بازیکن اسبق تیم استقلال گفت: اگر غفوری به تیمش عرق دارد، می‌ایستاد و برد تیمش را می‌دید نه این که تیمش را رها کرده و از استادیوم به خانه برود.

حمله سیاوش اکبرپور به کاپیتان استقلال/ وریا دهانش را باز کند می‌دانم با او چه کنم

خبرورزشی/ چهره‌ها؛ اتفاقات بازی استقلال و نساجی و واکنش‌های وریا غفوری بعد از تعویض طی روزهای گذشته یکی از سوژه‌های اصلی حوزه تیم فوتبال استقلال بوده که سر و صدای زیادی به پا کرده است. سیاوش اکبرپور در خصوص عملکرد تیم استقلال طی هفته‌های اخیر و واکنش وریا غفوری به تعویض صحبت‌های زیر را انجام داد:

*با صحبت‌هایی که بازیکنان استقلال انجام دادند و چیزهایی که من شنیدم از نظر مدیریتی وضعیت اصلاً خوب نیست. یحیی گل محمدی مصاحبه می‌کند و مدیرعامل را برکنار می‌کند. او درخواست بازیکن می‌کند ترابی را برایش جذب می‌کنند، اما اینجا دیگر زمان سکوت نیست. نباید از مظلومیت محمود فکری سوءاستفاده کرد و از طریق رسانه‌ای شما به احمد مددی اخطار می‌دهم که اگر قرار باشد به این رویه مدیریتی‌اش ادامه بدهد، باشگاه را روی سر وی خراب خواهم کرد. مگر می‌شود در تیم به این بزرگی مشکل وجود داشته باشد؟ اگر نمی‌توانید کار کنید به سلامت! مگر فتح الله زاده با قرض و چک و سفته بازیکن نمی‌گرفت؟ زشت نیست به هتل می‌گویید مقابل بازیکن غذای پرسی بگذارد؟ شاید خیلی‌ها بگویند استقلال قبل از بازی با سپاهان وارد حاشیه می‌شود، اما من حرف‌هایی می‌زنم که خیلی‌ها حواسشان جمع باشد.

*آقایان هوادار من خیلی چیزها را می‌دانم، اما شما ساده نباشید و گول نخورید. بروید ببینید چه اتفاقی افتاده که قرارداد یک بازیکن از ۲ میلیارد به ۸ میلیارد تبدیل شده است. اول کمی فکر کنید که چه اتفاقاتی رخ داده بعد حرف بزنید. یکی می‌شود مثل مهدی قائدی که ۶-۵ پیشنهاد خارجی دارد، یکی هم می‌شود کاپیتان که برای پول گرفتن ناز می‌کند. اگر این آقایانی که امروز ادعای کاپیتانی دارند زمان ما فوتبال بازی می‌کردند در لیست ۱۸ نفره تیم‌ها قرار نمی‌گرفتند. تیمی  که بزرگ‌ترش وریا غفوری باشد و با آن شرایط زمین بازی را ترک کند، نباید انتظار زیادی از آن داشت.

*برایتان خاطره‌ای تعریف می‌کنم تا بدانید بزرگ‌تر یعنی چه. ما در ورزشگاه آزادی با تراکتور بازی داشتیم و امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام را نیمکت نشین کرد، دقایق ابتدایی بازی بود که برهانی از زمین اخراج شد و سرمربی تیم نکونام را به زمین فرستاد. در آن تیم همه مدعیان کاپیتانی بودند. نکونام، مجیدی، رحمتی، آندو، جباری، حیدری و... در تیم حضور داشتند. نکونام وقتی به زمین رفت گل زد و ۱۰ نفره مقابل تراکتور سرحال برنده شدیم. خیلی مانده تا این بازیکنان به امثال جواد نکونام برسند. استقلال بزرگ‌تر می‌خواهد نه این بازیکنان که ادعای بزرگی دارند.

*فکری تا کی می‌خواهد سکوت کند، نمی‌دانم. مرتب می‌گویند چرا فلانی را اخراج می‌کنی و یا مثلا چرا باقری اخراج شد. حتماً بازیکن کاری کرده که او را اخراج کرده‌اند. من شرایط آن تیم را می‌دانم و از سرمربیان قبلی خیلی چیزها شنیده‌ام. حتی ابتدای فصل به محمود فکری از طریق یکی از دوستانم رساندم که یک عده در تیمت مشکل به وجود می‌آورند و این نفرات را بیرون بریز، اما او سالم و پاک است و از این کارها نمی‌کند. سال ۸۱ وقتی قلعه نویی سرمربی استقلال شد، همان ابتدا هادی طباطبایی، برومند، همدانی، هاشمی نسب، نوازی، خیلی‌ها را کنار گذاشت. چون او می‌دانست مشکل این تیم چیست. من هم امروز به هواداران می‌گویم این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و می‌تواند قهرمان شود. تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس وقتی از ابتدای فصل بالای جدول باشند، تا آخر فصل شرایط‌شان خوب و در بالای جدول است. پس بهتر است از تیم حمایت کنید نه بازیکن.

*وریا غفوری چند سال است در استقلال بازی می‌کند؟ افتخاراتش در این تیم چه بوده؟ او هم یک روز از این تیم بیرون می‌آید و خیلی راحت فراموش می‌شود. اول یک قهرمانی برای استقلال بیاورید، بعد ناز کنید. من در هر سه دوره قهرمانی استقلال در لیگ حضور داشتم و بیشترین تایم بازی را در این تیم پشت سر گذاشته‌ام. ۴ قهرمانی جام حذفی کسب کردیم و روی هم یکی از بازیکنان پرافتخار این باشگاه هستم اما اینقدر ناز نکردم. اینها عین واقعیت است که می‌گویم، بازیکنی که قرارداد دارد با زد و بند مدیرعامل را سیاه می‌کند و قرارداد ۲ میلیاردی را به ۴ میلیارد تومان تبدیل می‌کند. کاری که این آقا کرده، باید با ورود سازمان بازرسی مواجه شود و به مدیرعامل بگوید این چه کاری بود که کردید. متأسفانه دری به تخته خورد و بازوبند به امثال وریا غفوری رسیده است، اما به جای ناز کردن از فرصت استفاده کنید. وگرنه منِ اکبرپور ۸ سال در این تیم بازی کردم فقط دو بار بازوبند کاپیتانی را بستم.

*من اگر جای فکری بودم یک دقیقه اجازه نمی‌دادم وریا غفوری در تیم بماند حتی اگر این اقدام من منجر به تمام شدن سرمربیگری‌ام در استقلال شود. آیا وریا غفوری برای استقلال تخم دوزرده کرده است؟ هر بازی پاس گل می‌دهد یا گل ۳ امتیازی می‌زند؟  جالب است مهناز افشار از آن طرف دنیا برای این آقا مصاحبه می‌کند و توئیت می‌گذارد. آیا تو خبر داری در استقلال چه خبر است؟ تا یک چیز می‌شود دکان باز می‌کنید و در اینستاگرام می‌گویید حمایت حمایت، از بهترین حمایت. مگر هر کسی درباره مشکلات مردم حرف می‌زند آدم خوبی است؟  آن طرف دنیا نشسته‌اند و حرف می‌زنند و اصلا نمی‌دانند اینجا چه خبر است.استقلال از درون درحال ضربه خوردن است یک عده بیرون را می‌بینند. یک مقدار باید باهوش باشید.

*بازیکنی که استقلال را دوست دارد اینقدر پول پول نمی‌کند. من در همین بازی با نساجی به یکی از دوستانم گفتم چرا محمود فکری غفوری را تعویض نمی‌کند چون افتضاح بود. اینها استقلال را با تیم‌های دیگر اشتباه گرفته‌اند. آقای وریا غفوری! اگر احمد مددی جلوی تو را نگیرد منِ سیاوش اکبرپور جلوی تو را می‌گیرم. نه پست می‌خواهم و نه جایگاه و خدا را شکر همه چیز دارم. آقای فکری! اگر غفوری را برگردانی، قداست خودت را زیر سؤال برده‌ای. مستقیم صحبتم با محمود فکری که ۱۴ سال در این تیم بازی کرده است، غفوری را اخراج کند چون استقلال جای ناز کردن نیست. از این موضوع نترس چون خود خدا به همه چیز شاهد است و همه اتفاقات پشت پرده را می‌بیند.

*من در جریان قرارداد غفوری قبل از انتشار آن بودم و چیزی که منتشر شده عین واقعیت است. الان هواداران استقلال می‌گویند چرا  مهدی ترابی فلان عدد را گرفته است؟ ترابی گرفته ولی شما که ۱۴ میلیارد گرفته‌ای هم قبول بگیر ولی دیگر ناز کردنت چیست؟

*ما در عربستان با تیم الاتحاد بازی داشتیم و امیر قلعه نویی، مجتبی جباری، آرش برهانی را تعویض کرد. جباری به جای آنکه با برهانی دست بدهد، از آن طرف زمین بیرون رفت. بعد از بازی بلافاصله بعد از بازی قلعه نویی جباری را اخراج کرد چون اعتقاد داشت بازیکن داخل و بیرون از زمین با هم رفقیی ندارد. فی نفسه این کار غلط بود و قلعه‌نویی مقابلش ایستاد. کسی که ادعای معرفت و استقلالی بودن دارد برای منافع تیمش می‌جنگد نه این که استادیوم را ترک کند. اگر کسی واقعا به تیمش عرق دارد از خودش برای منافع تیمش می‌گذرد،اگر غفوری عرق دارد می‌ایستاد و برد تیمش را می دید نه این که بازیکن سرنوشت تیمش را رها کرده و از استادیوم به خانه رفته است. اگر غفوری خودش را شریک تیم استقلال می‌داند، نباید چنین اقدامی انجام می‌داد.

*امیدوارم یک روز صدای فرهاد مجیدی دربیاید، هر چند با شخصیتی که از او سراغ دارم او هرگز این صحبت‌ها را نمی‌کند اما ای کاش اجازه می‌داد از طرفش حرف‌هایی که در دل دارد را می‌زدم. ای کاش می‌توانستم از طرف مجیدی افعی‌ها را به هواداران نشان بدهم. هوادار استقلال باید بداند سعادتمند با چه کسانی دست به یکی کرد که فرهاد مجیدی را بزنند و چه نفراتی الان روی نیمکت استقلال نشسته‌اند که آن زمان با سعادتمند لابی کردند تا فرهاد مجیدی برکنار شود.

*مجیدی این حرف‌ها را نمی‌زند ولی ای کاش من می‌توانستم به جای او این حرف‌ها را بزنم. یکی از آقایان که روی نیمکت استقلال نشسته با سعادتمند جلسه گذاشت و با دوستانش پشت مجیدی را خالی کردند. بعد هم اسم استراماچونی را مطرح کردند که مجیدی را کله کنند. هوادار استقلال نباید اجازه بدهد که مربی به راحتی بسوزد. استقلال یک بار فیروز کریمی را آورد و دیدید که چه بلایی بر سر این تیم آمد. این تیم یک سرمربی می‌خواهد که در استقلال بازی کرده باشد، اما آقای هوادار به هوش باش به خاطر بازیکن سرمربی را نسوزانی. محمود فکری، فرهاد مجیدی و خیلی‌های دیگر دلسوخته استقلال هستند.

*به خدا اگر من در آنجا بودم گوش تک تک این بازیکنان را می‌کندم. مرتب می‌گوییم پرسپولیس قهرمان شد،  کجاست، تیم ما در صدر جدول است، حمایت کنید. بازیکن سر تمرین نمی‌آید، به او بگویید خداحافظ. قرارداد ۲ میلیاردی را به ۱۴ میلیارد تبدیل کرده و ناز هم می‌کند. بعد مهناز افشار نشسته آن طرف دنیا حرف می‌زند،خانم! لطفا بنشین سر جایت! در مورد مسائل سینمایی حرف بزن، در مورد فوتبال مگر سررشته داری؟

*یک سری بازیکن در تیم استقلال شیطانی می‌کنند، ولی همین فکری رفتار آنها را درست خواهد کرد. فرشید اسماعیلی چند بازی بیرون نشست ولی به روزهای خوبش برگشت. او همشهری من است و مثل برادرم می‌ماند. از او خواهش می‌کنم فقط به فوتبال فکر کند، چون یکی از بهترین هافبک‌های فوتبال ایران است. از مهدی قائدی ممنونم که خیلی تلاش می‌کند و منتی بر سر کسی نمی‌گذارد. به ارسلان مطهری هم خسته نباشید می‌گویم و از او می‌خواهم کمی صبر داشته باشد و درست است که حق و حقوقش را می‌خواهد، ولی مطمئنا او هم به مطالباتش می‌رسد. از بازیکنان استقلال می‌خواهم به خاطر تیمشان و هواداران سکوت کنند. سال‌ها پیش وقتی ما می‌خواستیم پول بگیریم بعد از ۷ ماه ۴۰-۳۰ میلیون به ما دادند و این گونه برای تیم بازی می‌کردیم و افتخار کسب می‌کردیم. روی صحبتم با هوادار استقلال است که گول نخورد و به جای نتیجه گری تیمش به دنبال حمایت از بازیکن نباشد. دوست دارم وریا غفوری دهان باز کند و حرف بزند تا ماهیت او را برای هواداران رو کنم.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 60
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 18
 • نادی اللنگ الحکومتی IR ۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  آقا مقصر تموم مشکلات ما لنگی ها هستن که در اخبار ما کامنت میزارن!
  • 10.10.3 IR ۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   انشالاه ک زودتر مدرسه ها باز بشن برین مدرسه سایتم نفسی بکشه
  • کیسه آل درباری IR ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   88 36
   کیسه واسه وریا غذا ببر آخه با ۱۴ میلیارد قرار داد پول غذا نداره بدو کیسه
  • مموت IR ۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   65 17
   اینا همش کار اتاق فکر فکری هست چون اینا بهترین کادر مربیگری تاریخ هستن
  • حسن پرسپولیسی قوژد IR ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   66 68
   چه بل بشوری شده خدایا خودت به ما رحم کن تیم پرسپولیس رو قل و قمع نکنند بخاطر اینا
  • Retired IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   48 16
   اقاى نادى حكومتى ، با اين كامنت بار فنى خودت رو نشون دادى ، اقاى مثلا طرفدار استقلال يه كمى فكر كن قبل از كامنت گذاشتن .
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   38 28
   تو خودت همیشه در اخبار پرسپولیس کامنت می گذاری بعدش الان به ما پرسپولیسی ها میگه کامنت نگذارید . وریا بوکسور از استقلال رفتنی است . درود آقای سیاوش اکبر پور
  • مولر از برلین ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   58 13
   غفوری سوار بر موج هوادار خوب قراردادی بسته!! زمان قریبی شده دو تا کری بخوان هوادار کیف کند . 15 میلیارد قرارداد ببند.وخسرو حیدری 3 تا جام اورد برای استقلال 10 برابر غفوری فنی بود . اخر اش هم بدهی اش رابخشید . کل عمر اش هم دو میلیارد نگرفت یک بار هم کری نخواند برای همین هیچ کس دوست اش نداره!
  • مانی IR ۱۶:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   31 19
   حرف زدن علیه پرسپولیس عادت و سنت استقلالیهاست فرقی هم نمیکنه که چه موقعیتی باشه هر استقلالی اول از هم باید علیه پرسپولیس حرف بزنه بعد راجع به استقلال . اما یوال من از اکبرپور و استقلالیها اینه دلیل رفتن فتحی چی بود . مدیونید فکر کنید درخواست استراماچونی بود از ترابی گفتی که تا چندماه پیش بازیکن پرسپولیس بود و با سقف قرارداد ترابی و ۷ بازیکن اصلی پرسپولیس رو فراری دادید تا پرسپولیس تو اسیا نتیجه نگیره ولی الان مشخص شده سقف قرارداد فقط برای پرسپولیس بود تا تیم رو زمین بزنن ولی خدا جای حق نشسته و تیم حکومتی استقلال زمین خورد
  • دامون IR ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   جالبه که هر کی میاد و مصاحبه میکنه و میگه هوادارا حواسشون باشه! آقای اکبر پور هوادار حواسش به همه چی هست!کسی که از استقلال به فیفا شکایت میکنه تا پولشو بگیره الان حق نداره به بازیکن دیگه ای بگه پولشو نخواد!! امثال شماها گیر دادین به قرارداد وریا در حالیکه نود درصد بازیکنهای استقلال و پرسپولیس قراردادشون به همین شکل هست و سندش از دو طرف هم منتشر شده و کسی نمیتونه زیر و رو بکشه! نه لنگیا میتونن چیزی بگن چون خودشون هم همچین بازیکنی دارن! قرارداد وریا دو سه ساله اون مبلغ شده درحالیکه یکی مثل بودمیر یک فصل بازی کرد و هیچ کاری هم نتونست بکنه و چهارده میلیارد همین پریروز پول گرفت از لنگیا!! آقای اکبرپور شما چکاره ای که بخوای تعیین و تکلیف کنی واسه این تیم؟؟ یادتون رفته خودتون زمان بازیگریتون چه کارها که نمیکردین الان دایه مهربانتر از مادر شدین؟وریا بهترین کارو کرد که رفت چون با اون حالت عصبانی اگر میموند با یه مصاحبه کارو خراب میکرد! به بازیکن وقتی قبل بازی بگن باشگاه ازت شکایت کرده و درحالیکه هنوز قرارداد سه سال پیشتم تسویه نکردن و کلی هم مشکل درست کردن برای بازیکنهای دیگه دیگه چه انتظاری دا
  • امیر علی IR ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   44 20
   جناب سیاوش اکبرپور اولا فوتبال رو با چاله میدون اشتباه گرفتی.. دوما شما هیچوقت از نظر فوتبالی در اون حدی نبودی بخوای ضبط و ربط واسه باشگاه تعیین کنی تمام افتخار فوتبالی شما تکل های بی حساب که تنها افتخارش کارت زرد گرفتن های بی مورد در بازی بود
  • تتلیتی وحشتناک باهوش IR ۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   8 2
   وریا باید استقلال برود . اسم استقلال از هر بازیکنی بزرگتر هست
  • حسام تاجی DE ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   1 8
   امان از حسادت بعضی ها به محبوبیت وریا . وریا زیر بار زورگویی نمیره . مشکلش اینه
  • داداش سیا IR ۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   1 1
   داداش سیا خیلی چیزا گفت ولی قشنگ ترین حرفش این بود : اگر غفوری به تیمش عرق دارد، می‌ایستاد و برد تیمش را می‌دید نه این که تیمش را رها کرده و از استادیوم به خانه برود....وریا هم حق دارد اوهم بیراه نمی گوید مشکل اصلی استقلال هم کلا این حرفها نیست همان مدیریت و دخالتهای نادرست وزارت است چند سالیست که تخم نفاق و آتش زیر خاکستر را در استقلال نیمه فعال نگه داشته اند تا در مواقع مقتضی آتش را شعله ور کنند تا تیم محبوبشان به مشکلی بر نخورد راه قهرمانی پرسپولیس از کنار این فتنه ها و آتش هاست خداوکیلی مهندسی و تخصص سختیست !!!!!!!
  • مبتلا به بیماری کیسه کش بودن IR ۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   3 2
   چی میگی ؟؟؟ خدا رو شکر کیسه کش نیستم ...
 • غضنفر IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  77 26
  چه عجب. یکی از این تیم چهار کلمه حرف حساب زد.
 • کورش CI ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  33 31
  خدا به هواداران استقلال صبر بدهد.
 • گودرز(تاج کبیر-تیم اول ایران) IR ۱۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  55 34
  حرف دلم رو زد ...اخراج وریا به هرقیمتی#
  • شقیقه کاج صغیر IR ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   34 17
   پودر تری دی کمتر بزن کیسول
 • کاپی چگوارا IR ۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  32 37
  برو سیا هنوز داری دنبال توپی میگردی که علی کریمی دریبلت کرد
 • کیسه تری دی IR ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  34 36
  سیاوش اکبرپور اسطوره اخلاق هست و وریا باید اخراج بشه
 • اتاق فکر فکری IR ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  44 15
  کار کار اتاق فکره وریا هم از زمین مستقیم رفت تو اتاق فکر فکر کنه به فکری
 • صامت IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  44 12
  دمت گرم سیاوش.مشکلات تان راحل کنید.ماهم استقلال ضعیف وبی حالنمیخواهیم .ولی سرجدت کاسه کوزه هاراسرپرسپولیس نشکنید.مشکلات شماربطی به تیم مانداره.
 • محمد پرسپوليسي IR ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  60 8
  چرا پاي پرسپوليس باز وسط ميکشي مگه اين فصل کم گذاشتن براتون تو هر پست حداقل دو تا بازيکن خوب داريد ديگه اگه نتيجه نميگيريد با اين همه حمايت از بي عرضگي خودتون دست برداريد از اين همه هوچي گري بي منطقي
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   52 19
   می بخشیدآقای اکبر پور که یحیی گل محمدی به مدیریت اعلام کرده مهدی ترابی رو رایگان از العربی بیارن پرسپولیس ببخشید باید برای اینکار از شما اجازه می گرفتیم !!!!!!!! از این به‌بعد برای جذب بازیکن اول از استقلالی ها اجازه می گیریم !!!!!! طرف هوادار کیسه کش برداشته به آقای فنونی زاده گفته آقای فنونی زاده چرا باید پرسپولیس که فقط یک هفته برای جذب بازیکن به خاطر احتمال بسته شدن پنجره بابت عدم پرداخت پول برانکو وجود داره هفت تا بازیکن بگیره به تو چه استقلالی بی منطق که کیو می گیریم کیو نمی گیریم ؟!!!!!! برای چی یکسال باید حقوق برانکو داده نشه تا عدالت از نظر هوچی گران کیسه رعایت شه ؟!!! مگه ما گوشت قربانی کیسه کشا هستیم که هر روز باید قربانی ضعف مدیریت شون شیم
 • فقط فرهاد IR ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  24 15
  زمانی که مجیدی رفت یه عده طرفدار خوشحال بودن که شقاوتمند موند فرهاد رفت الان جوابشون داده شد اون یه نفر هم پرویزه که تو برنامه فینال حذفی اونقدر مجیدیو سر بازی دادن به غلامی زد الان که ایشون تو تیمه غلامی رفته یا رو سکو هستش؟
 • کی روش IR ۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  29 2
  هیچ جا ،هیچ بازیکنی از باشگاه بزرگتر نیست،حتی اگرمسی باشه
 • نادى الكيسة السعوديه GB ۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  41 13
  وقتى سرمربى شما در برنامه فوتبال برتر روى آنتن زنده بجاى بحث فنى در مورد تيمش موضوع اتاق فكر و حمله به باشگاه رقيب را شروع مى كند. حتماً بعضى از بازيكنان ًو كاپيتان پولكى تيمش كه الكى خود را حامى مردم مى داند بخاطر منافع خودش تيم را به حاشيه مى برد.
 • اکبر IR ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  29 14
  واقعا تاسف آوره خرکسی میخواد یه اسمی در کنه و سری تو سرها دربیاره اسمی از پرسپولیس کبیر میاره آرزو به دلمون موند یه بار به ضعف فنی خودشون و عدم اتحاد و یکدلی اعتراف کنن به جای اینکه از تیمهای دیگه و مربیشون اسمی بیارن
 • لنگی DE ۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  26 45
  هیچ لنگی حق اضهار نظر درباره کاپیتان را ندارد چون هم وزنش نیستن
  • ستارگان سرخ ایران و آسیا IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   55 18
   آره واقعا مثلا سیدجلال حسینی اصلا هم وزن وریا نیست هم وزن کل افتخارات باشگاه کیسه است خخخخخخخخ
 • علی ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  31 10
  ای ول به اکبر پور عزیز خیلی حال کردم
 • کیسه کشون IR ۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  23 5
  اگه یکی که اینو نشناسه حرفهاش رو بخونه فکر میکنه رونالدو قبلا تو کیسه بوده!خخخ خخخ خوبه بازیکن ملی نبودی فقط افتخارت نیمکت کیسه بوده
 • ... IR ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  35 15
  سمبل قهر و ناز در فوتبال ما آقاي مجيدي است . كسي كه حداقل سه بار تيم را از مدال محروم كرده است. وريا شايد درخواست 50 ميلياردي كرده بود ، چرا باشگاه قبول كرده؟تقصير وريا چيست؟ ضمن اينكه مديري كه اين قرارداد را بسته برگردانيد تا خودش بدهي هايش را بپردازد.
 • دلاک ضد لنگ IR ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  17 43
  اقای پیشکسوت تو اگه دلت به حال استقلال میسوخت اینطوری تیم و به حاشیه نمیبردی الان بدترین حاشیه این مصاحبه شما بود که روزها تیم و وارد حاشیه میکنه. وریا سالی 8 میلیارد میگیره اگه 20 میلیارد هم بگیره حقشه و شما هم بیخود میکنی گوش کتاپیتان تیم و بکشی .من به عنوان هوادار استقلال بهت میگم بشین سر جات و حرف نزن . با اختلاف دشمن شاد کن ترین مصاحبه ای که از یه پیشکسوت استقلال خوندم این بود برات متاسفم خودتو خراب کردی
 • تاجي IR ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  10 15
  من هم زياد أز كاراش خوشم نمياد.ولي خوب محموتي هم نميتونه بندازش بيرون.بالاخره فاصلش با موسوي زياده.در ضمن بازيكنايي كه نميتونن اين تيمو قهرمان كنند ،غذاي پرسي بايد بخورند
 • ناشناس IR ۱۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  24 15
  این حرکت بسیار زشت وریا غفوری به تاریخ زشت این بازیکن پیوست. تاریخ استقلال پر است از کاپیتانهای بزرگی مثل پورحیدری ها، حجازی و برادران مظلومی، شاهرخ بیانی، قلعه نوعی، زرینچه ، فکری و مجیدی. وریا نشان داد که خیلی خیلی با اینها فاصله دارد. کاپیتانی فقط عصبانیت، قلدری، توییت گذاشتن و با بعضی هنرمندان بی بوته توییت گذاشتن و هم کلام بودن و شب نشین بودن، نیست. کاپیتانی در تیمهای بزرگی مثل استقلال و پیروزی و... بزرگی و آقایی میخواهد که این سلبرتی ها و تازه به دوران رسیده ها ندارند.
 • آرمین IR ۱۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  22 7
  وریا و حسینی سم استقلالن از وقتی اومدن استقلالو ذلیل کردن
 • رسول IR ۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  18 11
  واقعا جای تاسف داری منم موافق هستم با آقای اکبر پور فوتبال به کجا رسیده که وریا قفوری بیاد اونجوری رفتار کنه.من بعنوان یک استقلالی واقعا برای بزرگتر های استقلال که روی نیمکت تیم هستند متاسفم که نمیتونن حاشیه ها رو جمع کنن و تاسف اور تر اینکه مدیرعاملی رو اوردن که هیچ احترامی برای کسی قایل نیست چون پرسپولیسی هستن.بهر حال خدا از آه این هوادارا نمیگذره چوبشو قطعا میخورن همه اون نامردهایی که خیانت کردند در حق این تیم و طرفداراش‌طرفدارای پرسپولیس هم بهتره از تیم خودشون طرفداری کنن وارد مسایل خانوادگی دیگران نشن...توی کوچه ما هم بلاخره عروسی میشه..
 • پارسا IR ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  8 17
  یه زمانی خود محمود فکری با اینکه در مقطعی هم بازی با شاهرخ بیانی و امیر قلعه نوعی و افراد بزرگ آنزمان بود ولی در زمان سرمربیگری قلعه نوعی در استقلال با اینکه کاپیتان چند ساله و بسیار متعصب تر و قدیمی تر از امثال وریا بود در یک بازی سنگین ، با اینکه بسیار زیبا ؛ بازی و مدیریت میکرد توسط امیر تعویض شد و هیچ اعتراضی نکرد و با احترام بیرون رفت بطوریکه تحسین همگان حتی قلعه نوعی را بعد بازی بهمراه داشت و گفت که همه باید این رفتار حرفه ای محمود را الگو قرار دهند. اونوقت یه بچه یعنی وریا اینجوری حیثیت استقلال را تو پخش زنده به سخره گرفت!
 • رویا IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  22 8
  تو همونی که روز بازی با تراکتور گفتی استرا هیچ تاکتیکی نداره و ازش چیزی ندیدی فرداش حرفتو عوض کردی. فردای دربی فکری رو میکوبیدی و الان میگی حق با فکریه. میخوای مثلا خلاف جهت شنا کنی بگی هستم در حالیکه اشتباه داری میکنی. باز پیروز قربانی تکلیفش با خودش مشخصه تو خودتم نمیدونی چند چندی.
 • کانتونا IR ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  24 6
  خیلی زیاد حرف مفت میزنی داری ادای لات هارو در میاری
 • علی IR ۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 0
  چند روز بیشتر از مرگ ناگهانی علی انصاریان و مهرداد میناوند نگذشته که باز جماعتی خواب زده از هواداران قرمز و آبی به جون هم افتادن و هی کیسه و لنگ میکنن بابا لامصبا بذارین کفن اون دو تا جوانمرگ خشک بشه بعد دوباره به جون هم بیفتید
 • سیدرضا IR ۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  6 2
  خیلی برای من جالبه ، حدودبیست و پنج کامنت مال پرسپولیسیها هست در مطلبی که پیشکسوت استقلال در مورد استقلال مصاحبه کرده ، نزدیک به ده کامنت استقلالیها هم شاید یک یا دوتا میتونه سودی برای تیم داشته باشه ، گل گفت اون کاربر بنام کورش،.خدا صبر بده به هوادار استقلال که عاشق تیم هست و فقط هرکسی روی نیمکت باشه بواسطه ی ارزشی که سرمربی استقلال داره ازش حمایت میکنه نه بخاطر اسمش‌. بیش از چهل ساله استقلالی هستم و بنابر اتفاقات رخ داده منصورخان و امیر برام عزیزترین هستن اما به جدم ناصرخان ، مظلومی ، کریمی ، مجیدی ، صمد ، کخ ، گاسپادین حتی ذوالفقارنسب که پیشکسوت پرسپولیس بود و هدایت مارو در سوپرجام منحوس تهران برعهده داشت حمایت کردم زمانی که سرمربی ما بود. در مورد حرفهای سیاوش که حرف دل من و امثال من بود در کامنتهای بعدی میگم
 • مهرداد IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 0
  تعویض در اتاق فکر بدین صورت انجام شد : وریا غفوری رفت تو اتاق / سیاوش اکبرپور از اتاق اومد بیرون// تعویض طلایی// دمتون گرم همین فرمون عالیه
 • حسن IR ۱۹:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 1
  آقای اکبرپور سه دوره تو استقلال بازی کردی به اندازه وریا که یه مدافع گل زدی به بازیای مایت مینازی اینجور حرف میزنی دهنتو بازکن ببین هوادار چکارت میکنه داداش همتون از این کارا کردین همیین فرهاد مجیدی که داری مبگی یادمونه چه زمان حساسی استقلالو ول کردو رفت که تیم قهرمان نشد همه تون مثل همین ولی وریا با شما فرق میکنه هرچی گرفته نوش جونش به نظرم ۸ میلیارد کمشه. دفعه دیگه هم لنگی شاد نباش خواهشا وگرنه هوادار اون کاری که نباید به سرت میاره. البته یادمه زمان بازی هم پر رو بودی
 • وریا IR ۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 1
  اولا سیاوش در زمان بازی آش دهن سوزی نبود ولی استاد و زدن پای حریفان بود چون بازی بلد نبود دوما عددی نیستی که درباری غفوری این جوری صحبت کنی
 • fred US ۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  3 0
  ماشالا همه تو این مملکت قدیس هستند و ما نمیدانستیم. پس "سنت محمود" همانطور که استاد فرمودند قداست خود را زیر سوال نبر.
 • ناشناس IR ۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 0
  این بوکسور خیلی خوبیه ،حواستون رو جمع کنید تازه یکی هم هست بنام چی چی کرده!
 • سرخابی IR ۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 1
  آقای اکبرپور عزیز لطفا مصاحبه وریا را با همشهری در همین سایت بخوانید تا با شخصیت کاپیتان استقلال بیشتر آشنا شوید. شاید اگر شما به این پرخاشگری و ستیزه جویی مغرضانه خود علیه وی ادامه دهید و دهان خود را علیه او دوباره باز کنید هواداران احترام شما را به عنوان یک پیشکسوت به کناری بگذارند و موجبات شرمندگی شما و ما را فراهم آورند.
 • ستارگان سرخ ایران وآسیا IR ۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 0
  کلا متاسفم به فوتبال ایران .که هیچ کس جایگاهشو نمیشناسه .سرمربی مدیر عامل عوض میکنه .بازیکن بعد تعویض قهر میکنه و یر علیه مدیر عامل حرف میزنه ادمها به کارهایی که اصلا بهشون ربطی نداره دخالت میکنه .یک بار یرای همیشه باید جلوی این ادمها وایستاد و سرجایشان نشاند. مثلا یحیی گل محمدی باید اخراج میشد چرا که به وزیر مملکت التیماتوم میده .وریا غفوری باید اخراج بشه چرا که اولا قراردادش مخدوشه .به کاریکه بهش ربطی نداره ورود پیدا میکنه اون حرکت زشت رو بعد تعویض انجام میده باید خود وزیر وردو بکنه اول یحیی اخراج .وریا اخراج و هر کسی که پاشو از گلیمش دراز کرد پاشو و دستشو قطع بکنه وسلام
 • احمد IR ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  2 1
  بازیکنی که یه شبه قراردادش 6-7 برابر بشه باید هم این کارا رو بکنه. یه عده هستند که هر قدر بیشتر بهشون بدی توقعاتشون بیشتر میشه. سیرمونی هم ندارن.زبونشون هم درازتر
 • سینا IR ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 1
  من حامی تیم استقلال هستم نه مانند بعضی از هواداران استقلال طرفدار بازیکن خاص.هر چقدر باشگاه مشکل داره بازیکن باید تابع باشگاه باشد نه اینکه در مقابل باشگاه جبهه بگیرد از غفوری به عنوان کاپیتان تیم انتظار بیشتری می رود.
 • کامل پرسپولیسی IR ۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  2 1
  اکبر پور خشمگین وارد میشود !!! هم اکنون در سینماهای سراسر کشور ، خشم اکبر پور .... ( راستی اکبر جون شما اون توپی که جناب کریمی سرتوپ زد رو پیدا کردی یا هنوز دور و برت میچرخی و دنبالش میگردی ؟ اگه پیداش کردی لطفا بیار باشگاه ما تحویلش بده که برای تمرین ستاره هامون لازمش داریم )
 • بی خیال بابا IR ۰۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 2
  این ها عواقب دوهفته تو صدر بودن استقلاله.خوب چرا کاری می کنید که بابا مسعود ناراحت شه
 • خوشنام IR ۰۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  درود.آقای اکبرپورادبیات کلامیتون نشون ازجانبداریتون ازیک جناح خاص تواستقلاله .اولا فاش کردن قرارداد جرمه دوما شما ازکی شدین اسطوره باشگاه.سوما وریا غفوری مثل یک مردازحقش دفاع کرد اشتباهش این بوداظهارنظر اجتماعی کرد نمی دونست این جوری کله پاش میکنن .خاهشا شما ادای بزرگان رودرنیار
 • علی IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  0 2
  کسانی مثل اکبر شور دلسوز تیم استقلال نیست چون دراین برهه از زمان وحدت وهمدلی وانسجام تیمی بیشترین نیاز تیم است وبد گفتن از کاپیتان تیم فقط غرض ورزی وکینه توزی رقیبان تیم آبی دلاان ایرن آبی است وریا خط آبی تیم است
 • احمد IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  2 0
  احسنت بر سیاوش اکبرپور شیر پاک خورده
 • ganer IR ۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  3 0
  هر تیمی بی شخصیت باشه همه دخالت میکنند ایکاش تیمهای ما اول تمرین شخصیت و بزرگی میکردند . بیخود نیست به وزیر و وکیل می‌تازند چون شخصیت و بزرگی مال اینها نیست .از کارشناسی و پیشکسوتی میپرسن آیا با تعویض مربی موافقی میگه من در تیم نیستم نظر بدم ولی در بیرون گود نظراتشان یکطرفه و بشدت گره کور کنه لطفا بگذارید خودشون میفهمند احتیاج به گوش کشیدن و اردنگی نیست چون هر چه هست چاله میدان نیست
 • رضا IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  0 2
  اقای اکبرپور اصلا تورو سنن.ی زمانی تو استقلال با دعوا فحاشی کارتهای زردت حاشیهات بازی میکردی.حالا اومدی چیو ثابت کنی که بله من ستاره بودم‌ برا خودت طرفدار جمع نکن با کامنتهای مسخرت

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

به نظر شما کدام‌یک از گزینه‌های زیر رئیس فدراسیون فوتبال خواهد شد؟
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:63, title:لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین