گواردیولا: انتظار این ثبات را از منچسترسیتی نداشتم!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سرمربی تیم منچسترسیتی پس از رسیدن تیمش به حاشیه امنیت ۱۰ امتیازی در صدر جدول رده‌بندی گفت: بالاخره این رکورد یک روز شکسته خواهد شد و ما یک روز می‌بازیم.

خبرورزشیپپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی پس از پیروزی یک بر صفر شاگردانش در خانه آرسنال گفت: «بابت کسب سه امتیاز بسیار خوشحالم، چون در ورزشگاه امارات و در خانه آرسنال به دست آمد و من هم میکل را می‌شناسم و می‌دانم که تیم او چقدر خوب بازی می‌کند. واقعاً بازی سختی بود. اما ما بار دیگر باثبات بازی کردیم. باز هم شروع‌مان در ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ابتدایی مسابقه استثنایی بود. بعد از آن اما حریف از ما بهتر شد. ما هم دیگر نتوانستیم پرس و حفظ توپ کنیم.»

وی افزود: «بازیکنانی را که معمولاً با آنها به میدان می‌رویم، برای این بازی در اختیار نداشتیم تا برنامه همیشگی بازی‌مان را پیاده و موقعیت‌سازی کنیم، چرا که میکل بسیار باهوش است و در آنالیزها به بازیکنانش می‌گوید چطور بازیکنان تیمی مثل ما را نفر به نفر کنترل کنند. بالاخره این رکورد یک روز شکسته خواهد شد و ما یک روز می‌بازیم. پس تنها فکر کردن به بازی بعد تنها رمز موفقیت ماست. راستش من تعجب می‌کنم که در اوضاع و احوال فعلی دنیا که همه تحت فشار هستند و تمام تیم‌های لیگ هم امتیاز از دست می‌دهند، چگونه ما طی دو ماه گذشته باثبات بازی کرده‌ایم. من واقعاً انتظارش را نداشتم.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی