تهیه کننده یک برنامه اینترنتی که علی کریمی در آن حضور یافت به شائبه درخواست ۷۰۰ میلیونی کاندیدای ریاست فدراسیون واکنش نشان داد

هدیه میلیاردی علی کریمی به یک خیریه/ جادوگر پیشنهاد تلویزیون را به خاطر سانسور رد کرد!

خبرورزشی - علی کریمی که روز گذشته با ارسال نامه‌ای، دعوت مدیر ورزش شبکه سه سیما برای حضور در مناظره انتخاباتی را رد کرده بود، در برنامه اینترنتی در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال حرف‌های جالبی را به زبان آورد.

کریمی به جای حضور در تلویزیون، در برنامه‌ای اینترنتی حاضر شد و هر آنچه می‌خواست بگوید را در این برنامه گفت. زنده نبودن برنامه مناظره تلویزیونی و احتمال حذف برخی صحبت‌ها در کنار پخش این مناظره در برنامه فوتبال برتر، دلایل اصلی علی کریمی برای رد دعوت تلویزیون بود.

حضور او در برنامه‌ای اینترنتی اما این شائبه را به همراه داشت که علی کریمی در ازای حضور در برنامه «تی ‌وی تاک» و تأثیری که حضور او در تبلیغ برای این برنامه و شبکه اینترنتی خواهد داشت، مبلغی دریافت کرده است. خبرهایی که در این رابطه به گوش می‌رسید این مبلغ را تا رقم ۷۰۰ میلیون تومان هم بالا می‌برد و دلیل اصلی حاضر نشدن علی کریمی در تلویزیون را منفعت مالی بیشتری عنوان می‌کردند که حضور در این برنامه اینترنتی برای او داشته است.

امیرعلی ‌نبویان، مجری این برنامه حاضر به توضیح در این رابطه نمی‌شود و درباره اینکه چطور تصمیم به حضور علی کریمی در این برنامه گرفته شد و چه کسی از او دعوت کرده است، گفت: این یک کار گروهی است و قطعاً در زمان مناسب درباره هر آنچه لازم باشد، توضیح داده می‌شود. ضمن اینکه خیلی از موارد و سؤالات شما در خود برنامه پاسخ داده خواهد شد.

ابوالفضل اکبری، تهیه کننده این برنامه اما در پاسخ می‌گوید: به هیچ عنوان علی کریمی در ازای حضور در برنامه و شرکت در این مصاحبه از ما درخواست مبلغی نداشت. تنها شرط او این بود که حامی مالی برنامه مبلغ ۲/۵ میلیارد تومان معادل هزار تبلت به خیریه کمک شود. این تنها شرط حضور او در برنامه ما بود که حامی مالی برنامه هم این شرط را پذیرفت و چک نمادین آن در داخل استودیو به علی کریمی تحویل داده شد.

اکبری درباره اینکه این مبلغ و تبلت ‌ها از چه طریقی قرار است به دست دانش ‌آموزان نیازمند برسد، توضیح می‌دهد: علی کریمی نخواست این مبلغ در اختیار خودش باشد. قرار شد این مبلغ از طریق خیریه علی‌‎ ابن ابی‌طالب به دست نیازمندان برسد. این خیریه با این مبلغ هزار تبلت را تهیه می‌کند و در اختیار دانش ‌آموزان نیازمند قرار خواهد داد. پرداخت این چک نمادین جزئی از برنامه خواهد بود و بینندگان در جریان این کمک از سوی علی کریمی قرار می‌گیرند. علی کریمی در این برنامه ناگفته‌های بسیاری را بازگو کرده است که بدون شک می‌‎تواند تنور انتخابات را داغ‌تر کند و شاید حتی به اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی در روز ۱۰ اسفندماه بینجامد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مولر از برلین ۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  18 0
  حق با کریمی هست نامزد ها باید در برنامه زنده مناظره می کردند. ولی یک جای کار می لنگد . ان موقع اگه مناظره زنده برگزار می شد. پرونده ویلموتس هنوز در جریان هست نخواستند .که در این قضیه حرفی زده شود. که سو برداشت می شود. و بار حقوقی برای فوتبال ایران دارد!!!!!!!!!!!
 • وزیری DE ۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  6 40
  چرا اینقدر تبلیغ و تعریف بیش از حد از کریمی می کنید؟ خیلی ها هستند که پول هنگفت دارند و مبالغ سنگینی کمک می کنند به مردم . چون جز این هم نباید باشه. ولی این همه حمایت از ایشون زیاده روی هست.
 • رضا IR ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  23 0
  فقط نگاه به اون عدد چک کنید و بخشش اون خاص بودن این ادم واقعا جادوگر برازنده توست
 • قلی کله IR ۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴
  22 0
  کریمی ادمی فوقلادس و استسنایی لطفا با کسی مقایسه نکنید
 • محمود اریس IR ۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  1 15
  کیومرث هاشمی
 • حسین IR ۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵
  8 0
  من یک استقلالی متعصبم ولی پرچم علی جادوگرمارادونای آسیافقط بالاست لعنت به این دزدهای کثافت که مثل زالوچسبیدندویل نمیکنند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __

یورو ۲۰۲۰

Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __
Topic[id:112, title:در حاشیه] - __ [] __

پربازدیدترین