مدیر باشگاه تراکتور گفت: برای انتخاب سرمربی تراکتور در نیم فصل دوم دو پلن داریم که یکی از آنها محتمل تر است.

رحیمی: قطعا در بازی بعدی شجاعی سرمربی تراکتور است

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ علیرضا رحیمی درباره دلیل نتیجه نگرفتن تراکتور و انتقاد هواداران از خطرناک نبودن این تیم توضیح داد: هواداران باشعور تراکتور  مثل خود ما از نتیجه نگرفتن تیم ناراحت هستند. وقتی یک تیم نتیجه نمی‌گیرد همه در این امر سهیم‌اند. افتخار می‌کنیم در شرایطی که مشکلات زیادی وجود داشت تیم بسیار خوبی در این ۳ سال آماده شده اما برخی اشتباهات سبب شده امروز نتوانیم موفقیتی کسب کنیم.

وی افزود: هرچند در برخی پست‌های حساس مثل مهاجم و مدافع باید عملکردمان بهتر می‌شد اما وضعیت خوبی نداشتیم. ضمن اینکه پس از مشکلی که برای کادر فنی به وجود آمد، مسعود شجاعی مجبور شد زحمت هدایت تیم را متقبل شود اما تراکتور همچنان خطرناک است. امتیازها در جدول خیلی نزدیک است و قطعاً در نیم فصل دوم با یک بازیابی خوب عملکرد بهتری خواهیم داشت و در لیگ قهرمانان آسیا هم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان خواهیم بود.

مدیر باشگاه تراکتور درباره اینکه به نظر می‌رسد محمدرضا زنوزی به دلایل مختلف انگیزه‌ای برای اداره این باشگاه ندارد، توضیح داد: هزینه‌هایی که برای فوتبال انجام می‌شود یا از طریق بخش خصوصی است یا دولتی؛ در منطقه آذربایجان بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها در سال‌های اخیر متعلق به بخش خصوصی بوده و مثل سایر استان‌ها بخش دولتی قدرتمندی نداریم که مانند باشگاه‌های صنعتی از فوتبال حمایت کنند.

رحیمی خاطرنشان کرد:  این بحث ریشه‌ای است و تمرکزگرایی هم به آن دامن می‌زند اما در این شرایط نباید سرمایه‌های مادی و معنوی آذربایجان را دلسرد کنیم. افرادی مانند زنوزی با هر دغدغه‌ای در فوتبال هزینه می‌کنند اما نمی‌توان هم هزینه کرد و هم فحش شنید. قطعاً در این هزینه‌کرد امکان دارد اشتباهاتی اتفاق بیفتد.  ممکن است در بخش جذب بازیکن، مربی یا انتخاب تیم مدیریتی اشتباهاتی در تیم تراکتور رخ داده باشد که سبب شده برخی مواقع نتایج خوبی کسب نکنیم. 

وی درباره اینکه آیا مسعود شجاعی در نیم فصل دوم هم سرمربی تراکتور خواهد بود، توضیح داد: قطعاً مسعود شجاعی در بازی پایانی ما مقابل سایپا سرمربی تراکتور خواهد بود زیرا برای تیم زحمت کشیده است. پس از آن دو برنامه داریم که در این ۳-۲ روز آنها را بررسی خواهیم کرد و باید درباره یکی از این دو پلن به نتیجه برسیم. یکی از این موارد استفاده از مسعود شجاعی به عنوان سرمربی و در کنار آن حضور یک کمک مربی قوی در کادر فنی است.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور افزود: با توجه به علاقه‌مندی مسعود شجاعی برای بازی کردن در سال‌های پایانی فوتبالش که ما هم از این موضوع نفع زیادی می‌بریم، پلن دوم و متحمل تر جذب یک سرمربی است، اما قانون ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی دست ما را خیلی بست. ممنوع بودن جذب مربی خارجی سبب می‌شود قیمت‌ها خیلی بالا برود.

رحیمی درباره اینکه آیا الکساندر نوری گزینه سرمربی‌گری تراکتور است، اظهار داشت: ابتدای فصل مذاکراتی با این مربی داشتیم اما نوری قیمتی نجومی می‌خواهد که اگر بیان کنیم هوادار به ما حق می‌دهد زیرا این قیمت در شأن شرایط اقتصادی کشور در بخش دولتی و خصوصی نیست. از آن طرف هم نمی‌شود گزینه‌ها را محدود به مربیان ایرانی کنیم و شرایطی به وجود بیاید که مبلغ قرارداد آنها حتی در ترانسفرمارکت هم خنده‌دار باشد. 

وی در گفت و گو با برنامه آفساید رادیو جوان تصریح کرد: قطعاً الکساندر نوری گزینه ما نیست، با برخی مربیان مذاکره کرده‌ایم که ظرف ۳-۲ روز آینده نام آنها را به هواداران خواهیم گفت.هواداران محرم هستند و هیچ مشکلی نداریم، به آنها خواهیم گفت که با کدام مربیان مذاکره کرده‌ایم و در نهایت کدام شخص سرمربی بعدی تراکتور خواهد شد.

مدیر باشگاه تراکتور ادامه داد: استادیوم یادگار امام بخشی از هویت تراکتور و فوتبال تبریز است. یکی از دلایلی که در دیدارهای خانگی نتایج خوبی نگرفته‌ایم غیبت هوادارانمان در کنار ما است. بیشترین لطمه را از ویروس کرونا خوردیم اما قول می‌دهم در نیم فصل آینده تراکتور زهردار و هجومی را خواهیم دید و بار دیگر ترسی که از استادیوم یادگار وجود دارد به تن تیم‌ها خواهد افتاد، فوتبال رفاقت و دوستی است و ان شاءالله به صلح و آرامش کشور کمک کند.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ارتان IR ۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۴
    0 0
    دوست عزیز با این روند قطعا سال بعد لیگ یک هستید قطعا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین