت و سنگینی است. با توجه به شرایطی که ماشین‌سازی در جدول داشت بازی سختی داشتیم. زمین و هوای سرد شرایط سختی را برای ما ایجاد کرده و کیفیت فنی تیم ما را این شرایط پایین آورده بود. ما می‌دانستیم که راهی نداریم، جز بردن ماشین‌سازی. این تیم را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم مقابل تیم‌های بزرگ خوب بازی می‌کند و در بازی‌هایی هم که باخته بود حریف را تحت فشار گذاشته بود. ما هم امروز خیلی بازی خوب و باکیفیتی را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم گل‌های دوم و سوم را بزنیم.

وی ادامه داد: در وقت‌های اضافه ما یک مقدار عقب‌نشینی کردیم و می‌توانستیم در همان لحظات هم گل‌های بیشتری بزنیم. ماشین‌سازی تیم باکیفیتی است و خوب بازی می‌کند. تیم ما امروز تیم برتر میدان بود و لیاقت کسب سه امتیاز را داشتیم. همانطور که هفته قبل هم خوب بودیم، ولی بازی را باختیم. بازیکنانم امروز خیلی زحمت کشیدند و از آنها تشکر می‌کنم. به خاطر زمین یخ‌زده تبریز بازی برای بازیکنان سخت بود و خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش با پیروزی مقابل ماشین‌سازی به شرایط ایده‌آلی پیدا خواهد کرد، گفت: تیم ما روند روبه‌رشدی دارد و با توجه به تغییراتی که امسال داشتیم و نفرات جدیدی که به تیم ما اضافه شدند توانستیم شرایطی داشته باشیم که همه بازیکنان ما شانس بازی کردن داشته باشند. تیم ما امروز با وجودی که دو سه بازیکن خود را در اختیار نداشت، خوب و موفق بود. در بازی‌های گذشته هم مقابل مس رفسنجان سه امتیاز را با اشتباه داوری عوض کردیم. مقابل پرسپولیس هم می‌توانستیم برنده باشیم، ولی روی اشتباهات باختیم. از عملکرد تیمم راضی هستم. من به نتایج نگاه نمی‌کنم و به روند و عملکرد تیمم نگاه می‌کنم. جامعه فوتبال هم می‌بیند که تیم باکیفیتی داریم و این رویه را در تمام بازی‌ها نشان داده‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین