محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس گفت: دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد. 

محمدحسین کنعانی‌زادگان: دشمنان خوشحال نباشند، پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ بسیاری از کارشناسان و حتی مربیان پرسپولیس معتقدند اگر محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدجلال حسینی محروم و مصدوم نمی‌شدند، این تیم در اراک آن‌طور مغلوب آلومینیوم نمی‌شد. دو مدافع کم‌اشتباه و مستحکم پرسپولیس در دیدار نفسگیر با فولاد خوزستان مصدوم شده و نتوانستند تیم خود را در بازی حساس در اراک همراهی کنند. گرچه در این میان سیدجلال حسینی راهی اراک شد اما یحیی گل‌محمدی ریسک نکرد و به مدافع باتجربه و پابه‌سن گذاشته‌اش استراحت داد. محمدحسین کنعانی‌زادگان اما در این دیدار محروم بود اما از ناحیه همسترینگ مصدومیت جدی‌تری دارد و ۳ یا ۴ هفته نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند. تازه‌ترین صحبت‌های این مدافع ملی‌پوش را بخوانید که خواندنی است‌.

دیدن بازی پرسپولیس از پای تلویزیون چطور است؟
خیلی‌خیلی سخت است. آدم وقتی بازی می‌کند شاید متوجه خیلی چیزها نشود اما وقتی به‌عنوان یک هوادار بازی را تماشا می‌کنی، شرایط متفاوت می‌شود. 

لابد خیلی هم حرص خوردی؟
به هر حال تیم محبوبم ۲ گل خورد و بازی را در عین شایستگی واگذار کرد. دیدن باخت پرسپولیس برای همه ما پرسپولیسی‌ها سخت است، هرچند بچه‌ها خیلی زحمت ‌کشیدند. ما می‌توانستیم با اختلاف ۲ یا ۳ گل برنده شویم اما توپ‌های بچه‌ها گل نشد. 

انصافاً اراکی‌ها هم خیلی خوب و منطقی دفاع می‌کردند.
تیم آلومینیوم هم خیلی دوید و با تمام وجود از گل‌هایش دفاع کرد اما باز هم می‌گویم حق تیم ما باخت نبود. 

خیلی‌ها معتقدند اگر تو و سیدجلال حسینی در زمین بودید پرسپولیس آن‌طور از روی ضربات ایستگاهی گل نمی‌خورد. این حرف را قبول داری؟
پرسپولیس به شخص وابسته نیست. البته این را در مورد خودم می‌گویم وگرنه همه می‌دانند سیدجلال حسینی یک بازیکن مؤثر و لیدر و کاپیتان تیم ماست. من که محروم بودم و همسترینگ پایم پاره شده و سیدجلال هم با تیم به اراک رفت و پزشکان اجازه ندادند. آقاسید خیلی باتعصب است و حاضر بود با همین شرایط هم بازی کند اما نمی‌شد ریسک کرد. 

خودت چطور؟
باور کنید اگر پزشکان اجازه می‌دادند یا می‌توانستم با یک پا هم بازی می‌کردم. همسترینگ پای من پاره شده و ۳ یا ۴ هفته نمی‌توانم بازی کنم. شرمنده هواداران پرسپولیس هستم و خیلی دوست داشتم در این مقطع به تیم کمک کنم. 

یحیی گل‌محمدی در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر حضور پیدا کرد و گفت هرچه ضربه خوردیم از اشتباه داور در اعلام پنالتی در بازی با فولاد خوزستان بوده است. صحنه‌ای که تو خیلی روی آن اعتراض کردی و کارت زرد هم گرفتی؟
بله، هرچه خوردیم از آن پنالتی اشتباه خوردیم. عصبی شدم و شاید به همین خاطر و استرس ناشی از آن، این مصدومیت را به دنبال داشت و...  

همچنین سرمربی شما گفت مدعی اصلی قهرمانی هستید!
حق با آقا یحیی است. دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد. 

راستی در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پست دفاع میانی با کسب ۷۹ درصد آرا به‌عنوان بهترین مدافع در پست خود انتخاب شدی. نظری نداری؟
این هم به لطف مربیان و بازیکنان پرسپولیس و هواداران با معرفت این تیم است. من خوشحالم چنین مربیان و همبازیانی دارم و هوادارانی که در هر نظرسنجی از ما حمایت می‌کنند. امیدوارم لایق این همه لطف و محبت باشم. 

دقیقاً می‌دانی چه زمانی مهیای حضور در مسابقات فوتبال می‌شوی؟
دقیق را که باید پزشک بگوید اما این مصدومیت به ۳ الی ۴ هفته استراحت و مدارا نیاز دارد. متأسفانه نمی‌توانم در یکی، دو بازی آینده در خدمت پرسپولیس باشم و از این جهت اذیت می‌شوم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 22
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • مالکی IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  18 8
  آخر فصل پرسپولیس جام رو گرفته ، حالا هر روز بیاین با آی دی فیک نظر بدین یحیی خوب نیس خخخخ
  • صامت IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
   12 3
   یعنی یک درصدهم درقهرمانی پرسپولیس سک ندارموتیم مان هوب است وهوب هم بازی میکند.حالاازناداوری ضربه میهوریم دلیل نمیشه که.پرسپولیس بایدسعی اش رابرپیروزی هاس 3-0 بذاره که نهایتا باک گل اختلاف برنده بشه.دربرابر الومینیوم اگرداورتصمیم درست رامیگرفت وگل راقبول نمیکردعمرااگرگل میخوردیم.گل شان شاکله تیم راازهم پاشید
 • مانی DE ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  4 11
  فرهنگ هواداران پرسپولیس با تیمهای دیگه خیلی فرق داره . درسته یحیی بهترین مربی ایراتیه ولی همه هواداران اعتقاد دارن که در سطح پرسپولیس نیست ولی چاره ای هم نیست . مربی و بازیکن خارجی ممنوعه
 • کجا از اینجا بهتر IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  16 15
  هیس. آفتاب پرست ها فریاد نمیزنند.
 • لمپارد IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  20 13
  خدارو شکر از استقلال رفت و دیگه برنگشت، یکی از بازیکنای پرحاشیه ی فوتباله هرچقدر بازیکنایی مثل سید جلال حسینی و امیری و .. وزنه ی تیم پرسپولیسن کنعانی زادگان باعث ناکامی پرسپولیسه
 • ویتوریا IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  15 17
  اینهمه که تو توهم دشمنان فرضی بودین ، فکرتون رو جمع میکردین رو بازیتون الان جاتون انتهای جدول نبود.
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
   2 2
   خواهشا یا صبح که از خواب بیدار میشید خوب دست و صورت و چشم هاتون رو بشورید تا همه چیز رو خوب و انطوری که هست ببینید یا اینکه سواد محاسباتی تون رو تقویت کنید پرسپولیس با 2 بازی کمتر الان وسط جدول هست اگر اینجایی که هست اخر جدوله پس شما که این همه سال اینجاها جاتون بود و امسال هم ممکنه به همون جایگاه اصلی تون برگردید که باید 6 دانگ این ناحیه رو بنام تون بنویسندو سند بزنند
  • ویتوریا IR ۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
   1 0
   قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم .من اصلا هوادار هیچ تیمی نیستم،فقط خواستم بگم بازیکنی مثل کنعانی زادگان اونهمه پول یامفت میگیره بجای اینکه توهم دشمن تراشی رو رواج بده یکم زور میزد الان پرسپولیس اون بالاها نبود، یا وسط جدول یا انتهای جدول، یه ضرب المثل معروف هست که میگه فقط زمانی میتونی بگی موفقی که قهرمان بشی، اگه تو دوم بشی هیچ فرقی با نفر آخر نداری(البته تو کشور ما این ضرب المثل محلی از اعراب نداره و بجاش اگه اخر هم بشی طبق نظریه ی مقدس هیچی از ارزشهای بچه های ما کم نمیشه تو رو یه قهرمان میدونن)
  • کامل پرسپولیسی IR ۰۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
   1 1
   من ناراحت نشدم عزیز جان من فقط وضعیت موجود رو براتون شرح دادم پرسپولیس الان طبق گفته شما وسط جدول هست نه آخر اون هم بالفعل یعنی بالقوه با انجام 2 بازی کمترش و در صورت برد با صدر جدول فقط یک امتیز فاصله داره البته اون صدر جدولی که دیگران همش توی بوق و کرنا میکنند ( البته حق دارند بعد از سالهای مدید رسیدن به اون ذوق زدگی و شعف بیش از حد داره ما هم اگه خدای نکرده جای انها بودیم ممکن بود هم واکنش رو داشته باشیم) فقط اخر بازیها مهمه و الان به قول معروف نه به دار هست نه به بار و هیچ جامی رو فعلا دست کسی رو نمی گیره و این ضرب المثلی که میگی فقط تویشیراز مصطلح هست که اون هم اینطوریه( آخر بشی دوم نشی) ولی مهم در نهایت سعی و تلاشی هست که شخص یا مجموعه تیم انجام میده نه مقام
 • 444444444444444 IR ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  9 5
  پیروزی متوهم کم داشت اینم بهش اضافه شد؟
 • کی روش IR ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  4 7
  بنده خدا نظرشو گفت و حرف بدی نزد ،هرچند بفا نظریه دشمن واینجور چیزها مخالفم
 • علی IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  12 7
  لایی زادگان یه روز حرف نزنه روزش شب نمیشه. یادش بیاد دقیقه 94 جلوی قایدی برج ایفل شدی
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
   2 1
   شما هم برج ایفل شدن وریا توی بازی با سایپا رو یادت نره
 • قرمز توهمی IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  5 8
  تو که گفتی نیمه دوم سه دو میشه چی شد پس
 • استقلال قهرمان IR ۱۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  6 3
  کنعانی زادگان آخه تو چی و کی هستی که دشمن داشته باشی!!! یکمی اخلاقت رو درست کن زشته بخدا
  • فاطمه قرمز IR ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   0 0
   بله کنعانی درست گفت دشمن ناراحت نباشند که پرسپولیس با یک باخت چیزی عوض نمی کند پرسپولیس یی تیم کی آبروی ایران و ۴ سال قهرمان لیگ است انشالا ۵ قهرمان به دست می اره لطفا شما تیم تون توی مشکل است تیم ما نگذارید داخل دردسر
 • آفتاب پرستان IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  4 5
  تا وقتی بابا مسعود هستش زبون درازی این بشر و دار و دسته هوچیگر و طلبکارش هم ادامه داره ولی بعدش دیگه از این خبرها نیست چونکه به هویت اصلی پیروزی برمیگردند
  • کامل پرسپولیسی IR ۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
   2 0
   شما ه به همون هویت دوچرخه سواری تون بر میگردید
  • کامل پرسپولیسی IR ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
   1 0
   جناب ادمین کامنت من برای این مطلب این نبود این رو تکراری گذاشتی جواب برای این آفتاب پرست این بود ( و شما هم به همان اصالت دوچرخه سواری خودتون میرسید ) ... داور عزیزم دقت کن( پس لطفا تصحیح بفرمائید
 • حسین شاکری بوشهری IR ۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  4 6
  چه لازمه بگی دشمنان؟!بگو رقبا.پرسپولیس تیم خاص تاریخ فوتبال ایران برگرفته ازمکتب شاهین است وارزش ما تنهادرعناوین وجام های کسب شده نیست.زیرا مهمترین فاکتورعظمت این باشگاه وجود افرادی جنتلمن وتحصیلکرده وداشتن بیشترین پایگاه مردمی درسطح کشور وآسیایت.آقای کنعانی زادگان!خودرابافرهنگ باشگاه وفق بده وبدان ماحضرنیستیم برای رسیدن به هدف وسکوی قهرمانی دست به هروسیله ایی بزنیم.اگرنمی توانی،مسی هم شوی تورابدین صورت نمی خواهیم.
 • ایکس IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  0 0
  این همه بازی گذشته چقدر شعار میدین، خوب بازی کنین در عمل هم ببینیم که شایستگی قهرمانی دارین، زمان برانکو پرسپولیس یه مزیت داشت که هیچ وقت بهونه نمیاورد همه تمرکزشون تو بردن بود،ولی پرسپولیس الان همه دنبال بهونه هستن، بازیکن رفته از که رفته، بقیه کارشونو درست انجام بدن.
 • shahin IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
  0 1
  وشما هم مدعی ونامزد دریافت سیمرغ بلورین عریضترین وطولانی ترین تونل در صنعت راه وساختمان موفق باشید افتاب پرست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین