پیشکسوت سابق پرسپولیس گفت: برخی اتفاقات به ما یادآوری می‌کند که دنیا ارزش بحث، جدل و اختلاف را ندارد. باید اختلافات و کدورت‌ها را کنار گذاشته و قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم.

ناصر محمدخانی: سر خاک مهرداد و علی خیلی اذیت شدم

خبرورزشیچهره‌ها؛ اعضای تیم پرسپولیس بر سر مزار علی انصاریان و مهرداد میناوند در قطعات ۲۲۲ و نام‌آوران حضور پیدا کردند و ضمن اهدای تاج گل و ادای احترام، به قرائت فاتحه پرداختند و برای ایشان از درگاه خداوند، آرامش و شادی روح طلب کردند. در این مراسم، ناصر محمدخانی، جواد کاظمیان و عادل کلاه‌کج از پیشکسوتان و بازیکنان سابق پرسپولیس نیز کنار سرخپوشان حضور یافتند. 

ناصر محمدخانی در این رابطه به خبرورزشی گفت: واقعاً باور نمی‌کنم. سرخاک مهرداد و علی خیلی ناراحت و اذیت شدم. مگر می‌شود باور کرد این دو جوان دوست‌داشتنی و خوش روحیه در این سن و سال از دنیا بروند. وی ادامه داد: وقتی کنار مربیان و بازیکنان پرسپولیس بالای سر مزار مهرداد میناوند و علی انصاریان ایستاده بودیم باورم نمی‌شد. خداوند به خانواده و مادر این دو عزیز صبر بدهد. دو ورزشکاری که باعث افتخار یک مملکت بودند و حالا به خاطر ویروس کرونا زیر خروارها خاک خوابیده‌اند. 

ستاره پرسپولیس در دهه ۶۰ افزود: یحیی گل‌محمدی و همه مربیان و بازیکنان پرسپولیس هم شوکه و ناراحت بودند. همه ما روزهای سخت و باورنکردنی را پشت‌سر گذاشتیم و امیدوارم این اخبار تلخ و ناراحت‌کننده تمام شود و دیگر نشنویم که یک پیشکسوت یا هموطن به‌خاطر ویروس کرونا درگذشته است. 

محمدخانی با اشاره به اینکه باید قدر زنده‌ها را بیشتر بدانیم یادآور شد: برخی اتفاقات به ما یادآوری می‌کند که دنیا ارزش بحث، جدل و اختلاف را ندارد. باید اختلافات و کدورت‌ها را کنار گذاشته و قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم. باید قدر زنده‌ها و پیشکسوتان را بیشتر بدانیم. کسانی که برای پرسپولیس زحمت‌ کشیده‌اند را باید دوست بداریم و احوال آنها را بیشتر بپرسیم. 

وی همچنین خاطرنشان کرد: به قول علی آقا پروین نباید روی تخت بیمارستان یا در بهشت زهرا(س) یاد هم بیفتیم و در زمان حیات بیشتر احوال یکدیگر را بپرسیم. محمدخانی در پایان گفت: بار دیگر درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند را به بازماندگان این دو عزیز، جامعه فوتبال و خانواده بزرگ پرسپولیس تسلیت گفته و از درگاه خداوند منان برای خانواده‌های میناوند و انصاریان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

برچسب‌ها

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 2
  • كارون US ۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
    0 1
    ناصر خان محمد خاني ادم خاكي و بي ادعائي هست ولي متاسفانه گذشته اش تا اخر عمر با ايشان خواهد بود .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:129, title:چهره‌ها] - __ [] __

پربازدیدترین