نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
هواداران سپاهان منتظر ترکیدن بمب باشند؟!
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علیرضا مرزبان در یک ویدئوی چند ثانیه‌ای اعلام کرده به زودی تکلیف احسان حاج صفی مشخص خواهد شد.

خبرورزشیسپاهان یکی از پرمهره‌ترین تیم های لیگ بیستم به شمار می رود و اگرچه محرم نویدکیا تمایلی به ایجاد تغییر در بازیکنان خود ندارد، حضور احسان حاج صفی می‌تواند قدرت بسیار زیادی را به تیمش برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات و رقابت با مدعیان و به خصوص پرسپولیس ایجاد کند.

یکی از بازیکنانی که سپاهان همواره شرایط او را زیر نظر داشته، احسان حاج صفی بوده و حالا در شرایطی که نیم فصل دیگر از قرارداد این بازیکن ملی‌پوش با باشگاه تراکتور باقی مانده، مدیران باشگاه اصفهانی امیدوارند رضایت باشگاه تراکتور را برای جذب این بازیکن جلب کنند.

در همین زمینه علیرضا مرزبان در گفت‌وگویی که به نظر می رسد به تازگی ضبط شده، در مورد جذب احسان حاج صفی اینطور به یکی از هواداران تیم توضیح داده است: «تا پس فردا این مسئله صد در صد خواهد شد. بازیکنان خیلی خیلی خوبی را جذب می‌کنیم؛ نگران نباشید.» 

این حرف‌های کوتاه مرزبان خوشحالی مفرطی میان هواداران سپاهان ایجاد کرده و آنها امیدوارند کاپیتان محبوبشان را بار دیگر در جمع طلایی‌پوشان ببینند.

 البته که نظر رسول خطیبی سرمربی جدید تراکتور در این موضوع و انتقال حاج صفی بسیار تاثیرگذار خواهد بود و همچنان باید منتظر ماند و دید که آیا محمدرضا ساکت می تواند بار دیگر احسان را به اصفهان بازگرداند و بمب نقل و انتقالات نیم فصل را به نام خودش کند یا این بازیکن همچنان در اردوی تراکتوری‌ها باقی خواهد ماند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی