به علیرضا منصوریان سرمربی سابق استقلال پس از شنیدن خبر درگذشت مهرداد میناوند یک شوک عصبی شدید وارد شد.

شوک عصبی شدید به علیرضا منصوریان بعد از شنیدن خبر درگذشت مهرداد میناوند

خبرورزشی/ چهره‌ها؛ علیرضا منصوریان شب درگذشت مهرداد میناوند، بی خبر از همه جا به خانه پدری خود رفت تا دیداری با مادرش داشته باشد. درست بلافاصله بعد از رسمی شدن خبر فوت میناوند یکی از دوستان منصوریان طی تماسی این خبر ناگوار را به او می‌دهد. سرمربی سابق استقلال که رفاقت نزدیکی با مهرداد داشت، متاثر از این خبر در شوک فرو می‌رود و بلافاصله با کریم باقری و بهنام ابوالقاسم‌پور تماس برقرار می‌کند. تماسی که جو سنگینی را به وجود آورد و باعث گریه فراوان منصوریان و بی‌تابی او شد.

این حال و روز نامناسب منصوریان شوک‌ عصبی دیگری به او وارد کرد به طوری که ناگهان فشارش بالا می‌رود و قلب درد می‌گیرد و اعضای خانواده نگران از حال وی و بعد از تجویز پزشک از داروهای قلبی برای آرام کردن او استفاده کردند.

منصوریان که بابت از دست دادن مهرداد میناوند بسیار دلش سوخته بود، نیمه‌های شب بار دیگر با بهنام ابولقاسم‌پور تماسی برقرار می‌کند تا از زمان تشییع جنازه میناوند مطلع شود و به او می‌گویند که مراسم جمعه است. اما به یکباره طبق نظر خانواده مرحوم‌ میناوند برنامه ریزی عوض و تشییع جنازه به امروز موکول شد اما منصوریان از این تغییر برنامه اطلاع نیافت.

علیرضا منصوریان که از این موضوع بسیار ناراحت بود، در تماس با ابوالقاسم‌پور گله شدیدی بابت عدم اطلاع رسانی داشت که ابوالقاسم پور در جواب گفت: ما متوجه شدیم که شب گذشته حال تو بسیار بد شده است و صلاح دیدیم برای اینکه حال تو بدتر نشود، اطلاعی ندهیم. برای سلامتی خودت این کار را انجام داده‌ایم و دوست داریم تو برای ما و خانواده‌ات سالم بمانی.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • الدوچرخه چی IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  38 5
  ایول به علی منصور.از این به بعد عمرا بگم .....علی.فقط داش علی.
  • حمید علوی CA ۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
   8 1
   الان سوال من اینه که تمام این اتفاقاتی که در منزل آقای منصوریان افتاده (یا منزل پدرشون) رو کی به خبر ورزشی گفته؟! خود منصوریان گفته؟! پدر یا مادر گرامیشون گفتن؟! نمیدونم نویسندگان این مطلب (یا مطالبی از این دست) مردم رو سه نقطه ن یا مردم رو سه نقطه فرض کردن!
 • مرتضی US ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  6 10
  یعنی طور دیگه ای نمیشد علیمنصور رو روی تیتر بیارین؟ فنی که بالا نمیاد، اینجوری مجبوره توی خبرگزاری ها باشه علیمنصور یادمون نمیره که با بی اخلاقی تمام، برای پرویز سوبله چوبله بنر روزشماری میذاشتی!!!
  • حمید علوی CA ۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
   6 1
   مرتضی جون دمت گرم. حرف نداری. هنرپیشه تر از این منصوریان ندیدم. اون بنر حاکی از قدر نا شناسی و بی معرفتی علیه پرویزخان مظلومی هم هرگز از یاد نمیره.
 • پرسپولیسته IR ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  11 7
  علی منصور عزیزی براما
 • صامت US ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
  17 0
  اینهاآبی وقرمزباهم رفیقندوهواداربه حاطراینها یه جان هم می افتند.هوادارمحترم.آبی وقرمزعزیز.هواداریت و بکن .امابه کسی توهین نکن.بی احترامی نکن.آقامن پرسپولیسی این علی منصوررادوست دارم.برای جوک ساختم کامنت شوخی براش گذاشتم اما دوستش دارم .فرهادمجیدی {...} به خداوندی حدا راصی نیستم به یه سرماخوردگی ساده ش.چه خبرتونه اینهمه متنفربودن واینهمه فحش دادن؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

پربازدیدترین