تیم بسکتبال  گروه بهمن  نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال را با برد مقابل تارسینا با نتیجه ۸۴- ۶۶ استارت زد.

نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال بانوان/ گروه بهمن یک – صفر پیش افتاد

خبرورزشی - فصل جدید لیگ برتر بسکتبال با حضور ۱۳ تیم آغاز شد که چهارتیم مهرام تهران،نارسینای تهران،گروه بهمن و نفت آبادان به جمع جهارتیم برتر راه پیدا کردند.در اولین مسابقه نیمه نهایی امروز تیمهای گروه بهمن و نارسینای تهران با هم روبرو شدند.بهمنی ها با شکست شهرداری قزوین به این مرحله رسیده بودند و نارسینا از سد سپهرداد تهران گذشت.
کوارتر اول: ۲۳- ۱۳ نارسینا
شروع کنندگان نارسینا: هریس، آراکلیانس، محمدی، مرادی و آجمبا.
شروع کنندگان بهمن: بهشتیان، آفاناسی‌وا، یزدیان تهرانی، وکیلی و امیدیان.
مسابقه با  گلزنی گروه بهمن به جریان افتاد و خارجی های دو تیم با روی آوردن به پرتابهای سه امتیازی سعی در پیشتازی تیمهای خود داشتند.البته در این امر شوماری هریس و یاسمن محمدی از نارسینای تهران موفق تر عمل کردند و کوارتر اول را ۲۳- ۱۳ پیش انداختند.
کوارتر دوم :۲۶ - ۵ گروه بهمن
شاگردان طائر پور وقت دوم را طوفانی آغاز کردند و بعد از تساوی در عدد ۲۶ توانستند در ۶ دقیقه اول ۱۵- ۳ پیش افتادند.اشتباهات فاحش بازیکنان نارسینا و و اتکا به بازی شوماری هریس کار تیم را در امتیازاوری کم کرد تا بهمنی ها نیز با دفاع خوب مانع کسب امتیاز او شوند.دلارام وکیلی با سه امتیازی هایش و انا بهشتیان با پرتابهای زیرحلقه اش توانستند ۲۶- ۵ پیروز و با نتیحه ۳۹- ۲۸ به رختکن بروند.در نیمه اول وکیلی با ۱۲ امتیاز و تاثیرگذاری ۱۶ بهترین بازیکن میدان بود. 
کوارتر سوم :۳۰- ۲۱ گروه بهمن
تقابل شاگردان طائرپور و عسگرنیا در این وقت قابل توجه نبود و بازیکنان نتوانستند تاکتیک خاصی را به نمایش بگذارند و هر توپی که بدستشان رسید را تبدیل به امتیاز کردند که سهم بهمنی ها بیشتر بودند.۶۹- ۴۹.
کوارتر چهارم :۱۷- ۱۵ نارسینا
آنا بهشتیان سنتر تیم گروه بهمن در این وقت  پرتابهای سه امتیازی خوبی را به ثمر رساند تا برتری گروه بهمن را دیکته کند.تلاش یاسمن محمدی از نارسینا هم کمکی به حال این تیم نکرد و در نهایت گروه بهمن با نتیجه ۸۴- ۶۶     پیروز شد.
در این بازی دیر از گروه بهمن ۲۴ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۶بهترین بازیکن میدان بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =
Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __
Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __
Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __
Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:87, title:بسکتبال] - __ [] __

پربازدیدترین