مؤمنی: علیه فکری دسیسه شده است/ در استقلال سرمربی به دستیاران کمک می‌کند!
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مهاجم اسبق استقلال گفت: من فکر می‌کنم علیه فکری دسیسه شده است. بی‌شک چنانچه فردا یک سرمربی دیگر بیاید او در تمرینات شرکت خواهد کرد.

خبرورزشی - محمد مؤمنی مهاجم اسبق استقلال حمایت مشروط هیئت‌مدیره از محمود فکری را باعث وارد کردن استرس بیشتر به سرمربی دانسته و معتقد است این‌گونه تصمیمات بیشتر برای آرام کردن هواداران در روزهای پرالتهاب کنونی است.

اخبار استقلال را دنبال می‌کنید؟
بله، مگر می‌شود نسبت به استقلال و اخبار آن بی‌تفاوت بود. شرایط فعلی به شکلی است که هواداران پس از چند سال ناکامی دوست دارند تیم‌شان قهرمان شود و این خواسته به هیچ عنوان نابجا و زیادخواهی نیست. من به آنها حق می‌دهم چراکه اگر انتقاد می‌کنند به دلیل سؤال و جواب‌هایی است که در اجتماع با آن روبه‌رو هستند و باید به گونه‌ای خود را تخلیه کنند. باید به حرف سرمایه‌های واقعی باشگاه گوش کرد و چنانچه نسبت به انتقادات‌شان بی‌تفاوت باشیم ما نیز مقصر هستیم. باید با همت و وحدت استقلال را در مسیر قهرمانی قرار دهیم و این اتفاق همان چیزی است که همه دوستداران استقلال به دنبال آن هستند.

در جلسه هیئت‌مدیره رأی به ابقای مشروط محمود فکری داده شده است.
این اصلاً خوب نیست. با این تصمیم استرس سرمربی را بیشتر کردند و نتیجه آن باعث می‌شود فکری پرخاشگری بیشتری از خود نشان دهد. حمایت مشروط یعنی استرس دادن و عدم تصمیم‌گیری  صحیح سرمربی که می‌تواند باعث نتایج نامطلوب باشد. اگر قرار به حمایت است مشروط آن دیگر چیست؟! آقایان با این تصمیم سعی در آرام کردن هواداران داشتند تا آنکه بخواهند قوت قلبی برای کار در آرامش را به فکری بدهند. به نظرم این نوع رفتار با سرمربی‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده به هیچ عنوان منطقی نبوده و تأثیرات نامطلوبی بر جا خواهد گذاشت. بهتر است هیئت‌مدیره تصمیمات خود را به شکل قاطع‌تر بیان کنند تا همگان تکلیف خود را بدانند.

در چنین شرایطی مهدی قایدی ۶ روز است که در تمرینات شرکت نمی‌کند.
من فکر می‌کنم علیه فکری دسیسه شده است. بی‌شک چنانچه فردا یک سرمربی دیگر بیاید او در تمرینات شرکت خواهد کرد. امروزه بهترین ستاره دنیای فوتبال نیز حق ندارد از قوانین باشگاه تخطی کند. قایدی اجازه ندارد این رفتار را از خود نشان دهد. من فکر می‌کنم مهدی وسیله‌ای شده برای زیر سؤال بردن سرمربی نزد هواداران! فکری همان طور که تا به حال با بازیکن‌سالاری مبارزه کرده از این پس نیز باید با این‌گونه رفتارها مبارزه کند. با این شرایط فردا اگر یک مربی دیگر هم بیاید باید تن به خواسته‌های بازیکن بدهد. البته فکری در بعضی اتفاقات مقصر است. اگر افراد قوی کنار خود قرار می‌داد کسی جرأت سنگ‌اندازی نداشت. در استقلال بیشتر از آنکه دستیاران به سرمربی کمک کنند این سرمربی است که به آنان کمک می‌کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۹
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • کیسه مافیا ورزش IR ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  باز هم توهم توظئه . توهم توطئه و اتاق فکر دوباره شروع شد
 • تیم مظلوم لنگ IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  آقای مومنی با این حرفاتون داری حواشی رو بیشتر میکنی،، مشکل استقلال خود فکریه
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   میگم کاربر آبی عشق الان ندیدی کجا کامنت گذاشته می خوام بهش بگم دوباره باهاش توافق می کنم توافق قبلی فقط به ضرر استقلالی ها بود .عذاب وجدان گرفتن از توافقی که انجام دادم . کاربر خسروانی عاشق واقعی تاج پیشنهاد خیلی خوبی برای توافق جدید داد . طبق حرف اون دوباره توافق می کنیم
  • Blue Love IR ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   کیسه مافیا ماجرا رو میدونم رفیق...... بله کامنتش رو دیدم و منم کاملا باهاش موافقم
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   خب نظر بقیه استقلالی ها چیست .‌ اگر دوباره توافق فقط بین من و شما باشد باز توافق بدرد نمی خورد . چون اون وقت نه استقلالی ها قبول دارند این توافق را نه پرسپولیسی. چند استقلالی همراه با شما با من توافق کنند . اگر پرسپولیسی ها ببیند که من کامنت نمی گذارم در اخبار استقلال ، پرسپولیسی ها هم کامنت نمی گذارند. با توافق دوباره موافق هستی یانه اگر موافقی بیا داخل یک خبری که خلوت هست توافق کنیم البته این بار چند استقلالی هم همراهت بیان . تا آخرش مشکلی پیش نیاد
  • هفت تیرکش معروف IR ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   منم مشکلی با توافق ندارم
  • کیسه مافیا ورزش IR ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   اگر بقیه استقلالی هم مثل تیم مظلوم و شکارچی و رفیق رسول پناه مشکلی نداشته باشند و راضی به توافق باشند توافق انجام می شود
  • کیسه ‌‌مافیا ورزش IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
   کاربران آبی عشق و تیم مظلوم توافق می کنید یا نه
 • JJ-Club NO ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  من هم موافق هستم، تمام مشکل استقلال در حال حاضر این هست که اولا فکری خودش خیلی تند خو و فرافکن هستش، اصلا قبول نمیکنه که تیم ایراد فنی داره همش به دنبال خرزوخان میگرده. دوما نیمکت استقلال خیلی شلوغ ولی بار فنی نداره که تو مواقع حساس به تیم راه نشون بده. تا فکری، فکری به این دو تا مشکل نکنه، اوضاع بدتر میشه که بهتر نمیشه.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی