رئیس هیئت فوتبال استان فارس به عنوان یکی از اعضای مجمع انتخاباتی رئیس فدراسیون فوتبال، با تاکید براینکه ارتباط با اعضای مجمع منجر به شناخت بهتر از کاندیداها خواهد شد، این ارتباط را در انتخاب فرد بسیار اثرگذار دانست.

حرف‌های مهم رئیس هیئت فوتبال فارس/ کریمی با اعضای مجمع ارتباط نمی‌گیرد!

خبرورزشی - مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال برای انتخاب رئیس و هیئت رئیسه جدید، یکشنبه دهم اسفندماه برگزار می شود و از استان فارس، سه نفر در این مجمع صاحب رای هستند که غلامعلی هنرپیشه، رئیس هیئت فوتبال، یکی از آنان و خودش هم کاندیدای عضویت در هیئت رئیسه جدید است. حرف‌های رئیس هیئت فوتبال استان فارس را بخوانید:

 *تمام تلاشم این ست که بتوانم به کاندیدایی رای دهم که برای فوتبال ما مفید باشد. مشغول بررسی برنامه‌های ارائه شده کاندیداها هستم. هرچند شاید برنامه‌ها فاقد ضمانت اجرایی باشد؛ بنابراین علاوه بر برنامه باید رزومه کاندیداها را هم در نظر گرفت و به جمع‌بندی نهایی رسید.

*از نظر من، آقای کریمی یک شخصیت بزرگ و قابل احترام است، اما چه بخواهیم چه نخواهیم، در چنین انتخاباتی باید یک سری ارتباطات برقرار شود. اینکه توقع داشته باشید لابی‌گری نباشد، غیرممکن است. آقای کریمی با اینکه شخصیت بزرگ و توانمندی است، اما هیچ ارتباطی با اعضای مجمع نگرفته و این به نظر من یکی از اشکالات ایشان است. چه بسا اگر این ارتباطات را با اعضا برقرار می کرد، می توانست شانس زیادی برای انتخاب شدن داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

*سلامت شخص قطعا مهم است و من هم هیچ شکی در سلامت آقای کریمی ندارم. اما هر کاندیدا باید بیاید صحبت کند، بگوید برای تیم‌های ملی چه برنامه‌ای دارد، در بخش روابط بین الملل چه کاری می خواهد انجام دهد، در بخش استعدادیابی، باشگاه ها، مشکلات هیئت ها و سایر مسائل هم اظهار نظر کند و بگوید می خواهد چه کاری انجام دهد. آقای کریمی رزومه پر و پیمانی از همه نظر دارد، اما باید می آمد و برنامه هایش را اعلام می کرد.

*اگر بخواهم بدون تعارف صحبت کنم باید بگویم آقای کریمی سابقه مدیریتی آنچنانی ندارد، اما می توانست در همین باره صحبت کند. شاید ایشان چند مدیر خوب در نظر دارد که بخواهد از آنها به عنوان مشاور یا در رده های مدیریتی استفاده کند.

*ما که می خواهیم رای بدهیم، باید در جریان این مسائل باشیم. درستش هم همین است؛ کاری مثل اداره فدراسیون فوتبال را نمی توان به تنهایی پیش برد و قطعا یک کار جمعی است. این که آقای کریمی هیچ صحبتی درباره این مسائل نکرد، چندان حرفه ای نبود.

برچسب‌ها

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ذوب آهن - پرسپولیس چیست؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمود IR ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  5 0
  بیچاره همین حرفهارو میخواست بزنه که جلوی برنامشو گرفتن
 • پارسه RO ۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  6 0
  سرانجام برق شیراز و فجرسپاسی خود گویای صلاحیت و برنامه محور بودن آقایون صاحب نظر است.
 • حقیقت تلخه IR ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  10 0
  اگه میخواهید بدون تعارف صحبت کنید پس بگید اونایی که سابقه مدیریتی داشتن چه عملکردی داشتن؟ نمیشه که دائم صحبت از سابقه مدیریتی کرد ولی بمحض صحبت از عملکرد سکوت و عقب گرد کرد؟! سابقه مدیریتی رو وقتی میشه جز محاسن به حساب آورد که عملکرد موفقی هم وجود داشته باشه، در خصوص ارائه برنامه ها یه سوال ساده : شما کی یقه افراد قبلی رو گرفتین تا ببینین به برنامه کاری که قبلاً ارائه داده بودن عمل کردن یا نه؟ نمیشه که همش حرف باشه، مطمئن باشین در برنامه های بین المللی کریمی هیچ وقت پنج میلیون دلار رو نمیدن به مربی که دو ماه کار کرده! در خصوص استعداد یابی هیچ کسی بهتر از مهدوی کیا نمیتونه برنامه درستب برای استعداد یابی داشته باشه ، و در خصوص هیئت های فوتبال هم مطمئن باشین انتخابهای خنده دار تموم میشه و خیلی کارهای دیگه که قبلاً هم افرادی که انتخاشون کردین هم شعارش دادن و هم حرف زده شده بود و هم برنامه دادن، ولی عملی در کار نبود که اگه بود وضع فوتبالمون این نبود!!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

نظرسنجی

پیش بینی شما از نتیجه دیدار ذوب آهن - پرسپولیس چیست؟
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __
Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:117, title:مدیریت فوتبال] - __ [] __