نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
پیولی: نباید فراموش کنیم که چه راهی را آمده‌ایم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی میلان به هواداران وعده داد که برای جبران شکست سنگین در دربی دلامادونینا تلاش خواهند کرد.

خبرورزشی - استفانو پیولی پس از باخت ۳ بر صفر میلان برابر اینتر گفت در سری‌آ ایتالیا گفت: «در سه بازی اخیر ما بهترین عملکردمان را انجام ندادیم و می‌دانیم که می‌توانیم بهتر از این‌ها بازی کنیم. بابت این باخت متأسفیم اما بازی بد آن چیزی بود که مقابل اسپتزیا ارائه کردیم نه این بازی. ما امروز تمام تلاش‌مان را برای ارائه بهترین عملکرد ممکن انجام دادیم. تنها تیمی (در ایتالیا) هستیم که در پلی‌اف لیگ اروپا بازی کرده و کلی مصدوم داشته و خیلی از آنها به دلیل همین مصدومیت‌ها غایب بوده‌اند. این طبیعی است. می‌دانستیم چنین فصلی در انتظارمان است و به همین دلیل هم از نتایجی که تا این مقطع کسب کرده‌ایم راضی هستیم.»

او ادامه داد: «گل اول اینتر ضربه سنگینی به ما زد. در نیمه اول انسجام کافی نداشتیم و باید بهتر از این کار می‌کردیم. حقش بود که در نیمه دوم یک گل بزنیم. در نیمه دوم ما شوت‌های بیشتری به سمت چارچوب حریف شلیک کردیم و هاندانوویچ (دروازه‌بان اینتر) چند واکنش فوق‌العاده انجام داد. ما به کارمان ایمان داریم. ما باید واقع‌گرا باشیم. تا یک سال پیش یا حتی سه ماه پیش ما از بودن در جایگاه فعلی‌مان راضی هم بودیم. الان اما می‌گویم که ما راضی نیستیم چون یک دربی را باختیم و امید داشتیم نتیجه‌ای بهتر از این کسب کنیم اما ما نباید فراموش کنیم که چه راهی را در پیش گرفته بودیم.»

پیولی درباره عملکرد زلاتان ایبراهیموویچ گفت: «عملکرد یک مهاجم به عملکرد تیمش بستگی دارد. در نیمه نخست ما برای نزدیک شدن به محوطه جریمه حریف مشکل داشتیم اگرچه باز هم موقعیت‌هایی داشتیم. زلاتان خودش خواست تعویض شود چون پایش دچار گرفتگی شده بود. هفته سختی بود اما ما به این نتایج واکنش نشان خواهیم داد. چگونه؟ قدرت ما در تعادل داشتن است.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها