بعد از آنکه میلیچ آن کاشته زیبا را به ماشین‌سازی زد همه گفتند او دیگر میخ خود را محکم کوبید اما حالا که او در کرواسی مشغول جشن تولد گرفتن است، یکی در سمت چپ خط دفاعی استقلال می‌درخشد که نامش محمد نادری نیست.

سورپرایزی برای دفاع چپ استقلال 

خبرورزشیلیگ برتر ایران؛ اول فصل دغدغه محمود فکری این بود که میلیچ را دفاع چپ بگذارد یا محمد نادری که از پرسپولیس آمده بود را؟ عده‌ای پیشنهاد دادند از هر دو نفر استفاده کن که یکی، دو بازی این اتفاق افتاد.

بعد از آنکه میلیچ آن کاشته زیبا را به ماشین‌سازی زد همه گفتند او دیگر میخ خود را محکم کوبید اما حالا که او در کرواسی مشغول جشن تولد گرفتن است، یکی در سمت چپ خط دفاعی استقلال می‌درخشد که نامش محمد نادری نیست!

بابک مرادی در همان دقایق اندکی که مقابل نفت مسجدسلیمان بازی کرد و پاس گل داد، ثابت کرد که «فوتبالیست» است و حتی می‌تواند بهتر از میلیچ دلاری و نادری گرانقیمت بازی کند. او با ۴، ۵ حرکت مفید و خوب، خبر از یک دفاع چپ ایده‌آل و کلاسیک داد. مرادی آنقدر خوب بود که حالا فکری نمی‌تواند بازی‌اش ندهد؛ مثل رشید مظاهری که در مسجدسلیمان بازی نکرد و موجی از انتقادات به خاطر گل عجیبی که حسینی خورد به سمت سرمربی استقلال سرازیر شد.

مرادی فوتبال را ساده بازی می‌کند و یک خطر بالقوه برای محمد نادری است که حالا متوجه شده اگر مثل چند هفته اخیر خوب و سر حال نباشد هم تعویض می‌شود و هم امکان دارد مثل میلیچ کلاً نیمکت‌نشین شود. مرادی در واقع یک سورپرایز برای دفاع چپ استقلال بود که می‌تواند تمام معادلات را در جناح چپ عوض کند. به نظر می‌رسد محمود فکری خیلی از بازی میلیچ خوشش نمی‌آید اما او باید جسارت بازی دادن به بابک مرادی را داشته باشد. فوتبال یک قانون ساده دارد که می‌گوید هر بازیکنی آماده‌تر باشد باید بازی کند و «اسم» بازیکنان فوتبال، فوتبال بازی نمی‌کند. بر همین اساس قاعدتاً دفاع چپ استقلال حداقل تا اطلاع ثانوی باید بابک مرادی باشد مگر آنکه در دیدارهای آینده ضعیف کار کند و کادر فنی به این نتیجه برسند که درخشش او مقابل نفت مسجدسلیمان فقط یک اتفاق بوده است.

در سمت راست هم با حضور احمد موسوی داشت اتفاقات خوبی برای استقلال می‌افتاد و وریا هم گاهی یک خط جلوتر می‌رفت اما موسوی مصدوم شد. او هم مثل بابک مرادی در یکی، دو بازی نشان داد توانایی‌هایی دارد ولی به هر حال تداوم یک فوتبالیست هم خیلی مهم است و امثال موسوی و مرادی اگر می‌خواهند همیشه فیکس باشند و در تیم بزرگی چون استقلال پیشرفت کنند حتماً باید تداوم داشته باشند. بسیاری از فوتبالیست‌های ایرانی چند بازی، خوب کار می‌کنند و ناگهان محو می‌شوند اما مرادی و موسوی باید عکس این مسئله را ثابت کنند، آن وقت هیچ بعید نیست که امثال نادری، میلیچ و وریا بازی‌های استقلال را از روی نیمکت دنبال کنند.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • نادی اللنگ الحکومتی IR ۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
  26 17
  تنها حقی که استقلال از لنگیا خورد،، موهای بلال بود که کندن دادن بابک مرادی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • شکارچی تاریکی IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
  10 5
  حقیقت اینه که خرید های جدید تا الان استقلال رو نگه داشتن....مرادی..مظاهری..موسوی..تا یه حدی مهدی پور و مرادمند..... مرادی که واقعا با کیفیته و واقعا نمیدونم چجوری فکری همچین بازیکنی رو میزاره رو نیمکت!! اینجاست که نبود دستیار بادانش مشکل ساز میشه!
  • آبی سوسول IR ۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
   1 0
   چون سوسوله و ممکنه مصدوم بشه موهای مسخرش رو نمیبینی روزی چند ساعت فقط صرف قر و فر موهاش میکنه
 • علی IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
  15 4
  بازی مرادی خیلی شبیه نیکبخت واحدیه
 • لنگ حکومتی حقیر IR ۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
  9 8
  اگر حق استقلال خورده نشه و عوامل لنگی حکومتی آرامش استقلال را برهم نزنند استقلال پتانسیل بسیار بالایی دارد و نیاز به هیچ بازیکن جدید ندارد مطمئنا اگر سیاسیون قهرمان را مثل سالهای گذشته مهندسی شده تعیین نکنند پایان فصل کاپ قهرمانی در دستان کاپیتان ووریا می درخشد ولی امان از مافیای حکومتی قرمز و داستان تکراری نسیم بدبوی سرخ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین